رویداد به پایان رسیده است!
نشست آشنایی با دوره‌ی "اینفوگرافیک دیزاین" در تاریخ چهارشنبه ۲۲ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۲۲ آبان ساعت ۱۹:۳۰

نشست آشنایی با دوره‌ی "اینفوگرافیک دیزاین"

  • رایگان
  • تهران
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


اینفوگرافیک یا گرافیک اطلاعات یا وجه دیداری اطلاعات، روز به روز جای بیشتری در زندگی ما اشغال می‌کند، شاید به این دلیل که ۶۵ درصد از یادگیری مردم از طریق مشاهده اتفاق می‌افتد. چرا که نه! آن هم وقتی می‌توان انبوهی از داده‌های متنی و عددی، کمی و کیفی را در قالب تصاویری ساده بازگو کرد که بیننده با مشاهده‌ای کوتاه بتواند آن را درک کند. اینفوگرافیک فهم مسائل مختلف و گاه مبهمی را برای ما ساده می‌کند و فراموش نکنیم که هدف نخست طراحی، از هر نوعش، حل مسأله است.

در دوره‌ی اینفوگرافیک مدرسه‌ی ویژه، نگاهی دقیق‌تر به داده خواهیم داشت و تلاش خواهیم کرد به ادراک درستی از آن برسیم. سپس با از شناخت فرم و ایده‌پردازی و درک اهمیت داستان‌گویی دیداری در طراحی اطلاعات، با استفاده از نرم‌افزارها خواهیم توانست به تولید پیش‌نمونه‌ها و در نهایت به طراحی نهایی بپردازیم.

مخاطبان این دوره طراحان علاقه‌مند به استفاده از شیوه‌های جدید بیان و برقراری ارتباط هستند.

سخنرانان

مریم کهوند
مریم کهوند
طراح گرافیک
کیان اشرافی
کیان اشرافی
طراح گرافیک

آدرس

تهران مدرسه‌ی ویژه

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

مدرسه ی ویژه

اولین مدرسه‏‌ی حرفه‌‏ای تخصصی و تکمیلی طراحی گرافیک ، ارتباطات بازاریابی و تبلیغات در ایران در سال‌های پایانی دهه ۶۰، زنده‏ یاد مرتضی ممیز به همراه جمعی از مدرسان طراحی گرافیک در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور علاقه‏‌مند بودند یک دانشکده‌ی هنری

رویداد های برگزارشده۱۹
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۴۰ نفر