رویداد به پایان رسیده است!
اولین کارگاه جامع راه اندازی کسب وکار به روش 7 خوان کارآفرینی در سال 1399 در تاریخ پنج‌شنبه ۴ اردیبهشت به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۴ اردیبهشت ساعت ۱۴:۰۰

اولین کارگاه جامع راه اندازی کسب وکار به روش 7 خوان کارآفرینی در سال 1399

  • رایگان
  • تهران
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

مقدمه


کارآفرینی وکسب وکار ، وظیفه وفعالیتی چند وجهی است که نیازمند برخورداری از مهارت ها وتوانمندی های چند وجهی در فضای کسب وکار است .بی شک ، علاوه بر وجود انگیزه وخواسته واشتیاق ( که متاسفانه اغلب نشات گرفته از احساسات سطحی وواهی بسیاری از مشتاقان ورود به عرصه ی کارآفرینی است - ...ولی افتاده مشکل ها ) ، نیازمند برخورداری از مهارت ها وتوانمندی های چندگانه وچند بعدی است که با تاسف بسیار در بسیاری از برنامه ها وآموزش هایی که به نام کارآفرینی در کشور برگزار می شود به آنها اشاره نمی شود که این خود به نوبه موجبات از دست رفتن روحیه وانگیزه هم وطنان واز همه مهم تر از بین رفتن سرمایه های ملی می شود .

ما در این کارگاه آموزشی ، در پی آن هستیم تا اگر شما واقعا شرایط واستعاد وآمادگی لازم برای ورود به عرصه ی کارآفرینی را ندارید یا شما را آماده ی مواجهه با این چالش ها نماییم ویا با هدایت مناسب شما عزیزان هم وطن ، مسیری مناسب برای اشتغال ودرآمد زایی را به شما نشان بدهیم .

 

بی شک ،چنانچه در هر حال دارای آمادگی لازم برای ورود به این عرصه نباشید ،به شما توصیه خواهیم کرد که دراین وادی وارد نشوید .


مدل 7 خوان چیست ؟


مدل 7 خوان کارآفرینی ، یک مدل ایرانی برای راه اندازی وتوسعه کسب وکار است ، که از 10 سال پیش توسط آقای دکتر حیدرامیران (رئیس هیات مدیره هاب کارآفرینی ایران ) به عنوان مدل بومی وایرانی بیزینس کوچینگ به جامعه کسب وکار وکارآفرینی ایران معرفی شده وبراساس آن تاکنون تعداد بسیار زیادی از هم وطنان عزیز ، موفق به راه اندازی کسب وکار ویا توسعه ی کسب وکارهای موجود خود شده اند .


هدف این کارگاه


ما در این کارگاه به دنبال فروش هیجان وتهییج شما برای اینکه کارآفرینی را یک اجبار بدانید نه یک انتخاب نیستیم ، فرض ما براین است که شما با حضور دراین کارگاه وخرید بلیت آن ، عزم خود را جزم کرده اید تا تغییری اساسی وبنیادین در زندگی خود اعمال کنید وحداقل برای یکبارهم که شده در سال 1399 ، گام هایی استوار در مسیر ساخت یک امپراتوری را برای خود وزیر نظر کوچ های مورد تایید هاب کارآفرینی ایران بردارید .

از سوی دیگر ، برعکس بسیاری از کارگاه ها وبرنامه های کارآفرینی وپولسازی وثروت آفرینی ، ادعای ما دراین کارگاه آن نیست که کوچ های مورد تایید هاب کارآفرینی ایران ، همه دارای یک امپراتوری موفق وبزرگ هستند ، بلکه ار قضا ء ، ما  کوچ هایی را به شما معرفی خواهیم کرد که یا در مسیر ساخت امپراتوری برای خود شکست های سختی خورده اند ویا افتخار راهبری وکوچ وراهنمایی کسب وکارهای موفق وبزرگ امروزی را درکارنامه ی خود دارند .

متاسفانه در بسیاری از کارگاه ها وبرنامه های کارآفرینی وتولید ثروت که امروزه در اقصی نقاط کشور شاهد برگزاری آنها هستیم ، سخنرانان ومجریان برنامه ها ، مدعی خلق ثروت های میلیاردی و یا داشتن امپراتوری های بزرگی هستند که با کمی کنکاش متوجه میشویم که این موضوع صحت نداشته و تنها کسب وکار موجود آنها فقط و فقط برگزاری همین کارگاه ها وهمایش های انگیزشی و تهییج کننده است . 

بنابرین ما می خواهیم در این برنامه اتفاقا به شما یادآوری کنیم که اگر توانایی این را دارید که  برای کارفرمای خود تبدیل به یک ژنرال بزرگ واثر گذار شوید ، همین موضوع را به عنوان شانس کارآفرینی خود دانسته واز آن حداکثر استفاده را بکنید .

فراموش نکنیم که فلسفه ی کارآفرینی ساخت امپراتوری است ولزومی ندارد که این امپراتوری حتما متعلق به ما باشد ، اگر ما موفق به همکاری با یک تیم واجد صلاحیت وآگاه به موضوعات کارآفرینی وملاحظات انسانی باشیم می توانیم به عنوان یک ژنرال توانمند درساخت یک امپراتوری با آنها مشارکت داشته باشیم .

پس یکی از آفت های بزرگ در برنامه ها وسخنرانی ها وهمایش های کارآفرینی وکسب وکار به خصوص در موضوعات استارت آپی ، آن است که اکثر سخنرانان دایم افراد را به این موضوع تشویق می کنند که < کسب وکار خودت رو راه بنداز> بدون آنکه مهارت های لازم را در این خصوص به این افراد بیاموزند .ودر کمال تاسف ، به کرات شاهد از دست رفتن سرمایه واعتماد به نفس افراد در ورود به عرصه ی پرچالش کارآفرینی هستیم .

این کارگاه اهداف زیر را دنبال می کند : 

1- معرفی وآشنایی شما با مدل 7 خوان کارآفرینی برای راه اندازی وتوسعه ی کسب وکار 

2- مهارت آموزی وتوانمندسازی شما برای کسب آمادگی راه اندازی کسب وکار 

3- شبکه سازی تعاملی بین شما عزیزان (هر کدام از شما می توانید مشتری ویا تامین کننده ی یکی از میهمانان وحاضرین دربرنامه باشید )

4- معرفی وانتخاب یک کوچ از بین کوچ های مورد تایید هاب کارآفرینی ایران 

5- دریافت انواع خدمات کارآفرینی وکسب وکار ازهاب کاؤآفرینی ایران از جمله خدمات بازاریابی وفروش ، تامین مالی ، دیجیتال مارکتینگ ، صادرات وواردات ، تولید محتوی تبلیغاتی ، برندسازی وبرون سپاری ، تامین نیروی انسانی ، طراحی سایت واپلیکیشین و...

 

 

مدیر برنامه

آقای دکتر حیدرامیران
آقای دکتر حیدرامیران
رئیس هیات مدیره هاب کارآفرینی ایران وطراح مدل 7 خوان کارآفرینی

کوچ های مورد تایید هاب کارآفرینی ایران

آقای دکتر حسن نادعلیان
آقای دکتر حسن نادعلیان
کوچ ارشد هاب کارآفرینی ایران - متخصص منابع انسانی
آقای دکتر کامران براهنگ
آقای دکتر کامران براهنگ
کوچ ارشد هاب کارآفرینی ایران - متخصص it وراه اندازی باشگاه های ورزشی
آقای مهندس مجید امیرحمزه یی
آقای مهندس مجید امیرحمزه یی
کوچ ارشد هاب کارآفرینی ایران - متخصص پرداخت های الکترونیک
آقای دکتر محمود کریمی
آقای دکتر محمود کریمی
کوچ ارشد هاب کارآفرینی ایران - متخصص واردات وصادرات
سرکار خانم دکتر سپیده شمسعلی نیا
سرکار خانم دکتر سپیده شمسعلی نیا
کوچ ارشد هاب کارآفرینی ایران - متخصص تامین مالی وسرمایه گذاری در بورس
سرکار خانم مهندس نیکی کرمی
سرکار خانم مهندس نیکی کرمی
کوچ ارشد هاب کارآفرینی ایران - متخصص کسب وکارهای خانگی
سرکار خانم یگانه ناظم زاده
سرکار خانم یگانه ناظم زاده
کوچ ارشد هاب کارآفرینی ایران - متخصص دیجیتال مارکتینگ
جناب آقای دکتر آرش شاهین
جناب آقای دکتر آرش شاهین
کوچ ارشد هاب کارآفرینی ایران - متخصص کنترل وتضمین کیفیت

برگزارکنندگان

حامیان

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

آدرس

تهران تهران - خ ولی عصر- روبروی پارک ملت- جنب بازار صفویه- شماره 2665- ساختمان صورتی - طبقه دوم - واحد 17, تلفن 22059814, 22041812

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

هاب کارآفرینی ایران

  معرفی مختصر (اهداف) هاب کارآفرینی ایران هاب کارآفرینی ایران که درسال 1395 و با مدیریت آقای دکتر حیدرامیران تشکیل گردیده است ، تسهیل گر وراهنمای کسب وکارهای ایرانی در مسیر موفقیت است. هاب کارآفرینی ایران به عنوان یک سازمان خصوصی ، در پی تسهیل وساده

رویداد های برگزارشده۱۳۸
رویداد های فعال۵۸
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر