رویداد به پایان رسیده است!
بازاریابی دیجیتال و محتوایی در ایران در تاریخ پنج‌شنبه ۲۴ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۲۴ آبان ساعت ۱۶:۰۰

بازاریابی دیجیتال و محتوایی در ایران

  • از ۲,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

مهمان رویداد

امیرحسین رهبری
امیرحسین رهبری
مدیر عامل رسانه تجارت نوین

توضیحات


در سی و چهارمین هفته از رویدادهای متوالی محتوا (محتوالی) دور همون میز لق و گِرد کافه‌نیمکت می‌شینیم، اخبار هفته در دنیای کسب‌و‌کارهای آنلاین رو مرور می‌کنیم و بعد با امیرحسین رهبری گپ می‌زنیم. امیرحسین علیرغم سن کم، سال‌هاست در محیط آنلاین ایران تجربه فعالیت و درآمدزایی داره و در حال حاضر بنیانگذار و مدیرعامل رسانه تجارت نوین هستش. آژانس دیجیتال مارکتینگ نوین که وبلاگش به خاطر تولید مطالب خوب در حوزه دیجیتال مارکتینگ و محتوا معروفه، از زیرمجموعه‌های رسانه تجارت نوین محسوب میشه. 

 

از امیرحسین می‌پرسیم که اولین سال‌ها چطور وارد فضای کسب و کار آنلاین شد، چطور کسب‌و‌کارش رو شکل داد، چالش‌های ایجاد کسب‌وکاری که عمدتا بر پایه تولید و توزیع محتوای خوب بنا شده چیه و از پتانسیل‌هایی که فضای آنلاین ایران برای کسب‌و‌کارهای محتوایی یا مرتبط به محتوا ایجاد کرده حرف خواهیم زد. 

 

امیرحسین کلی تجربه، شکست و موفقیت و اشتباه داره که دوست داریم به ما و اهالی محتوالی منتقل کنه. 

 

 

محتوالی (رویدادهای متوالی محتوا، سئو و دیجیتال مارکتینگ)


تیم محتوانا رویداد محتوالی را معمولا پنجشنبه‌های هر هفته از ساعت ۱۶ تا ۱۸ عصر در کافه نیمکت باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار می‌کند.

با هر سطح دانشی که در حوزه محتوا، سئو و دیجیتال‌مارکتینگ باشید، به شرط علاقه و خالی‌بودن پنجشنبه عصرهایتان، می‌توانید در رویداد محتوالی شرکت کنید. محتوالی معمولا دو بخش دارد. در بخش اول با کمک حاضران در جلسه، در مورد موضوع جلسه صحبت خواهیم کرد یا اتفاقات هفته گذشته در فضای کسب‌وکارهای آنلاین را مرور می‌کنیم و پس از دقایقی استراحت، پای گفت‌وگوی داغ اما صمیمانه با مهمان جلسه خواهیم نشست.

حضور در رویداد محتوالی رایگان است اما برای جبران بخشی از هزینه‌های محل رویداد یعنی کافه نیمکت دانشگاه تهران، اگر اولین بار است که به جمع ما می‌آیید مبلغ ۲ هزار تومن و برای همراهان همیشگی مبلغ ۸ هزار تومن دریافت می‌شود. البته خبر خوب اینکه همین مبلغ هم طی رویداد در قالب سفارش شما از کافی‌شاپ به شما برگردانده می‌شود و می‌توانید به اندازه همین مبلغ از منوی خوشمزه کافه نیمکت رایگان سفارش دهید.

تیم محتوانا

حبیب متوسل
حبیب متوسل
مدیر اجرایی رویداد
علی بای
علی بای
مدیر محتوا و زبانشناس
حامد اسحاقی
حامد اسحاقی
تحلیلگر محتوا و متخصص سئو

آدرس

تهران میدان انقلاب - خیابان ۱۶ آذر- پایین‌تر از خیابان ادوارد براون - جنب کلینیک ۱۶ آذر- باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران - کافه نیمکت

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

تیم محتوانا

تیم محتوانا: خدمات محتوا، سئو و دیجیتال مارکتینگ رویداد محتوالی: دورهمی کهنه‌کارها، تازه‌کارها و اهالی محتوا، سئو و دیجیتال مارکتینگ برای تبادل تجربیات و دانسته‌ها با چاشنی چای و لبخند

رویداد های برگزارشده۴۳
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۳۰ نفر