رویداد به پایان رسیده است!
بازار محتوای کودکان در تاریخ پنج‌شنبه ۱۱ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۱۱ بهمن ساعت ۱۵:۳۰

بازار محتوای کودکان

  • از ۲,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

مهمان رویداد

محمودرضا فرهادی
محمودرضا فرهادی
مدیر اجرایی سابق شتابدهنده نوتک و تریگ آپ و مدیر پروژه سرسر؛ شهر آنلاین کودک و خانواده

توضیحات


در محتوالی ۳۹ با محمودرضا فرهادی، به گپ و گفت می‌نشینیم. محمودرضا (مدیر اجرایی سابق شتابدهنده نوتک و تریگ‌آپ) از آن دسته افرادی است که حسابی در اکوسیستم استارتاپی ایران فعال بوده است. به عنوان مشاور و مربی استارتاپ های زیادی را راهنمایی کرده، به عنوان داور در رویدادهای استارتاپی شتابدهنده تریگ آپ دیده شده، دوره ای مسئولیت شتابدهنده نوتک را به عهده داشته است، و هم اکنون مدیرعامل شرکت برسام است. به عنوان نویسنده در حوزه فناوری مشغول است و علاقه فراوانی به برگزاری رویداد برای کودکان دارد. آدمی که حسابی سرد و گرم را در اکوسیستم چشیده است و حرف های فراوانی برای گفتن دارد. البته آن طور که خودش می گوید علاقمند است بیشتر در حوزه تولید محتوا برای کودکان صحبت کنیم.

 

محتوانا کیست؟ محتوالی چیست؟

ما (محتوانا) گروهی سه نفره، فعال در حوزه تولید محتوا، دیجیتال مارکتینگ و سئو هستیم که به قصد فراهم کردن امکان گفت و شنود در حوزه تولید محتوا دور هم جمع شده این و از آبان ماه نود و شش برگزاری رویداد محتوالی را آغاز کرده ایم.

محتوالی رویدادی هفتگی است که معمولا در روزهای سه شنبه و پنجشنبه در کافه نیمکت باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار شده است. اما در دوره جدید در روزهای چهارشنبه و در کافه خرد (واقع در مرکز رشد دانشگاه علامه طباطبایی و در حوالی میدان ونک) برگزار خواهد شد. با هر سطح دانشی که در حوزه محتوا، سئو و دیجیتال‌مارکتینگ باشید، به شرط علاقه و خالی‌بودن چهارشنبه عصرهایتان، می‌توانید در رویداد محتوالی شرکت کنید. محتوالی معمولا دو بخش دارد. در بخش اول با کمک حاضران در جلسه، در مورد موضوع جلسه صحبت خواهیم کرد یا اتفاقات هفته گذشته در فضای کسب‌وکارهای آنلاین را مرور می‌کنیم و پس از دقایقی استراحت، پای گفت‌وگوی داغ اما صمیمانه با مهمان جلسه خواهیم نشست.

حضور در رویداد محتوالی رایگان است اما برای جبران بخشی از هزینه‌های محل رویداد، برای همراهان همیشگی مبلغ ۱۰ هزار تومن دریافت می‌شود. البته خبر خوب اینکه همین مبلغ هم طی رویداد در قالب سفارش شما از کافی‌شاپ به شما برگردانده می‌شود و می‌توانید به اندازه همین مبلغ از منوی خوشمزه کافه، رایگان سفارش دهید

تیم محتوانا

حبیب متوسل
حبیب متوسل
مدیر اجرایی رویداد
علی بای
علی بای
مدیر محتوا و زبانشناس
حامد اسحاقی
حامد اسحاقی
تحلیلگر محتوا و متخصص سئو

آدرس

تهران کافه Event: خیابان انقلاب، بین نجات‌الهی و پل کالج، کوچه سمنان، پلاک‌‌ ۳

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

تیم محتوانا

تیم محتوانا: خدمات محتوا، سئو و دیجیتال مارکتینگ رویداد محتوالی: دورهمی کهنه‌کارها، تازه‌کارها و اهالی محتوا، سئو و دیجیتال مارکتینگ برای تبادل تجربیات و دانسته‌ها با چاشنی چای و لبخند

رویداد های برگزارشده۴۳
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۳۰ نفر