رویداد به پایان رسیده است!
اکسل برای مارکیترها - Excel for Marketers در تاریخ دوشنبه ۲۵ فروردین به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
دوشنبه ۲۵ فروردین ساعت ۱۶:۰۰

اکسل برای مارکیترها - Excel for Marketers

  • رایگان
  • تهران
  • مدیریت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

کاربرد اکسل در مارکتینگ


مشکل

کارشناسان و مدیران مارکتینگ اغلب با مشکل یکپارچگی داده و عدم رویت روندها فعالیت‌های مارکتینگ روبرو می‌شوند. در این بین، برخی به تصمیم‌گیری‌های شهودی رو می‌آورند، برخی دیگر ترجیح می‌دهند در جهت تصمیم‌گیری منطقی تلاش کنند. مدیران و کارشناسانی که در تشخیص روند و سنجش شاخص‌های کلیدی ضعیف عمل کنند، اگر به شکست کسب‌وکار منجر نشود، می‌تواند با هدر رفت منابع مالی، منجر به کاهش حاشیه سود و نرخ بازگشت سرمایه شود.

 

راه‌حل

گزینه‌های بسیاری می‌تواند روی میز باشد. در این بین، استفاده از تفکر داده محور در مارکتینگ (Data-Driven Marketing) آن‌هم با راه‌حل ساده و نام آشنایی به نام نرم‌افزار Excel از گروه نرم‌افزارهای Microsoft Office به نظر سهل الوصول می‌رسد. تفکر داده محور در مارکتینگ باعث تسلط کارشناسان و مدیران به روند فعالیت‌های مارکتینگ و سنجش لحظه‌‌ای آن‌ها می‌شود. اکسل به عنوان یک نرم‌افزار ذخیره، پردازش و تحلیل سطحی داده‌های مارکتینگ، در دسترس‌ترین و آسان‌ترین روش برای آغاز به کارگیری علم داده در بخش مارکتینگ کسب‌وکارها به شمار می‌آید.

 

هدف اصلی وبینار

در این وبینار که بیشتر سعی خواهد شد حالت کارگاهی به خود داشته باشد، الویت با آموزش اولیه نگرش ساختاردهی به داده‌های مارکتینگ برای کارآموزان عزیز خواهد بود. شناسایی و طراحی نظام داده‌ها در اکسل، گام اصلی آغاز بهره‌مندی از اکسل در مارکتینگ است. به همین علت تلاش می‌شود علاوه بر آموزش فرمول‌ها و تکنیک‌های کاربردی اکسل، نحوه‌ی طراحی جداول داده و گزارش‌گیری از آن‌ها به عنوان مهارت آموزش داده شود.

 

محتوای وبینار

- هدف گذاری حکم‌رانی داده در مارکتینگ (مبتدی) - تشخیص داده‌هایی که در روند تصمیم‌گیری تاثیرگذار هستند

- تعریف سنجه‌های کلیدی عملکرد در مارکتینگ - به روش وارن بافت، تعیین KPIهای مارکتینگ انجام می‌شود

- طراحی و ایجاد ساختار جداول داده پس از تشخیص روند جمع‌آوری و ثبت داده

- تحلیل داده از طریق گزارش‌گیری و طراحی دشبورد (مبتدی)

تسهیل‌گر و همراه شما

ائل‌نور نقی‌نژاد
ائل‌نور نقی‌نژاد
مشاور و منتور Marketing Executive

به عنوان یک متنفر از اکسل در سال‌های پیشین و عاشق اکسل در روزهای کنونی، ائل‌نور یک شخص توانمند در طراحی ساختار و نظام داده‌های مارکتینگ در اکسل است که فعالیت‌های وی در صنایع Digital Health، SaaS و MarTech در سال‌های اخیر در پروفایل LinkedIn قابل بررسی‌ست.

برگزارکننده و برنامه‌ریز

PhiloLearning
PhiloLearning
مکانی برای عاشقان یادگیری

فیلولرنینگ جامعه‌ای برای عشاق یادگیری و پیشرفت است.

منتظر اخبار بیشتر از این جامعه‌ی واگرا باشید.

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
فرض براینست که شرکت‌کنندگان در این رویداد، اطلاعات اولیه از کاربرد اکسل و نحوه‌ی ورود اطلاعات در آن را دارا هستند. با این همه، مدرس سعی خواهد کرد که نگاه مختصری به این مباحث داشته باشد.
نرم‌افزار مورد استفاده و امکانات مورد نیاز در این رویداد چیست؟
حتما سعی کنید آخرین نسخه آفیس (۲۰۱۹) روی سیستم‌تان نصب باشد و در تمام مدت وبینار، می‌توانید با استفاده از نمایشگری جداگانه، از اکسل خود بهره‌مند شوید. برای کسب اطلاعات و یادگیری نحوه‌ی کار کردن با دو مانیتور، به برگزارکننده پیغام دهید.
در پایان وبینار من چه آموخته‌ام؟
همه‌ی تلاش برگزارکننده اینست که در پایان این رویداد، شما بتوانید ساختار و نظام فایل‌ها اکسل منحصربفرد برای کسب‌وکاری که در آن فعالیت می‌کنید، طراحی کنید و از آن بهره‌مند شوید.

برگزار‌کننده

آواتار

Philolearning

جامعه‌ی عاشقان یادگیری

رویداد های برگزارشده۱
  • شروع: دوشنبه ۲۵ فروردین ساعت ۱۶:۰۰
  • پایان: دوشنبه ۲۵ فروردین ساعت ۲۰:۰۰