کاور
دوشنبه ۱ دی ساعت ۰۸:۰۰

اکسل پیشرفته

  • ۱۰,۰۰۰ تومان
  • مشهد
  • تکنولوژی
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات


آموزش اکسل پیشرفته
پیش‌نیاز این مرحله مباحث مقدماتی اکسل می‌­باشد بنابراین اگر احساس می‌کنید هنوز در مفاهیم اولیه اکسل مشکل دارید لطفاً برای مرور به بخش اکسل مقدماتی مراجعه کنید.

اگر بخواهیم اکسل پیشرفته را دو دسته کنیم، می‌­توانیم آن را به توابع و ابزارهای پرکاربرد تقسیم کنیم:

 


توضیحات


عناصر فرمول‌های اکسل
هنگامی که یک فرمول را در اکسل ایجاد می‌کنید، می‌توانید از عناصر مختلفی برای تهیه‌ی داده‌های منبع به فرمول استفاده کنید و مشخص کنید که چه عملگرهایی باید روی آن داده‌ها انجام شوند. بسته به نوع فرمولی که ایجاد می کنید، می‌تواند شامل بخش‌های زیر باشد:

ثابت‌ها (Constants) – اعداد یا مقادیر متنی که مستقیماً در یک فرمول وارد می کنید، مانند =3*2.
ارجاع به سلول (Cell references) – ارجاع به سلول حاوی مقداری که می‌خواهید در فرمول اکسل خود استفاده کنید، به عنوان مثال =SUM(A1:A5).
برای ارجاع به داده‌ها در دو یا چند سلول پیوسته، از یک ارجاع بازه‌ای مانند A1:A5 استفاده کنید. به عنوان مثال، برای جمع کردن مقادیر شامل تمام سلول‌های بین A1 و A5، از این فرمول استفاده کنید:

= SUM(A1:A5)

نام‌ها (Names) – نام مشخص‌شده برای یک بازه‌ی سلولی ، ثابت‌ها، جداول یا توابع، به عنوان مثال = SUM(Sales).
توابع (Functions) – فرمول های ازپیش‌تعریف‌شده در اکسل که محاسبات را با استفاده از مقادیر ارائه‌شده در آرگومان‌هایشان انجام می‌دهند.
عملگرها (Operators) – نمادهای ویژه ای که نوع عملیات یا محاسبه‌ای را که باید انجام شود، مشخص می‌کنند.


توضیحات


آموزش اکسل (Microsoft Office Excel 2016)
اکسل یک برنامه صفحه گسترده الکترونیکی است. این نرم افزار قدرتمند برای محاسبه، ذخیره، تجزیه و تحلیل علمی و آماری و مدیریت و تحلیل داده ها بکار می رود. یکی از مزایای این نرم افزار استفاده از آن به عنوان یک نرم افزار پایگاه مدیریت داده ها است. اکسل با توجه به گستردگی ابزارهای گنجانده شده در آن، در تمام حوزه های کاری که به نوعی با دسته بندی و تحلیل داده ها، بانک های اطلاعاتی یا گزارش گیری سر و کار دارند، کاربرد دارد.


توضیحات


آموزش اکسل (Microsoft Office Excel 2013)
در این فرادرس ابتدا با محیط اکسل و سپس با وارد کردن داده ها و قالب بندی آن آشنا می شویم. در ادامه در رابطه با مدیریت کاربرگ ها نکاتی گفته می شود. سپس به مباحث فرمول نویسی، توابع و رسم نمودار در اکسل می رسیم. در این آموزش سعی شده نکات ساده کار با اکسل به صورت خیلی کوتاه ارائه شود.


توضیحات


آموزش رسم نمودارهای پیشرفته در اکسل
مهم ترین و کاربردی ترین شیوه ارائه داده ها به طوری که قابل درک باشند از طریق نمودار صورت می پذیرد. از مهم ترین و برجسته ترین ویژگی های نرم افزار اکسل، امکان طراحی انواع نمودارها متناسب با نوع داده ها است. نمودارهایی که علاوه بر ویژگی های اصلی و کاربردی ای که دارند، می توانند با ویژگی های بصری مختلف خود بیشتر مورد توجه قرار گیرند. این آموزش به طراحی نمودارهای پیشرفته اکسل می پردازد که می توان از آن ها در تهیه انواع داشبورد های مدیریتی استفاده کرد. نکته مثبت این آموزش این است که فرمول هایی که در رسم بعضی نمودارها استفاده شده، قبل از استفاده به اختصار توضیح داده شده است و مساله گنگ و مبهمی را برای یادگیری باقی نمی


توضیحات


آموزش برنامه نویسی VBA در اکسل - مقدماتی
اصطلاح VBA مخفف عبارت Visual Basic for Applications است که در واقع زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک مختص اپلیکیشن ها می باشد. زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک در چارچوب برخی افزارهای (Applications) آفیس مانند Excel، Word، Outlook و Access گنجانده شده است و به این نرم افزارها قابلیت های زیادی را اضافه نموده است.

سخنرانان

مهندس حسین اکبرزاده
مهندس حسین اکبرزاده
استاد

برترین اساتید کشور

برگزارکنندگان

مجتمع فنی تهران نمایندگی مشهد
مجتمع فنی تهران نمایندگی مشهد
اموزشگاه

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی۱۳۹۹/۱۰/۰۱۱۳۹۹/۱۲/۳۰

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
علاقه به حوزه ایتی
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
وسایل مربوطه
بلیت پرینت شود یا خیر؟
خیر

آدرس

مشهد دندانپزشکان4پلاک18

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

مجتمع فنی تهران نمایندگی مشهد

مجتمع فنی تهران نمایندگی مشهد مجتمع فنی تهران برترین برند آموزشی کشور ?مجتمع فنی تهران در سال 1358 با آموزش دوره های الکترونیک، الکتروتکنیک، الکترومکانیک، تعمیر رادیو و تلویزیون سیاه و سفید و رنگی، ویدیو و برق صنعتی با نظر و همت دکتر سعید سعادت و مهن

رویداد های برگزارشده۳۶
رویداد های فعال۱۲
  • شروع: دوشنبه ۱ دی ساعت ۰۸:۰۰
  • پایان: شنبه ۳۰ اسفند ساعت ۱۹:۰۰
این رویداد حضوری برگزار می‌شود.

با توجه به شرایط بیماری کرونا لطفا موارد ایمنی مربوط به رویداد حضوری را در لینک زیر مطالعه کنید.

اشتراک‌گذاری رویداد

connectکانکت برای این رویداد فعال است