بررسی آربیتراژهای آماری

شروع:
سه‌شنبه ۷ خرداد ۹۸ ۱۶:۳۰
پایان:
سه‌شنبه ۷ خرداد ۹۸ ۱۸:۰۰
مکان: تهران
موضوع:مالی / بورس
بررسی آربیتراژهای آماری
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

سخنرانان

مهندس میثم رحیمی

مهندس میثم رحیمی

دانشجوی دکتری تخصصی مهندسی صنایع

توضیحات

Quantech:
رویدادی متمایز است که هم دانش تئوری مخاطبین خود را به روز می‌کند و هم به آن‌ها مهارت فعالیت در بازارهای مالی را به عنوان یک Data Scientist می‌دهد. ویژگی دیگر، حضور و تعامل در اجتماعی از Data geekها است، که فرصت مناسبی برای به اشتراک گذاری دانش و مهارت‌های مخاطبین این رویداد به وجود می‌آورد.

ما در Quantech به چه می‌اندیشیم:
دانش مالی رفتاری، تحلیل بنیادی و تکنیکال و استفاده از مفاهیم ریاضیات و الگوریتم‌ها، برای درک رفتار واقعی بازارهای مالی، نیازمند ابزارهای مدرن برای بررسی مستمر انبوهی از داده‌هاست، که به نظر می‌رسد یک هوش ماشینی بهترین گزینه برای انجام این کار باشد. سری گردهمایی‌های Quantech برای کسانی است که شیفته‌ی کار با داده‌های حجیم هستند. چرا که به آن‌ها کمک خواهد کرد با ترکیب دانش برنامه‌نویسی، نظریه بازی‌ها، هوش مصنوعی و مدلسازی، به یک Data Scientist واقعی تبدیل شوند و علاوه بر ورود به کسب و کارهای مالی و استفاده عملی و کاربردی از دانش تئوری خود، بتوانند در بازارهای مالی، الگوریتم‌های معاملاتی را تدوین و پیاده‌سازی کنند.

مخاطبان Quantech:
دسته اول مخاطبان Quantech دانشجویان علاقه‌مند به کار با داده و یا همان Data geekها می‌باشند که می‌توانند با دسترسی به حجم زیادی از داده‌های مالی بازار، تکنیک‌های درون ذهن خود را عملی کنند.
دسته دوم افراد با استعداد و کنجکاوی هستند که به دنبال مسیر شغلی خود در بازارهای مالی می‌باشند و از پیش زمینه خوبی در حوزه هوش مصنوعی برخوردارند.
دسته سوم افراد علاقه‌مند به بازارهای مالی هستند که تمایل به یادگیری مباحث مرتبط با معاملات الگوریتمی دارند.

آدرس:تهران خیابان شانزدهم گاندی، پلاک 7، شرکت تحلیلگرامید