رویداد به پایان رسیده است!
بازدید از جوامع استارتاپی ایران در تاریخ چهارشنبه ۲۲ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۲۲ آبان ساعت ۰۹:۰۰

بازدید از جوامع استارتاپی ایران

  • رایگان
  • تهران
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

بازدید از جوامع استارتاپی ایران


هفته جهانی کارآفرینی (GEW) بزرگترین رویداد هماهنگ برای ترویج فرهنگ کارآفرینی در جهان است که هر سال در بازه زمانی 18 تا 24 نوامبر برابر با 27 آبان تا 3 آذر  برگزار می‌شود.

در این رویداد هماهنگ، با تشویق افراد تلاش می‌شود تا نسل جدیدی از کارآفرینان به راه‌اندازی کسب و کار فکر و کسب و کار شخصی خود را آغاز کنند. عقیده بسیاری براین است که این کمپین عظیم جهانی می‌تواند باعث ترفیع جایگاه کارآفرینی در اذهان و افکار گردیده و مشوقی برای راه‌اندازی کسب و کار توسط عموم جامعه شود.

این رویداد مراسمی برای ارج نهادن به نوآوران و خالقان اشتغال است. کسانی که ایده‌های خود را حیات بخشیدند و کسب و کاری را پایه‌گذاری کرده و باعث رشد اقتصادی در کشور خود و توسعه رفاه انسانی شدند.

 

بازدید از جوامع استارتاپی ایران

این تور با هدف آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان،دانش آموختگان و علاقه مندان به کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار با محیط های کاری استارت آپی و نوآور طراحی شده تا از طریق مشاهده ، صحبت و انتقال تجربه مدیران، بتوانند با مسیر راه اندازی کسب و کار و مراحل و شرایط استفاده از خدمات حامیان و بازیگران این جوامع ، از نزدیک آشنا شوند. در این برنامه ، بازدید از ناحیه نوآوری شریف و کارخانه نوآوری آزادی به عنوان دو نمونه مطرح از جوامع استارت آپی کشور برنامه ریزی شده است.

 مراکز نوآوری(innovation centers )، شتابدهنده ها و مراکز رشد ، سرمایه گذاران،استارت آپ های موفق فن آور و نو آور در حوزه های تولید محتوا، سلامت ، گردشگری، بیمه ، هوش مصنوعی،معماری ،شهرسازی و صنعت ساختمان،Iot  و biotech  ، فضای کاری اشتراکی و ….. از جمله مکانهایی است که در این برنامه از نزدیک خواهیم دید .

 

کسب تجربه ، آشنایی با فرصتهای شغلی و استارت آپی موجود ، کسب دانش های نوین ، شبکه سازی و برقراری ارتباط و … از جمله مزایای شرکت در چنین برنامه هایی می‏ باشد.

پیشنهاد میکنیم اگر شما هم علاقه مند به راه اندازی کسب و کار و یا کسب اطلاعات نوین و نوآور در یکی از این حوزه ها هستید،این فرصت را از دست ندهید.

خدمات تور
 
وسیله نقلیه ، گشت شهری (بازدید از برج آزادی)، پذیرایی و ناهار، بیمه

بازدیدها

بازدید از ناحیه نوآوری شریف (مجتمع خدمات فناوری)، باشگاه کسب و کار دانش بنیان (باکس) ،
کارخانه نوآوری آزادی (فضای اشتراکی زاویه) و مراکز نوآوری (دیجی کالا نکست، هفت و هشت، علی بابا ، پلنت)

آشنایی با عملکرد مراکز نوآوری(innovation centers )، شتابدهنده ها ، صندوق های سرمایه گذاری خطر پذیر، بازدید از مجموعه های منتخب در ناحیه نوآوری شریف و کارخانه نوآوری آزادی وآشنایی با تجربیات کارآفرینان مستقر در محل در حوزه های تولید محتوا، سلامت ، گردشگری، بیمه ، هوش مصنوعی،معماری ،شهرسازی و صنعت ساختمان، Iot و biotech

برگزارکنندگان

وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی
دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران
دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران
کانون دانش آموختگان کارآفرینی دانشگاه تهران
کانون دانش آموختگان کارآفرینی دانشگاه تهران

برگزار‌کننده

آواتار

کانون دانش آموختگان کارآفرینی دانشگاه تهران

وب سایت کانون دانش آموختگان کارآفرینی دانشگاه تهران www.egcut.com

رویداد های برگزارشده۸۲
  • شروع: چهارشنبه ۲۲ آبان ساعت ۰۹:۰۰
  • پایان: چهارشنبه ۲۲ آبان ساعت ۱۷:۰۰

آدرس: تهران خیابان کارگر شمالی - خیابان فرشی مقدم (16) - دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران