رویداد به پایان رسیده است!
بازی مافیا در تاریخ یکشنبه ۲۸ اردیبهشت به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۲۵ اردیبهشت ساعت ۱۷:۰۰

بازی مافیا

  • رایگان
  • آنلاین
  • سرگرمی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

درباره بازی


همه‌ي ما با بازي مافيا و مهارت‌هايي که براي موفق شدن توي اون نياز داريم آشناييم و اونايي که خيلي اهل اين بازي باشن منتظرن که هر چه زودتر اين وضعيت کرونا تموم بشه تا با دوستاشون بتونن دور هم جمع بشن تا مافيا بازي کنن.

اين روزا که همه‌ي کلاس‌هاي دانشگاه و مدرسه مجازي شده ما به اين فکر افتاديم که مافيا رو هم به صورت مجازي بازي کنيم تا به ياد ايام قبل از کرونا که انگار سال‌ها پيش بوده دوباره دور هم جمع بشيم و مافيا بازي کنيم.

البته که چون داريم توي فضاي مجازي برگزار مي‌کنيمش يکسري محدوديت‌هايي داريم ولي حداکثر تلاشمون رو کرديم که نزديک به حال و هواي واقعي بازي باشه.

بازي پنجشنبه 25 اردیبهشت ساعت ۱۷ به صورت ترکيبي توي فضاي اسکاي روم و تلگرام برگزار ميشه و تنها چيزي که براي بازي نياز داريد يه اينترنت خوبه که بتونيد هر موقع که لازم شد به صورت تصويري حاضر شيد.


"نکته مهم"


***

با توجه به این که روز اول برگزاری بازی روز پنجشنبه 25 اردیبهشت است, چنانچه تعداد شرکت‌کنندگان و کسانی که تمایل به شرکت در بازی را دارند از 12 نفر بیشتر شود, بازی در روز دوم یعنی 28 اردیبهشت ماه با حضور شرکت‌کنندگان بعدی برگزار میشود.

زمان‌بندی

روز اول 99/02/25
روز دوم 28/02/99
عنوانشروعپایان
بازی مافیا ۱۷:۰۰۱۹:۰۰
عنوانشروعپایان
بازی مافیا ۱۷:۰۰۱۹:۰۰

برگزارکنندگان

شتابدهنده بانا
شتابدهنده بانا

برگزار‌کننده

آواتار

شتابدهنده بانا

شتابدهنده بانا در پی ماموریت خود برای توانمندسازی دانشجویان و تازه فارغ‌التحصیلان برای ورود موفق به موقعیت‌های شغلی، با متنوع‌سازی عناوین آموزشی خود، تلاش می‌کند تا مخاطبین در سنین مختلف دانش‌آموزی، دانشجویی، کارمندی، مدیران تازه‌کار و کارآفرینان نوپ

رویداد های برگزارشده۴۳
  • شروع: پنج‌شنبه ۲۵ اردیبهشت ساعت ۱۷:۰۰
  • پایان: یک‌شنبه ۲۸ اردیبهشت ساعت ۱۹:۰۰
رویداد آنلاین است