رویداد به پایان رسیده است!
بازدید یک روزه از نمایشگاه بین المللی آفتاب تهران در تاریخ شنبه ۱۳ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
شنبه ۱۳ مهر ساعت ۰۷:۴۵

بازدید یک روزه از نمایشگاه بین المللی آفتاب تهران

  • رایگان
  • قزوین
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

معرفی نمایشگاه


نمایشگاه بین المللی صنعت بسته بندی و فرآوری pacprocess تهران، به عنوان اولین نمایشگاه تخصصی در ایران که به صورت اختصاصی تمامی زنجیره تولید حوزه ماشین آلات بسته بندی و فرآوری را در بخش های 1- صنایع غذایی و نوشیدنی ها 2- دارویی، آرایشی و بهداشتی 3- پخت نان، شیرینی و شکلات 4- کالا های غیر غذایی و صنعتی را تحت پوشش قرار می هد. این نمایشگاه همواره با تاکید بر تخصص گرایی تلاش دارد با هدف جذب حداکثری بازدیدکنندگان و خریداران بین المللی بستری مناسب جهت ارائه توانمندی های تولیدات داخلی در کنار رقبای بین المللی برای مشارکت کنندگان فراهم آورد.

 

پاویون تخصصی صنعت بسته بندی انعطاف پذیرایران Flexible Packaging Iran (FPI) به عنوان یک بخش ویژه جهت تولید کنندگان راه حل های بسته بندی انعطاف پذیر شامل پلاستیک ، فیلم ، فویل آلومینیومی، کیف، کیسه، برچسب ، آستر ، لفاف ، روکش و سایر محصولات انعطاف پذیر است. با توجه به پیشینه ایران در صنعت بسته بندی انعطاف پذیر و همچنین مطرح بودن به عنوان کشوری پیشرو در صنعت پلیمر و پلاستیک در خاورمیانه جایگاه ویژه ای در سطح منطقه دارد. با تکیه بر همین موضوع این نمایشگاه با تمرکز بر مشتریان بین المللی قصد دارد زمینه نفوذ بیشتر به بازارهای صادراتی منطقه را ایجاد کند.

 

 
زمینه های فعالیت نمایشگاه
 ماشین آلات و تجهیزات بسته بندی و فرآوری
 ماشین آلات و تجهیزات تولید شیرینی (شکلاتی، شکر، آدامس)
 ماشین آلات و تجهیزات تولید نان، اسنک (بیسکوئیت، کلوچه و غیره)
 ماشین آلات و تجهیزات فرآوری سایر مواد غذایی (فرآوری قهوه، تولید بستنی و غیره)
 ماشین آلات و تجهیزات تولید دارو و مواد آرایشی

نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ، ماشین آلات و خدمات وابسته IPAP تهران، با هدف نفوذ به بازارهای بین المللی و منطقه ایجاد شده است. با توجه به توانمندیهای داخلی در حوزه ساخت ماشین آلات و دانش فنی نیروهای متخصص داخلی این نمایشگاه تلاش دارد، بتواند سهمی در بدست آوردن بازار 500 میلیونی منطقه و افزایش سهم صادراتی کشور در حوزه ماشین آلات و خدمات چاپ داشته باشد و از طرف دیگر بتواند زمینه ورود تکنولوژی های جدید را با حضور مشارکت کنندگان خارجی فرآهم آورد.

 

امروزه بسته بندی به عنوان یک ابزار مهم، تاثیر گذار و رقابتی در تولید درآمد و افزایش صادارت محسوب می شود و به عنوان ابزاری جهت برقراری ارتباط با مصرف كننده شناخته می شود.کارتن ، مقوا و کاغذ به عنوان یک متریال پر مصرف در صنعت بسته بندی بیشترین سهم استفاده در زنجیره ی چاپ و بسته بندی محصولات را به خود اختصاص داده اند. از این رو پاویون اختصاصی صنعت کارتن ، کاغذ و مقوای ایران iCarton، با هدف گردهمایی فعالان این صنعت و ارائه توانمندی های داخلی در کنار تولید کنندگان خارجی تشکیل شده است، تا از هم افزایی ایجاد شده بتوانیم گامی موثر در جهت رونق کسب و کار و ارائه بسته بندی های با کیفیت و کمک به افزایش صادرات غیر نفتی برداریم.

 

 

DGCOM یک رویداد جدید با رویکردی تخصصی که منحصراً روی چاپ دیجیتال \"فرمت گسترده و چاپ پارچه، پوشاک و نساجی\" و ارتباطات تصویری متمرکز است. با توجد به روند و سرعت رشد صنعت چاپ دیجتال مخصوصا در حوزه چاپ پارچه در این پاویون سعی می شود به معرفی بیشتر برندهای مطرح در حوزه ماشین آلات، تجهیزات و مواد اولیه چاپ دیجیتال پارچه و عریض بپردازد. از سایر بخش های دیگر این پاویون می توان به ماشین های اداری، صفحه نمایش دیجیتال و علائم نام برد.

 

 
زمینه های فعالیت نمایشگاه
 ماشین آلات و خدمات چاپ
 صنعت کارتن سازی، مقوا و کاغذ
 چاپ دیجیتال پارچه
 چاپ دیجیتال عریض
 علامت، نشانه و ارتباطات تصویری
 ماشین ها اداری
 

با توجه به اهمیت این نمایشگاه شرکت شرهک های صنعتی استان قزوین در نظر دارد با همکاری موسسه اندیشه سازان ترقی بازدید یک روزه از نمایشکاه داشته باشند 

واحد هایی که حوزه فعالیت مرتبط داردند دعوت میشود در این رویداد شرکت کنند 

 

 

آدرس

قزوین قزوین - بلوار بهشتی - روبروی پارک دهخدا - شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

اندیشه سازان ترقی

موسسه اندیشه سازان ترقی مجری برگزاری دوره ای آموزشی در استان قزوین ناشر بخش دیجیتال آموزش های حوزه مدیریتی ، کارآفرینی ، توسعه کسب و کار و... برگزاری تور های نمایشگاهی

رویداد های برگزارشده۶
رویداد های فعال۱