رویداد به پایان رسیده است!
ایونت بازی Game of Thrones در کافه بوردگیم فکربکر در تاریخ پنج‌شنبه ۲۳ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۲۳ آبان ساعت ۱۰:۳۰

ایونت بازی Game of Thrones در کافه بوردگیم فکربکر

  • ۲۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • سرگرمی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


بازی تاج و تخت را هنوز به خاطر دارید؟ داستان‌ هرکدام از خاندان‌های بزرگ وستروس، شخصیت‌های مهم هر خاندان و سعی و سلوک هریک برای نشستن یر تخت آهنین یا بقا در قدرت را به یاد می آورید؟ برنامه ریزی ها، حمایت ها، هم دستی و خیانت ها را چطور؟
حالا داستان همان داستان و دنیا همان دنیاست؛ با یک تفاوت. این بار و اینجا شما سکان هدایت یکی از خاندان‌های بزرگ را در دست دارید و سرنوشت بازی تاج و تخت با تصمیمات شما رقم می خورد. اگر فکر می‌کنید ذکاوت و توان مذاکره و قدرت برنامه ریزی لازم برای غلبه بر دیگران و نشستن بر تخت آهنین را دارید، جای شما دور نقشه وستروس خالی است.
فراموش نکنید که بوردگیم (بازی رومیزی) تاج و تخت بازی سنگین و زمان‌بری است که قوانین متعدد و نیاز به آموزش، تمرین، تمرکز و صبر و حوصله و آزمون و خطا دارد. آموزش بازی در ابتدای هر ایونت توسط گیم مستر ما ارائه می شود اما هر آنچه پس از آن اتفاق می افتد وابسته به تصمیمات، درایت و تجربه شماست.

ضمنا، زمان ذکر شده برای انجام این بازی فکری تخمینی است و زمان واقعی آن به روند و سرعت تصمیم‌گیری شما وابسته است. کافه بازی فکربکر و گیم مستر تخصصی ما تا انتهای بازی همراه شماست و برخلاف روند عادی کافه، هزینه شرکت در ایونت به زمان بازی وابسته نیست.

زمان‌بندی

روند اجرا
عنوانشروعپایان
آشنایی با رقبا و آموزش بازی۱۰:۳۰۱۱:۳۰
انجام بازی و تعیین خاندان پیروز۱۱:۳۰۱۴:۳۰
عکس یادگاری و خداحافظی۱۴:۳۰۱۵:۰۰

برگزارکنندگان

امیرحسین ایمانی
امیرحسین ایمانی
گیم مستر

آدرس

تهران خیابان پیروزی - بین مترو پیروزی و نبرد - نبش ایلخانی - پلاک 508 - کافه بازی فکربکر

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

کافه بوردگیم فکربکر

کافه بوردگیم فکربکر، در خیابان پیروزی، یکی از بزرگترین مراکز بازی‌های رومیزی تهران با بیش از 120 عنوان بازی است. تیم ما، از گیم‌مسترهای صمیمی و کاربلد گرفته تا باریستاهای خوش‌ذوق و آشپرهای حرفه‌ایمون، هر روز از ساعت 3 تا 12 شب منتظر شماست تا باهم از

رویداد های برگزارشده۳۷
رویداد های فعال۰