رویداد به پایان رسیده است!
صفر تا صد برگزاری رویداد به سبک TED با رضا غیابی (از اسپانسرشیپ تا مدیریت تیم و پرورش سخنرانان) در تاریخ پنج‌شنبه ۱۰ امرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۲۷ تیر ساعت ۰۸:۳۰

صفر تا صد برگزاری رویداد به سبک TED با رضا غیابی (از اسپانسرشیپ تا مدیریت تیم و پرورش سخنرانان)

  • از ۵۰۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


«رویداد» به عنوان بستری برای ایجاد فرصت‌های مغتنم، ازجمله آشنایی افراد گوناگون از حوزه‌‌های کاری مرتبط با یک‌دیگر، و نیز آموختن مطالب جدید به شیوه‌ای موجز و گزیده، که با ایجاد نوعی احساس امنیت و پذیرفتگی برای شرکت‌کنندگان همراه است، همیشه مورد توجه بوده و از آن استقبال شده است. برگزاری رویداد به شکل‌های مختلف رایج است؛ همایش، کنفرانس‌، سمپوزیوم، سمینار و گردهمایی‌های شبکه‌سازی و حتی کنسرت ذیل «رویداد» دسته‌بندی و شناخته می‌شوند، و هر ساله تعداد بسیار زیادی رویداد با موضوعات متنوع برگزار می‌شود. اما آن‌چه هست، کیفیت این رویدادها اغلب به سطح استاندارد نمی‌رسد. در نتیجه هدف، که انتقال داده و پیامی مشخص از سوی برگزارکنندگان به شرکت‌کنندگان و یا تعامل بین ایشان است، محقق نمی‌شود و در آخر مخاطب کسل و ناراضی، بدون اینکه حاصلی کسب کرده باشد، رویداد را ترک می‌کند. بنابراین نیاز به آموزش چگونگی برگزاری رویدادهای نوآورانه که روندی مطلوب و بازدهی متناسب داشته باشند، احساس می‌شود. این دوره چنین هدفی را دنبال می‌کند و قصد دارد فضای کم‌بازده و غیرپویای کنونی را به سمتی مثبت سوق دهد. از این رو مؤسسه‌ی فرصت‌آفرین با همکاری خانه‌ی کار و دیدار کارمان کارگاه آموزشی تحت عنوان «صفر تا صد برگزاری رویداد به سبک TED با رضا غیابی» را برگزار می‌کند. این دوره‌ در ۴ جلسه‌ی هفتگی، در تیر و مرداد ۹۸، در کارمان برگزار خواهد شد و شامل ۴ کارگاه آموزشی است. طی این چهار کارگاه می‌آموزیم که چگونه باید نیروهای داوطلب را یافت و گرد هم آورد؟ چگونه تیم اجرایی را باید مدیریت‌‌ کرد؟ شیوه‌های جست‌وجوی حامی مالی و کسب حمایت ایشان چیست؟ برند رویداد را چه‌طور باید ساخت؟ چگونه می‌توان افرادی را که ایده‌های جذابی دارند، تبدیل به یک سخنران مسلط کرد؟شیوه‌ی صحیح و مفید تعامل با سخنرانان در یک رویداد چیست؟ مستندات یک رویداد را چه‌طور باید ثبت و آرشیو کرد؟... و بسیاری سؤالات دیگر از این دست، که با رویکردهای تازه و مطابق با کارآمدترین استانداردهای روز دنیا مرور شده و آموزش داده می‌شود.

گرداننده‌ی گفت‌وگوهای ‌این دوره‌ی آموزشی «رضا غیابی» است و مدیریت جلسات و مباحث بر عهده‌ی ایشان است.

رﺿﺎ ﻏﯿﺎﺑﯽ ﯾﮏ ﻓﺮﺻﺖ‌آﻓﺮﯾﻦ اﺳﺖ. او ﮐﺎرآﻓﺮﯾﻨﯽ اﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﻪ آﯾﻨﺪه‌ای روﺷﻦ ﺑﺮای ﻣﺎ و ﺗﻮان‌ﻣﺎن ﺑﺮای ﺗﺤﻘﻖ ﺑﺨﺸﯿﺪن ﺑﻪ آن ﺑﺎور دارد. وی راه‌کارها و زﯾﺮﺳﺎﺧﺖ‌ﻫﺎی ﮐﻢ‌ﻧﻈﯿﺮی ﮐﺸﻒ ﮐﺮده است ﮐﻪ ﺑﺮای ﮔﺴﺘﺮش ﻧﻮآوری در ﻻﯾﻪ‌‌ﻫﺎی ﻓﺮﻫﻨﮕﯽ، ﻣﺠﺎﻣﻊ ﺗﺨﺼﺼﯽ و ﺑﺎزارﻫﺎی ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ ﮐﺎرﺑﺮدﻫﺎی اﺳﺎﺳﯽ دارد. تحصیلات او در مقطع ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﯽ ارﺷﺪ در رﺷﺘﻪي ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﮐﺴﺐ‌وﮐﺎر ـ گرایش فناوری اﻃﻼﻋﺎت ـ بوده و پیش‌تر به عنوان ﻣﻬﻨﺪس ﺻﻨﺎﯾﻊ فارغ‌التحصیل شده است. مطالعات پیوسته‌ی او در رشته‌ی جامعه‌شناسی مکمل مهارت‌های او در فضای حرفه‌ای چندجانبه‌اش بوده است.

ثبت‌نام در ۲ کارگاه آموزشی شامل ۱۰٪ تخفیف

ثبت‌نام در همه‌ی کارگاه‌های آموزشی شامل ۲۰٪ تخفیف
خواهد بود.

کارگاه اول:‌ جمع‌آوری محتوا /۲۷ تیر ماه / ۰۸:۳۰ تا ۱۷:۳۰

محتوای کارگاه: نحوه‌ی انتخاب موضوع برای رویداد،
روند یافتن و انتخاب سخنرانان،
مراحل و چگونگی آماده‌سازی سخنرانان

کارگاه دوم: مدیریت تیم و برنامه‌ریزی / ۲۸ تیر ماه / ۰۸:۳۰ تا ۱۲:۳۰

محتوای کارگاه: جذب نیرو (فرد ـ تیم)،
مدیریت تیم،
اجرای رویداد،
انتخاب محل برگزاری رویداد،
تنظیم برگزاری رویداد،
برنامه‌ریزی روند رویداد در روز برگزاری

کارگاه سوم: امور مالی و اسپانسرشیپ / ۳ مرداد ماه / ۰۸:۳۰ تا ۱۲:۳۰

محتوای کارگاه: تعیین نیازهای مالی رویداد،
برنامه‌ریزی برای شیوه‌ی هزینه‌ی بودجه‌ی رویداد،
یافتن اسپانسر،
جمع‌آوری بازخوردها،
تهیه‌ی گزارش امور مالی رویداد

کارگاه چهارم: مارکتینگ و برندینگ یک رویداد / ۱۰ مرداد ماه / ۰۸:۳۰ تا ۱۶:۰۰

محتوای کارگاه: اجرای راه‌کارهای برندینگ رویداد،
ایجاد هویت و روایت منحصر‌به‌فرد،
طراحی فضاهای آنلاین،
دعوت از میهمانان رویداد،
به‌اشتراک‌گذاری خبر و محتوای مربوط به رویداد در صفحات اجتماعی،
ثبت و آرشیو گزارش رویداد

سخنرانان

رضا غیابی
رضا غیابی
فرصت‌آفرین

رﺿﺎ ﻏﯿﺎﺑﯽ ﯾﮏ ﻓﺮﺻﺖ‌آﻓﺮﯾﻦ اﺳﺖ.وی از سال ۱۳۹۲ به عنوان برگزارکننده‌ی تداکس تهران ـ تحت لیسانس TED ـ فعالیتی جدی را در خصوص برگزاری رویداد آغاز کرده ودر طول ۷ سال فعالیت در تداکس تهران، هزاران نفر از رهبران اندیشه ونوآوران حوزه‌های گوناگون را گرد هم آورده است

برگزارکنندگان

مؤسسه‌ی فرصت‌آفرین OPPMAKR
مؤسسه‌ی فرصت‌آفرین OPPMAKR

**مؤسسه‌ی فرصت‌آفرین** به گسترش نوآوری اختصاص داده شده است و بیشتر فعالیتش در ایران است. اگرچه این مؤسسه کار خود را در سال ۱۳۸۳ با مشاوره در زمینه‌ی مدیریت پروژه و تحلیل داده‌ها شروع کرد، اما امروزه حوزه‌هایی چون ساختن اجتماعات، مشاوره مدیریت و جذب سرمایه را پوشش می‌دهد.

KaarMaan House
KaarMaan House

**کارمان**، خانه‌ی کار و دیدار حرفه‌ای‌های کسب‌و‌کار است. جایی برای کار در محیطی متفاوت و فرصتی برای دیدار و گسترش شبکه‌ی ارتباطات اجتماعی و حرفه‌ای. آنچه در کارمان برای شما فراهم شده مجموعه‌ای از خدماتی است که متخصصان و صاحبان کسب‌و‌کار در سطح اول جهان آن را تجربه می‌کنند. در این تجربه سبک تازه‌ای از زندگی و کار به اشتراک گذاشته می‌شود که نه فقط به درخواست های حرفه‌ای شما پاسخ می‌دهد بلکه آرامش و رضایت را نیز برای شما به ارمغان می‌آورد.

آدرس

تهران میدان نوبنیاد ـ خیابان پاسداران ـ کوهستان یکم ـ پلاک ۵

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

خانه‌ی کار و دیدار کارمان

کارمان، خانه‌ی کار و دیدار صاحبان صنعت، تجارت و حرفه‌مندان است. جایی برای کار در محیطی آرام و متفاوت، فرصتی برای دیدن حرفه‌ای‌ها و گسترش شبکه‌ ارتباطات اجتماعی و حرفه‌ای، و همچنین امکانی است برای تنفس در فضای فرهنگ و لذت بردن از زمینه‌های گوناگون هنر

رویداد های برگزارشده۸
رویداد های فعال۰