رویداد به پایان رسیده است!
بازاریابی در بحران در تاریخ جمعه ۲۲ فروردین به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
جمعه ۲۲ فروردین ساعت ۱۹:۰۰

بازاریابی در بحران

  • رایگان
  • آنلاین
  • گردشگری
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


بحران ها بخش جدایی ناپذیر حیات یک کسب و کار هستند که می توانند بر اساس شدت و وسعت خود چالش مهمی در مسیر پیش روی هر بنگاه اقتصادی ایجاد نمایند و موانع جدی در جهت حصول نتایج و خروجی های آن داشته باشند. در بسیاری از موارد همچون شیوع بیماری های واگیر مانند ویروس کرونا؛ کنترل شرایط داخلی کسب و کارها به دلیل تحمیل شرایط سنگین خارجی کار سختی است و کاهش صدمات و لطمات احتمالی نیازمند مدیریت صحیح بحران است. یکی از مهمترین جنبه های مدیریت بحران در فعالیت های اقتصادی؛ «مدیریت بحران در حوزه بازاریابی» است. در واقع می توان اذعان داشت؛ عمده ترین مسائل پیش روی مدیران و فعالان عرصه های اقتصادی تلاش برای هدایت فعالیت های بازارایابی در شرایط بحرانی است؛ به شکلی که عمده ی تصمیمات و اقداماتی که در این دوره زمانی صورت می گیرد، بتواند اثرگذاری و اثربخشی خود را تا حد زیادی حفظ کند و ابعاد منفی بحران را بر روی فعالیت های بازاریابی بنگاه اقتصادی کاهش دهد. چنین دستاورد مطلوبی تنها با شناخت دقیق بحران ها و طراحی برنامه های بازاریابی بر اساس شرایط موجود محقق خواهد شد. این وبینار آموزشی تلاش دارد؛ مخاطبان را به طراحی یک برنامه بازاریابی هوشمندانه در شرایط بحرانی آشنا سازد تا اثرات منفی بحران هایی چون شیوع ویروس کرونا بر ساختار کسب و کار بنگاه های اقتصادی کاهش پیدا کند.

سخنرانان

حسین مقصودی
حسین مقصودی
استاد دانشگاه و مدرس رسمی وزارت گردشگری

دانشجوی دکتری مدیریت گردشگری دانشگاه علامه طباطبائی

مدرس رسمی وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

مشاور راه اندازی، توسعه،برندینگ و بازاریابی کسب و کارهای گردشگری

عضو شبکه پژوهشگران ایران

عضو بنیاد ملی نخبگان کشور

محقق، نویسنده و پژوهشگر

برگزارکنندگان

گردشگری با ما
گردشگری با ما
پایگاه اطلاع رسانی و آموزش تخصصی گردشگری

پایگاه اطلاع رسانی و آموزش تخصصی گردشگری

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
ورود به وبینار۱۸:۳۰۱۹:۰۰
شروع و پایان وبینار۱۹:۰۰۲۱:۰۰

سوالات متداول

چگونه می توانم در این رویداد شرکت کنم؟
آنچه برای شرکت در این رویداد احتیاج دارید تنها یک سیستم رایانه یا یک دستگاه تلفن همراه است
چگونه به لینک وورد دسترسی پیدا کنم؟
ابتدا در سایت ایوند عضو شوید، سپس بلیط وبینار را خریداری کنید، پس از ثبت نام در رویداد لینک ورود برای شما ارسال خواهد شد
مدرک بین المللی MPT چیست و چه کاربردی دارد؟
گواهینامه MPT اتریش یک گواهی بین المللی است که حضور شما در این کارگاه را مستند و به زبان انگلیسی منتشر و صادر می گردد و دارای کد رهگیری منحصر به فرد است و می توان پس از صدور، اعتبار آن را از طریق سایت آکادمی در کشور اتریش استعلام نمود. همچنین به دلیل اینکه این گواهینامه به زبان انگلیسی منتشر می شود نیازی به ترجمه نخواهد داشت و جهت ارائه رزومه کاری و یا فعالیت های صورت گرفته شما در حوزه تخصصی تان قابل ارائه مستقیم به مراکز مورد نظر در خارج و یا داخل کشور خواهد بود.
مدرک بین المللی این رویداد چگونه به دست من خواهد رسید؟
پس از انجام این رویداد، مدرک بین المللی که دارای کد شناسایی منحصر به فرد شما خواهد بود از طریق ایمیل در اختیار شما قرار خواهد گرفت و نیازی به حضور فیزیکی جهت دریافت مدرک نخواهد داشت
آیا پس از شروع وبینار امکان ملحق شدن به رویداد است؟
بله، از زمان شروع وبینار تا قبل از تمام شدن وبینار امکان ورود به این رویداد وجود دارد و 2 ساعت پس از اتمام رویداد امکان مشاهده مجدد آن نیز مهیا شده است.

برگزار‌کننده

آواتار

گردشگری با ما

پایگاه اطلاع رسانی و آموزش تخصصی صنعت گردشگری

رویداد های برگزارشده۱۷
رویداد های فعال۱
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۶۰ نفر