رویداد به پایان رسیده است!
بازاریابی ویروسی در تاریخ پنج‌شنبه ۲ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۲ اسفند ساعت ۱۵:۳۰

بازاریابی ویروسی

  • از ۲,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

مهمان رویداد

حافظ اجلالی
حافظ اجلالی
هم‌بنیان‌گذار و مدیر مارکتینگ سابق بیمه‌بازار

تیم محتوانا

حبیب متوسل
حبیب متوسل
مدیر اجرایی رویداد
علی بای
علی بای
مدیر محتوا و زبانشناس
حامد اسحاقی
حامد اسحاقی
تحلیلگر محتوا و متخصص سئو

توضیحات تکمیلی


در محتوالی 41 با حافظ اجلالی، به گپ و گفت می‌نشینیم. حافظ مدیر مارکتینگ سابق بیمه‌بازار و البته هم‌بنیان‌گذار آن است. او از ابتدای شکل‌گیری ایده استارتاپ بیمه‌بازار تا همین الان که دیگر نمی‌‌شود به آن استارتاپ گفت با بیمه‌بازار بوده است.
حافظ قصد دارد در این رویداد قبل از شروع گپ و گفت صمیمی جذاب ما، اندکی درباره وایرال‌مارکتینگ یا همان بازاریابی ویروسی صحبت کند. او همچنین تحلیلی خواهد داشت درباره نحوه معرفی استارتاپ به مخاطبانش که یکی از چالش‌های بزرگ استارتاپ‌ها در ایران محسوب می‌شود.
همچنین ما در این رویداد می‌خواهیم با حافظ اجلالی راه‌اندازی یک استارتاپ موفق را از ابتدا تا انتها با توجه به تجربه او مرور کنیم و از موفقیت‌ها و چالش‌هایش در بیمه‌بازار بپرسیم.
 

محتوانا کیست؟ محتوالی چیست؟

ما (محتوانا) گروهی سه نفره، فعال در حوزه تولید محتوا، دیجیتال مارکتینگ و سئو هستیم که به قصد فراهم کردن امکان گفت و شنود در حوزه تولید محتوا دور هم جمع شده‌ایم و از آبان ماه نود و شش برگزاری رویداد محتوالی را آغاز کرده‌ایم.

محتوالی رویدادی هفتگی است که معمولا در روزهای سه شنبه و پنجشنبه در کافه نیمکت باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار شده است. اما در دوره جدید در روزهای پنجشنبه در کافه ایونت برگزار خواهد شد. با هر سطح دانشی که در حوزه محتوا، سئو و دیجیتال‌مارکتینگ باشید، به شرط علاقه و خالی‌بودن پنجشنبه عصرهایتان، می‌توانید در رویداد محتوالی شرکت کنید. محتوالی معمولا دو بخش دارد. در بخش اول با کمک حاضران در جلسه، در مورد موضوع جلسه صحبت خواهیم کرد یا اتفاقات هفته گذشته در فضای کسب‌وکارهای آنلاین را مرور می‌کنیم و پس از دقایقی استراحت، پای گفت‌وگوی داغ اما صمیمانه با مهمان جلسه خواهیم نشست.

آدرس

تهران کافه Event: خیابان انقلاب، بین نجات‌الهی و پل کالج، کوچه سمنان، پلاک‌‌ ۳

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

تیم محتوانا

تیم محتوانا: خدمات محتوا، سئو و دیجیتال مارکتینگ رویداد محتوالی: دورهمی کهنه‌کارها، تازه‌کارها و اهالی محتوا، سئو و دیجیتال مارکتینگ برای تبادل تجربیات و دانسته‌ها با چاشنی چای و لبخند

رویداد های برگزارشده۴۳
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۳۰ نفر