رویداد به پایان رسیده است!
اینوتاک در تاریخ سه‌شنبه ۱۶ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
سه‌شنبه ۱۶ بهمن ساعت ۱۶:۳۰

اینوتاک

  • رایگان
  • تبریز
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


ما خانواده استارتاپ های مرکز نوآوری تصمیم گرفتیم هر ماه دورهمی innotalk را برای بیان و حل چالش های واقعی کسب و کار های نوپای خودمون برگزار کنیم. حتما شما هم  در شروع چرخه رشد استارتاپی خودتون  با چالش هایی مثل طرح کسب و کار، تیم سازی ،ارزیابی بازار،تولید محصول اولیه ،برنامه ریزی مالی و حقوقی مواجه شدید.

اغلب تصور می کنیم تنها راه رسیدن به هدف هامون داشتن اراده قوی هست، اینکه اگه اراده کنیم، می تونیم به هر آن چیزی که می خواهیم برسیم. گاها فراموش میکنیم که همه ما در زندگی بارها و بارها اراده کردیم، بارها و بارها با خودمون عهد بستیم که از فردا اوضاع رو بهتر می کنیم ولی باز هم شکست خوردیم. برای رسیدن به اهدافمون در زندگی به نیرویی قوی تر از اراده نیاز داریم و اونم نیروی چرایی هست، همون نیرویی که ما رو در مسیر رسیدن به خواسته هامون حتی اگر مسیر سخت و طولانی باشه مصمم نگه میداره. بهترین انتخاب ها، اونایی هستن که با ارزش های مهم زندگی ما و با چرایی زندگی ما مطابقت داشته باشن. چرایی کسب و کار مهم‌ترین سوال هر کسب و کاری هست و اگر پاسخ مناسبی برای اون نداشته باشیم، کسب و کار ما هرگز نمی‌تونه پایدار و ماندگار باشه. سایمون سینک میگوید: « مردم محصول یا خدمت شما را نمی خرند، مردم دلیل و چرایی کار شما را می خرند.»

در دومین دورهمی استارتاپی اینوتاک در مورد اینکه " اصلا چرا استارتاپ؟! " با همدیگر صحبت خواهیم کرد.

اگه خودتونو یک کارآفرین میدونید یا حتی اگه علاقه مند به حوزه استارتاپی هستید منتظر شما به همراه دوستان و هم تیمی هاتون هستیم.

سخنرانان

آرش مدرسی
آرش مدرسی
مربی تفکر خلاق، تفکر طراحی و حل مساله

برگزارکنندگان

مرکز نوآوری دانشگاه تبریز
مرکز نوآوری دانشگاه تبریز
اینوتاک
اینوتاک
دانشگاه تبریز
دانشگاه تبریز
  • شروع: سه‌شنبه ۱۶ بهمن ساعت ۱۶:۳۰
  • پایان: سه‌شنبه ۱۶ بهمن ساعت ۱۹:۰۰

آدرس: تبریز بلوار29بهمن- دانشگاه تبریز-روبروی دانشکده شیمی-مرکز نوآوری دانشگاه تبریز-سالن تنگه