با چرا شروع کن

شروع رویداد
دوشنبه ۶ اردیبهشت ۹۵ ۱۷:۳۰
پایان رویداد
دوشنبه ۶ اردیبهشت ۹۵ ۱۹:۳۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادکارآفرینی / نوآوری
اضافه به تقویم
 با چرا شروع کن
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۲۱۴۲۶۳۸۱۳۷ - ۰۲۱۴۲۶۳۸۱۳۰
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

?ازسری برنامه های #fundorundoctrine

ما کسانی را دنبال می کنیم که رهبری می‌کنند، نه به این دلیل که مجبوریم، بلکه به این دلیل که می‌خواهیم. ما کسانی که رهبری می‌کنند را دنبال می‌کنیم، نه بخاطر آنها، بلکه به خاطر خودمان. و اینها همان کسانی هستند که با "چرا" شروع می‌کنند. آنها این توانایی را دارند که برای کسانی که اطرافشان هستند الهام‌بخش باشند یا کسانی را پیدا کنند که برای آنان الهام‌بخش باشند.

سایمون سینک (Simon Sinek)نویسنده، سخنران و متخصص در زمینه رهبری است که با معرفی ایده‌ دایره طلایی و با چرا شروع کن به شهرتی جهانی دست یافت. وی این ایده را اولین بار در سخنرانی TEDx خود با عنوان چگونه رهبران بزرگ الهام‌بخش عمل می‌شوند که در سپتامبر ۲۰۰۹ برگزار شد، مطرح نمود. تا پایان سال ۲۰۱۳، ویدیوی این سخنرانی سومین ویدیوی پربیننده سایت TEDبود و در حال حاضر، تعداد بازدید از آن در سایت TEDاز مرز 26 میلیون نفر گذشته است.

?سینک در اکتبر ۲۰۰۹ کتاب خود با عنوان "با چرا شروع کن" چگونه رهبران بزرگ می توانند الهام بخش افراد برای عمل کردن باشند” را منتشر کرد که موفقیتی بزرگ را برای وی به ارمغان آورد.
در نشست دوشنبه ششم اردیبهشت ماه در کافه آی تی، به معرفی کتاب این نویسنده و پخش فیلم تد مربوط به آن خواهیم پرداخت و با راهبری مسعود چیتگرها و همکاران فاندوران، نقدی بر این کتاب و فیلم کوتاه خواهیم داشت.
آدرس:تهران تهران، خیابان جردن، خیابان قبادیان شرقی، پلاک 3 ، کافه آی تی

موقعیت جغرافیایی رویداد