رویداد به پایان رسیده است!
صفر تا صد برگزاری رویداد به سبک TED با رضا غیابی (از اسپانسرشیپ تا مدیریت تیم و پرورش سخنرانان) در تاریخ پنج‌شنبه ۱۰ امرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۲۷ تیر

صفر تا صد برگزاری رویداد به سبک TED با رضا غیابی (از اسپانسرشیپ تا مدیریت تیم و پرورش سخنرانان)

  • از ۵۰۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


«رویداد» به عنوان بستری برای ایجاد فرصت‌های مغتنم، ازجمله آشنایی افراد گوناگون از حوزه‌‌های کاری مرتبط با یک‌دیگر، و نیز آموختن مطالب جدید به شیوه‌ای موجز و گزیده، که با ایجاد نوعی احساس امنیت و پذیرفتگی برای شرکت‌کنندگان همراه است، همیشه مورد توجه بوده و از آن استقبال شده است. برگزاری رویداد به شکل‌های مختلف رایج است؛ همایش، کنفرانس‌، سمپوزیوم، سمینار و گردهمایی‌های شبکه‌سازی و حتی کنسرت ذیل «رویداد» دسته‌بندی و شناخته می‌شوند، و هر ساله تعداد بسیار زیادی رویداد با موضوعات متنوع برگزار می‌شود. اما آن‌چه هست، کیفیت این رویدادها اغلب به سطح استاندارد نمی‌رسد. در نتیجه هدف، که انتقال داده و پیامی مشخص از سوی برگزارکنندگان به شرکت‌کنندگان و یا تعامل بین ایشان است، محقق نمی‌شود و در آخر مخاطب کسل و ناراضی، بدون اینکه حاصلی کسب کرده باشد، رویداد را ترک می‌کند. بنابراین نیاز به آموزش چگونگی برگزاری رویدادهای نوآورانه که روندی مطلوب و بازدهی متناسب داشته باشند، احساس می‌شود. این دوره چنین هدفی را دنبال می‌کند و قصد دارد فضای کم‌بازده و غیرپویای کنونی را به سمتی مثبت سوق دهد. از این رو مؤسسه‌ی فرصت‌آفرین با همکاری خانه‌ی کار و دیدار کارمان کارگاه آموزشی تحت عنوان «صفر تا صد برگزاری رویداد به سبک TED با رضا غیابی» را برگزار می‌کند. این دوره‌ در ۴ جلسه‌ی هفتگی، در تیر و مرداد ۹۸، در کارمان برگزار خواهد شد و شامل ۴ کارگاه آموزشی است. طی این چهار کارگاه می‌آموزیم که چگونه باید نیروهای داوطلب را یافت و گرد هم آورد؟ چگونه تیم اجرایی را باید مدیریت‌‌ کرد؟ شیوه‌های جست‌وجوی حامی مالی و کسب حمایت ایشان چیست؟ برند رویداد را چه‌طور باید ساخت؟ چگونه می‌توان افرادی را که ایده‌های جذابی دارند، تبدیل به یک سخنران مسلط کرد؟شیوه‌ی صحیح و مفید تعامل با سخنرانان در یک رویداد چیست؟ مستندات یک رویداد را چه‌طور باید ثبت و آرشیو کرد؟... و بسیاری سؤالات دیگر از این دست، که با رویکردهای تازه و مطابق با کارآمدترین استانداردهای روز دنیا مرور شده و آموزش داده می‌شود.

گرداننده‌ی گفت‌وگوهای ‌این دوره‌ی آموزشی «رضا غیابی» است و مدیریت جلسات و مباحث بر عهده‌ی ایشان است.

رﺿﺎ ﻏﯿﺎﺑﯽ ﯾﮏ ﻓﺮﺻﺖ‌آﻓﺮﯾﻦ اﺳﺖ. او ﮐﺎرآﻓﺮﯾﻨﯽ اﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﻪ آﯾﻨﺪه‌ای روﺷﻦ ﺑﺮای ﻣﺎ و ﺗﻮان‌ﻣﺎن ﺑﺮای ﺗﺤﻘﻖ ﺑﺨﺸﯿﺪن ﺑﻪ آن ﺑﺎور دارد. وی راه‌کارها و زﯾﺮﺳﺎﺧﺖ‌ﻫﺎی ﮐﻢ‌ﻧﻈﯿﺮی ﮐﺸﻒ ﮐﺮده است ﮐﻪ ﺑﺮای ﮔﺴﺘﺮش ﻧﻮآوری در ﻻﯾﻪ‌‌ﻫﺎی ﻓﺮﻫﻨﮕﯽ، ﻣﺠﺎﻣﻊ ﺗﺨﺼﺼﯽ و ﺑﺎزارﻫﺎی ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ ﮐﺎرﺑﺮدﻫﺎی اﺳﺎﺳﯽ دارد. تحصیلات او در مقطع ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﯽ ارﺷﺪ در رﺷﺘﻪي ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﮐﺴﺐ‌وﮐﺎر ـ گرایش فناوری اﻃﻼﻋﺎت ـ بوده و پیش‌تر به عنوان ﻣﻬﻨﺪس ﺻﻨﺎﯾﻊ فارغ‌التحصیل شده است. مطالعات پیوسته‌ی او در رشته‌ی جامعه‌شناسی مکمل مهارت‌های او در فضای حرفه‌ای چندجانبه‌اش بوده است.

ثبت‌نام در ۲ کارگاه آموزشی شامل ۱۰٪ تخفیف

ثبت‌نام در همه‌ی کارگاه‌های آموزشی شامل ۲۰٪ تخفیف
خواهد بود.

کارگاه اول:‌ جمع‌آوری محتوا /۲۷ تیر ماه / ۰۸:۳۰ تا ۱۷:۳۰

محتوای کارگاه: نحوه‌ی انتخاب موضوع برای رویداد،
روند یافتن و انتخاب سخنرانان،
مراحل و چگونگی آماده‌سازی سخنرانان

کارگاه دوم: مدیریت تیم و برنامه‌ریزی / ۲۸ تیر ماه / ۰۸:۳۰ تا ۱۲:۳۰

محتوای کارگاه: جذب نیرو (فرد ـ تیم)،
مدیریت تیم،
اجرای رویداد،
انتخاب محل برگزاری رویداد،
تنظیم برگزاری رویداد،
برنامه‌ریزی روند رویداد در روز برگزاری

کارگاه سوم: امور مالی و اسپانسرشیپ / ۳ مرداد ماه / ۰۸:۳۰ تا ۱۲:۳۰

محتوای کارگاه: تعیین نیازهای مالی رویداد،
برنامه‌ریزی برای شیوه‌ی هزینه‌ی بودجه‌ی رویداد،
یافتن اسپانسر،
جمع‌آوری بازخوردها،
تهیه‌ی گزارش امور مالی رویداد

کارگاه چهارم: مارکتینگ و برندینگ یک رویداد / ۱۰ مرداد ماه / ۰۸:۳۰ تا ۱۶:۰۰

محتوای کارگاه: اجرای راه‌کارهای برندینگ رویداد،
ایجاد هویت و روایت منحصر‌به‌فرد،
طراحی فضاهای آنلاین،
دعوت از میهمانان رویداد،
به‌اشتراک‌گذاری خبر و محتوای مربوط به رویداد در صفحات اجتماعی،
ثبت و آرشیو گزارش رویداد

سخنرانان

رضا غیابی
رضا غیابی
فرصت‌آفرین

رﺿﺎ ﻏﯿﺎﺑﯽ ﯾﮏ ﻓﺮﺻﺖ‌آﻓﺮﯾﻦ اﺳﺖ.وی از سال ۱۳۹۲ به عنوان برگزارکننده‌ی تداکس تهران ـ تحت لیسانس TED ـ فعالیتی جدی را در خصوص برگزاری رویداد آغاز کرده ودر طول ۷ سال فعالیت در تداکس تهران، هزاران نفر از رهبران اندیشه ونوآوران حوزه‌های گوناگون را گرد هم آورده است

برگزارکنندگان

مؤسسه‌ی فرصت‌آفرین OPPMAKR
مؤسسه‌ی فرصت‌آفرین OPPMAKR

**مؤسسه‌ی فرصت‌آفرین** به گسترش نوآوری اختصاص داده شده است و بیشتر فعالیتش در ایران است. اگرچه این مؤسسه کار خود را در سال ۱۳۸۳ با مشاوره در زمینه‌ی مدیریت پروژه و تحلیل داده‌ها شروع کرد، اما امروزه حوزه‌هایی چون ساختن اجتماعات، مشاوره مدیریت و جذب سرمایه را پوشش می‌دهد.

KaarMaan House
KaarMaan House

**کارمان**، خانه‌ی کار و دیدار حرفه‌ای‌های کسب‌و‌کار است. جایی برای کار در محیطی متفاوت و فرصتی برای دیدار و گسترش شبکه‌ی ارتباطات اجتماعی و حرفه‌ای. آنچه در کارمان برای شما فراهم شده مجموعه‌ای از خدماتی است که متخصصان و صاحبان کسب‌و‌کار در سطح اول جهان آن را تجربه می‌کنند. در این تجربه سبک تازه‌ای از زندگی و کار به اشتراک گذاشته می‌شود که نه فقط به درخواست های حرفه‌ای شما پاسخ می‌دهد بلکه آرامش و رضایت را نیز برای شما به ارمغان می‌آورد.

آدرس: تهران میدان نوبنیاد ـ خیابان پاسداران ـ کوهستان یکم ـ پلاک ۵