رویداد به پایان رسیده است!
بازاریابی و فروش تلفنی به سبک حرفه‌ای‌ها در تاریخ جمعه ۷ تیر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۸ اسفند

خلق اثر مکتوب

  • تهران
  • ۵۰۰,۰۰۰ تومان
آواتارنفیسه حکمت
جمعه ۵ اردیبهشت

سوار بر عادت ها

  • تهران
  • رایگان
آواتارنشست اول
جمعه ۲۹ فروردین

سمینار نامبروان‌

  • تهران
  • از ۹,۰۰۰ تومان
آواتارمطالعه شریف
کاور
جمعه ۱۷ خرداد

بازاریابی و فروش تلفنی به سبک حرفه‌ای‌ها

  • از ۹۹۹,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

این کارگاه آموزش بازاریابی و فروش تلفنی مناسب شماست، اگر می خواهید:


لحظه‌ای را تصور کنید که با هر تماس تلفنی یک فروش انجام شود.آیا حاضرید گوشی تلفن خود را زمین بگذارید؟ شما همین حالا می‌توانید در تنها کارگاه آموزش بازاریابی و فروش تلفنی به سبک حرفه ای ها ثبت‌نام کنید و از تخفیف ویژه خرید زودهنگام استفاده کنید، یا می‌توانید به خواندن ادامه بدهید و با این کارگاه بیشتر آشنا شوید…

لطفا اگر مصمم به شرکت در این کارگاه هستید، فیلم زیر را کامل و دقیق ببینید.
 

 

تخفیف خرید زودهنگام تا تاریخ ۹۸/۰۳/۰۳
فقط ۹۹۹٫۰۰۰ تومان

 

این کارگاه آموزش بازاریابی و فروش تلفنی مناسب شماست، اگر می خواهید:

1. یاد بگیرید با استفاده از تلفن و مهارت های لازم به کسب‌و‌کار خود جهشی بزرگ بدهید و فروش های میلیاردی را تجربه کنید!
شما می توانید جزو بازاریابان و فروشندگان تلفنی معمولی نباشید که تمام وقت خود را صرف این کار می کنند ولی با گذشت چندین سال کار و تلاش هنوز به درآمد دلخواه خود نرسیده اند و درآمد پایداری ندارند. شما می‌توانید با طی کردن این کارگاه، به یک بازاریاب تلفنی حرفه ای تبدیل شوید و درآمد خود را هر روز رشد دهید یا اگر مدیریت فروش مجموعه ای را به عهده دارید، تیم فروش تلفنی خود را مدیریت کنید و یک امپراطوری قوی بازاریابی و فروش تلفنی برای کسب و کار خود راه‌اندازی کرده و درآمد میلیاردی را تجربه کنید. با این کار به رشد پرسنل سازمان خود کمک کنید. 

2. یاد بگیرید چگونه کالا و خدمات خود را معرفی کنید تا مشتری مشتاقانه به ادامه صحبت های شما گوش کند.
وقتی متن معرفی کالا یا خدمات خود را حرفه ای تهیه کنید به طوری که نیازهای اساسی مشتری را تامین کند و مشتری را مشتاق کند که بیشتر راجب آن بداند و ذهن او را درگیر خود کند، شما در یک قدمی فروش قرار گرفته اید. در این کارگاه به بررسی علمی آن می پردازیم و با تمرینات عملی در کارگاه هریک از شرکت کنندگان متن معرفی خود را آماده می کنند.

3. یاد بگیرید چگونه یک کمپین بازاریابی موفق را برنامه ریزی و پیاده سازی کنید و آن را بنویسید.
کمپین های بازاریابی موفق نقش بسیار ویژه ای در جلب نظر مخاطب برای استفاده از خدمات یا محصولات یک شرکت بازی می کنند. شما حتی اگر بهترین خدمات یا محصولات را هم داشته باشید، بدون داشتن یک کمپین تبلیغاتی قوی و با کیفیت نمی توانید مشتری زیادی را بدست آورید. پس نیاز است علاوه بر ارائه خدمات و محصولات کاربردی و با کیفیت، به دنبال طراحی یک کمپین تبلیغاتی کارآمد و قوی نیز باشید. برای این کار نیاز است یک سری اصول و سلسله مراتب را رعایت کنید تا بتوانید موفق باشید. اگر نمی دانید منظور از کمپین تبلیغاتی چیست، این جمله را با دقت بخوانید:

” به برنامه ریزی هدفمند، اصولی و هماهنگ که یک سازمان برای انجام تبلیغات یک محصول انجام می دهد، کمپین تبلیغاتی می گویند.”

4. یاد بگیرید چگونه اهداف، بازار هدف و تماس های خروجی خود را مشخص کنید.
هدف اصلی و کامل یک کمپین بازاریابی این است که مشتریان را به انجام اعمالی ترغیب کنیم که ملموس و قابل سنجش باشند. بدون داشتن هدف مشخص، نمی توان استراتژی مناسبی برای طراحی کمپین بازاریابی طرح ریزی کرد. یکی از اهداف می تواند مشخص کردن بازار هدف برای کالا یا خدماتی باشد که قرار است آن را به فروش برسانیم. پس تماس های خروجی ما مشخص می شود.

5. یاد بگیرید چگونه یک متن بازاریابی تلفنی (اسکریپت) برای تماس با مشتریان هدف و تصمیم گیرندگان نهایی بنویسیم.
وقتی اهداف و استراتژی بازاریابی تلفنی را مشخص کردید، باید اصول طراحی یک متن بازاریابی حرفه ای را بیاموزید تا هنگام تماس با مشتریان هدف و تصمیم گیرندگان نهایی، بدانید چه بگوئید و چه اقداماتی انجام دهید تا نرخ تبدیل مشتری به خریدار به بالاترین حد خود برسد.
 
6. یاد بگیرید که چگونه تمام اعتراضات و شکایات مشتریان را مدیریت کنید و بر آن غلبه کنید
بازاریاب و فروشنده تلفنی هیچگاه نباید به سرعت نسبت به اعتراضات مشتریان عکس االعمل نشان دهد و یا در پاسخ دادن عجله کند. همچنین نباید اطلاعات اضافی و یا پاسخ بیش ازاندازه به مشتری بدهد. فروشنده باید ازاعتراضات خریداراستقبال کند، چرا که فقط ازاین طریق است که اعتراضات واقعی میان طرفین مطرح می شود. درغیراینصورت کارفروش دشوارخواهد شد. در این کارگاه می آموزید چطور باید به اعتراضات مشتریان از طریق تلفن پاسخ داد و افراد معترض را به مشتریان وفادار تبدیل کنید.

7. یاد بگیرید چگونه ترس ها و باورهای محدودکننده را کنار بگذاریم تا به آنچه می خواهیم برسیم.
شما می توانید جزو بازاریابان و فروشندگان تلفنی معمولی نباشید که تمام وقت خود را صرف این کار می کنند ولی با گذشت چندین سال کار و تلاش هنوز به درآمد دلخواه خود نرسیده اند و درآمد پایداری ندارند. شما می‌توانید با طی کردن این کارگاه، به یک بازاریاب تلفنی حرفه ای تبدیل شوید و درآمد خود را هر روز رشد دهید یا اگر مدیریت فروش مجموعه ای را به عهده دارید، تیم فروش تلفنی خود را مدیریت کنید و یک امپراطوری قوی بازاریابی و فروش تلفنی برای کسب و کار خود راه‌اندازی کرده و درآمد میلیاردی را تجربه کنید. با این کار به رشد پرسنل سازمان خود کمک کنید.
 
8. یادبگیرید چگونه اعتماد به نفس خود را بالا ببرید و از آن به نفع خود استفاده کنید.
خیلی از بازاریابان و فروشندگان تلفنی با وجود داشتن مهارت های کافی، اعتماد به نفس کافی ندارند. به شما یاد می دهم که چطور اعتماد به نفس خود را بالا ببرید تا از آن به نفع خودتان و در جهت بهبود کسب و کار خود استفاده کنید.
 
9. یاد بگیرید چگونه با استفاده از علم متافیزیک، روابط خوب برقرار کنید و فروش های خوبی تجربه کنید.
حتما تعجب کردید! متافیزیک چه ربطی به بازاریابی و فروش تلفنی دارد؟ … در این کارگاه آموزشی ارتباط بین علم متافیزیک با موفقیت در هر کسب و کاری را مورد بررسی قرار می دهیم و به شما نشان می دهم که چطور می توانید با اسنفاده از قوانین ساده آن کسب و کار موفقی را بنا کنید.

10. یاد بگیرید چگونه با تماس های کمتر، فروش بیشتری داشته باشیم.
وقتی مهارت ها و تکنیک ها و تاکتیک های بازاریابی و فروش تلفنی را قدم به قدم یاد بگیرید و با راز و رمز های بازاریابان تلفنی موفق آشنا شوید، نرخ تبدیل تماس های شما به خرید افزایش می یابد و تماس های بیشتری را به خرید نهایی تبدیل خواهید کرد.

11. یادبگیریم چگونه هدف گذاری کرده و سقف فروش تلفنی خود را مشخص کنیم و به آن برسیم.
اکثر بازاریابان وفروشندگان تلفنی نمی دانند چه میزان درآمدی می خواهند. اصلا اهداف فروش خود را مشخص نکردند. وقتی اهداف فروش مشخص نباشد بازاریاب و فروش تلفنی نمی تواند تعداد تماس های خود را برنامه ریزی کند. در کارتون آلیس در سرزمین عجایب، در یکی از سکانس ها، آلیس به همراه یک گربه به دوراهی می رسند. آلیس از گربه می پرسد: از کدام طرف باید برویم؟ گربه از آلیس می پرسد: تو میدانی کجا می خواهی بروی؟ آلیس جواب میدهد نه!. گربه به آلیس می گوید: تو که نمی دانی کجا می خواهی بروی، چه فرقی می کند از کدام راه برویم.
 
12. یادبگیریم چگونه از صدا و لحن مشتری، شخصیت او را تشخیص دهیم؟
همه انسانها دوست دارند با افراد شبیه خدشان ارتباط برقرار کنند. از طرفی هر نوع تیپ شخصیتی هم رفتار و عکس العمل های خاص خودش را دارد. شما در این کارگاه یاد می گیرید که چطور از روی صدا و لحن مشتری، تیپ شخصیتی او را تشخیص دهید و چگونه با او برخورد کنید تا نظر او را به خود جلب کنید.
 
13. یاد بگیرید چگونه همیشه انگیزه لازم برای بازاریابی تلفنی داشته باشیم.
به هرحال روزهایی پیش می آید که شاید فروش خوبی نداشته باشیم و یا با مشتریان بدقلقی برخورد کنیم که انرژی ما را حسابی کم کنند. در این کارگاه راه های حفظ و افزایش انگیزه را می آموزید. با این کار همیشه می توانید سطح انرژی  و انگیزه خود را حفظ کنید و فروش های خوبی را تجربه کنید.

 

تخفیف خرید زودهنگام تا تاریخ ۹۸/۰۳/۰۳
فقط ۹۹۹٫۰۰۰ تومان


در پی هوشمندانه انجام دادن کارها باشید، نه فقط سخت کار کردن
پیش به سوی فروش های تلفنی موفق
 

 

سخنرانان

بهزاد استقامت
بهزاد استقامت

زمان‌بندی

جلسه اول- 17 خرداد 98
جلسه دوم- 24 خرداد 98
جلسه سوم- 31 خرداد 98
جلسه چهارم- 7 تیرماه 98
عنوانشروعپایان
سانس اول۹:۰۰۱۰:۳۰
سانس دوم۱۱:۰۰۱۲:۳۰
عنوانشروعپایان
سانس اول۹:۰۰۱۰:۳۰
سانس اول۱۱:۰۰۱۲:۳۰
عنوانشروعپایان
سانس اول۹:۰۰۱۰:۳۰
سانس دوم۱۱:۰۰۱۲:۳۰
عنوانشروعپایان
سانس اول۹:۰۰۱۰:۳۰
سانس دوم۱۱:۰۰۱۲:۳۰

سوالات متداول

چرا این کارگاه 16 ساعته و بصورت هفتگی برگزار می شود؟
ما با در نظر گرفتن وقت افراد و علاقه مندان و با توجه به اینکه در طول هفته امکان شرکت در کلاس ها کمی سخت است و برای اینکه دوستان دیگر از شهرهای مختلف امکان حضور در این کارگاه را داشته باشند، جلسات را به صورت نصف روز و 4 هفته متوالی برنامه ریزی کردیم. ضمنا هر هفته تمریناتی داده می شود که باید فرصت انجام آن را به شرکت کنندگان بدهیم.
آیا فیلم یا صوت این کارگاه به شرکت کنندگان ارائه می شود؟
بله. صوت کارگاه یک روز بعد از برگزاری کارگاه با کیفیت عالی در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت. فیلم برداری از کارگاه هم انجام خواهد شد. اما هنوز در خصوص عرضه ان تصمیم گیری نکرده ایم.
من فایل صوتی و تصویری محصول ناگفته های بازاریابی و فروش تلفنی را قبلا خریدم. آیا در این کارگاه مطالب متفاوت است؟
محصول ناگفته های بازاریابی و فروش تلفنی که حدود 2 ساعت و نیم است، بخش کوچکی از مطالب کارگاه است و هیچ مثال و تمرینی در آن نیست. مسلما حضور در این کارگاه می تواند نگرش شما را کاملا تغییر دهد.
اگر در این کارگاه نتوانم شرکت کنم، آیا باز هم کارگاه برگزار می شود؟
بله. این اولین کارگاه بازاریابی و فروش تلفنی به سبک حرفه ای ها در سال 1398 است. همه تلاش خود را می کنیم تا هر ماه چنین کارگاهی برگزار گردد.
چطور از کارگاه ها و همایش های راه مدیر با خبر می شوم؟
با عضویت در کانال تلگرام و اینستاگرام، همچنین وب سایت مدرسه بازاریابی و فروش تلفنی، همه همایش ها، کارگاه ها و وبینارها اطلاع رسانی خواهد شد.
آیا امکان پرداخت مبلغ کارگاه بصورت اقساط هم وجود دارد؟
در شرایط بسیار خاص این امکان وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر لطفا با شماره 09033141876 تماس بگیرید تا مورد شما بررسی شود.
من ساکن تهران نیستم، چطور می توانم در این کارگاه شرکت کنم؟
به زودی امکانات جدیدی در وب سایت مدرسه بازاریابی و فروش تلفنی اضافه خواهد شد که از آن طریق می توانید بصورت آنلاین و آف لاین کل کارگاه را به صورت فیلم و صوت با کیفیت عالی مشاهده کنید.
آیا پس از اتمام کارگاه ارتباط ما به کلی با مدرسه بازاریابی و فروش تلفنی راه مدیر قطع می شود؟ سوالاتی احتمالی چگونه پاسخ داده می شود؟
شما می توانید سوالات احتمالی خود را از طریق راه های ارتباطی( ایمیل و کانال تلگرام) به مدرس دوره ارسال کنید. پاسخ سوالات یا بصورت فایل صوتی یا بصورت فیلم در کانال های ارتباطی منتشر خواهد شد.
آیا برای سازمان ها یا شرکت هایی که برای تعدادی از پرسنل خود قصد خرید داشته باشند، تخفیفی قائل می شوید؟
بله. این امکان وجود دارد. در صورت نیاز به برگزاری کارگاه یا دوره آموزش بازاریابی و فروش تلفنی در سازمان خود به صورت اختصاصی ، پس از بررسی موارد و شرایط انجام توافقات، برنامه ریزی و اجرا خواهد شد.
آیا امکان عقد قرارداد مشاوره و حضور مدرس در شرکت ها و سازمان ها جهت آموزش پرسنل وجود دارد؟
بله. در صورت نیاز به عقد قرار داد مشاوره به صورت کوتاه مدت و بلند مدت، لطفا درخواست خود را از طریق وب سایت ارسال فرمائید و یا با شماره تلفن 09033141876 تماس حاصل فرمائید.

آدرس: تهران خیابان ولیعصر، نرسیده به چهارراه پارک وی، روبروی صدا و سیما، ابتدای خیابان گلستان، پلاک 93 (موسسه آموزش عالی آزاد علوم و فنون تهران)