کاور
"برنامه ریزی پیشرفت و موفقیت با متد smn" در تاریخ یک‌شنبه ۱۰ تیر ساعت ۲۰:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
پیش کارگاه
آموزش های مقدماتی برای حضور در کارگاه اصلی، تنها کسانی که در پیش کارگاه مورد قبول قرار گیرند امکان حضور در کارگاه اصلی را خواهند داشت.
-
۵,۰۰۰ تومان
کارگاه اصلی
فقط کسانی که در پیش کارگاه مجوز حضور دریافت کرده اند ثبت نام نمایند
-
۹۰,۰۰۰ تومان
کارگاه اصلی
-
۱۹۰,۰۰۰ تومان

توضیحات بیشتر

 

به خودتان فرصت دهید...

این کارگاه می تواند زندگی شما را عوض کند!

*** دو نکته مهم:

1. چون کارگاه به صورت نیمه خصوصی برگزار می شود، زمان آن با توجه به شرایط شرکت کنندگان تعیین می شود. بنابر این، پس از ثبت نام با شما تماس گرفته می شود و زمانی که برای شما مناسب باشد برای شما انتخاب می شود. پس نگران زمان کارگاه نباشید!

2. کسانی که در پیش کارگاه مجوز حضور در کارگاه را بگیرند، بسته به نظر استاد smn، یک کد تخفیف 10% تا 40% برای ثبت نام اصلی کارگاه دریافت خواهند کرد. 

 *** در صورت هر گونه ابهام، با دبیرخانه تماس بگیرید***موسسه ما دقیقا چه کاری برای شما انجام خواهد داد؟

موفقیت، به هر شکل و صورتی که باشد، یک موتور دارد. کسی که موتور موفقیتش روش باشد، به هدف خود، هرچه که باشد می رسد. شما چه اهدافی دارید؟ به آنها می خواهید برسید؟

اگر اهدافی دارید، یا دنبال اهداف خود هستید تا به آن ها برسید، ما به شما کمک می کنیم موتور موفقیت را روشن کنید. و اگر چنین شد، گروه ما تا رسیدن به هدف، همراه و در کنار شما خواهد بود.

اما آیا واقعا ما چنین کاری انجام می دهیم یا فقط یک ادعا است؟ چطور می توانید بفهمید که ما واقعا به موفقیت شما کمک خواهیم کرد؟ مطمئنیم اگر در شما اراده رسیدن به موفقیت باشد و آتشی درون خود داشته باشید، قطعا ما را پیدا می کنید.

البته ما به هرکسی مجوز ورود به مجموعه موفقیت را نمی دهیم. پس از ثبت نام، با شما وارد گفتگو می شویم و اگر برای موفق شدن آماده بودید، شما را ره دوره خود وارد می کنیم. به همین علت، در ابتدا تنها 10% مبلغ کارگاه از شما گرفته می شود. اگر به کارگاه اصلی راه یافتید، باقی مبلغ کارگاه را می پردازید.

اما محتوای دوره ما چیست؟

ما یک سازمان و باشگاه موفقیت هستیم. هر کسی که وارد این باشگاه شود، یک برنامه ریزی برای خود انجام خواهد داد و همه باشگاه به وی برای رسیدن به آن برنامه کمک خواهند کرد.

در ابتدا، نکات مهمی در مورد خودآگاهی موفقیت بیان می شود. با متد smn، به شما درباره موفقیت و چگونگی پیدا کردن موفقیت خودتان مطالبی می گوییم. سپس، متد smn، به شما چگونگی یافتن اهداف واقعی زندگیتان را آموزش می دهد، و اینکه چگونه موتور موفقیت خود را روشن کرده و تا رسیدن به موفقیت حرکت کنید.

بعد از این، نوبت به ابزارها و کمک ها می رسد. «شخصیت شناسی» و تست های روانشناسی،  نکات مربوط به شخصیت شما که باعث می شود خود را بهتر بشناسید و مسیر درستی را انتخاب کنید را برایتان روشن می کند. نوشتن «برنامه توسعه فردی» یا IDP، که به شما برنامه ریزی صحیح برای توسعه فردیتات را آموزش می دهد. «مدیریت زمان» به شما کمک می کند در مدت کمی به خواسته های بسیاری دست پیدا کنید و از وقت خود بیشترین بهره را ببرید. و البته آموزش های دیگری که در جای خود به شما داده خواهد شد.

اما مهم ترین کمک ما، مشاوره شخصی است. ما در جلسه مشاوره خصوصی، به شما در راه رسیدن به خواسته هایتان کمک بسیاری می کنیم. جلسات مشاوره، ادامه خواهد داشت، به شرط آن که شما رهروی این مسیر باشید.

کارما کاملا کاربردی و عملی است، انتظار یک کلاس آموزشی که صرفا مطالبی بیان شود را نداشته باشید. ما به دنبال حرکت به سمت موفقیت هستیم.

به همین خاطر از شما درخواست داریم اگر واقعا قصد حرکت به سمت موفقیت را دارید در این کارگاه شرکت کنید. «آیا حماسه ای درون وجودت هست؟»

 

در پیش از کارگاه چه اتفاقی می افتد و چه فایده ای دارد؟

در پیش از کارگاه، آموزش ها شروع می شوند. گروه ما اطلاعات لازم در مورد شما را کسب کرده و به شما وظایفی معرفی می شوند که لازم است قبل از کارگاه اصلی اجرا شوند تا کیفیت کارگاه، به میزان مطلوب برسد.
تست روانشناسی نیز در این مرحله از شما گرفته خواهد شد. 

 

خدمات این کارگاه:

1. کارگاه موفقیت با متد smn 

2. آموزش نوشتن برنامه توسعه فردی توسعه فردی (IDP)

3. تست شخصیت شناسی

4. مشاوره شخصیت شناسی

5. آموزش مدیرت زمان و نصب اپلیکیشن مدیریت زمان

6. مشاوره خصوصی برنامه ریزی توسعه فردی و smn براش پیدا کردن بهتر اهداف و حرکت در مسیر آن ها

7. ورود به باشگاه موفقیت و ارتباط با دیگر اعضای گروه


آیا تا به حال به موفقیت و پیشرفت خود فکر کرده اید؟

در پیدا کردن هدف یا اهداف زندگی خود سردرگم هستید؟

آیا کاملا خودتان را می شناسید؟؟؟

چند بار راهی را رفته‌اید و شکست خورده‌اید؟

از کارهایی که کرده‌اید نتیجه خوبی نگرفته‌اید؟

می‌خواهید بدانید تقدیر یا تدبیر کدام یک در زندگی شما اثر می گذارد؟

به هدف‌گذاری برای آینده خود علاقه‌مند هستید؟

آیا به اهمیت برنامه ریزی و قدم نهادن در راه موفقیت توجه کرده اید؟

اصلا میخواهید موفق شوید؟

آیا فکر می کنید انسان بزرگی هستید که کار بزرگی انجام خواهد داد؟

حماسه ای درون وجودتان هست؟؟؟

چگونه مسیر موفقیت طی می شود؟

چگونه یک انسان موفق خواهیم شد؟

برای پاسخ به این سوالات، این کارگاه مفید خواهد بود... 

 

به همراه یک هدیه ویژه (اپلیکیشن مدیریت زمان!)

 

شرکت در کارگاه به صورت رایگان!

از میان افرادی که در پیش کارگاه شرکت کنند، مدرس SMN برخی را برای شرکت رایگان در دوره انتخاب خواهد کرد!

 

How to succeed

PLAN while others are playing

برنامه ریزی کن وقتی که دیگران مشغول بازی کردنند.

با جادوی smn آشنا شوید. روش smn، یکی از آخرین شیوه های برنامه ریزی پیشرفت و موفقیت است که در این کارگاه مورد استفاده قرار می گیرد. این کارگاه در سه ساعت به صورت فشرده اصول این برنامه ریزی را بیان کرده و علاوه بر ارائه مباحث علمی، وارد بعد اجرایی و کارگاهی می شود که طبق آن، به هر یک از شرکت کنندگان جهت برنامه ریزی کمک می شود. همچنین برخی تست های لازم از ایشان گرفته می شود تا زمینه تصمیم گیری درست آن ها فراهم شود. به علاوه، برای هر یک از شرکت کنندگان، وقتی برای مشاوره خصوصی در نظر گرفته می شود تا برنامه متناسب با شرایط آن ها تدوین شود.

این کارگاه مناسب کسانی است که به دنبال پیشرفت و موفقیت در زندگی می باشند ؛ هر کسی با هر استعداد و توانایی هایی که دارد، می تواند از این کلاس استفاده کند به شرط آن که بخواهد موفق شود.

 

مقداری توضیح!!!

کارگاه آموزشی برنامه ریزی پیشرفت و موفقیت با متد smn . در این کارگاه، مسائلی از قبلی چگونگی برنامه ریزی جهت پیشرفت و موفقیت در امور تحصیلی و درسی، مسائل شغلی و سایر امور مربوط به زندگی آموزش داده می شود و هدف آن، ایجاد موفقیت و رضایت فرد از زندگی می باشد. در این دوره پس از ایجاد دغدغه پیشرفت و موفقیت، مسائلی از قبیل شناخت بهتر خود بر اساس شخصیت شناسی مطرح شده و به شرکت کنندگان کمک می شود تا خود را بهتر بشناسند. پس از شناخت خود، شرکت کنندگان می توانند اهدافی که برای ایشان قابل دستیابی بوده را شناسایی کرده و درک درستی از اهداف و مسیر پیش روی خود داشته باشند. بعد از مشخص شدن اهداف و مسیر پیش رو، به ایشان چگونگی برنامه ریزی و حرکت در این مسیر آموزش داده می شود. و پس از آن، در یک ارتباط مستمر با گروه smn به ایشان در اجرای این برنامه کمک می شود.

این کارگاه از ارائه مطالب به صورت صرفا نظری و تئوری پرهیز می کند و علاوه بر ارائه مباحث علمی، به صورت کارگاهی به مشارکت کنندگان اجرای آن را نیز می آموزد. پس از برگزاری دو ساعت کارگاه، جلسات مشاوره برگزار می شود. این جلسات اصلی ترین قسمت کارگاه را تشکیل می دهند. در این جلسات مشاوره خصوصی، اجرای متد smn در تک تک افراد بررسی شده و به هر فردی در پیدا کردن اهداف و مسیر زندگی مشاوره داده می شود. ایشان در این جلسه مشاوره، راه اجرای مباحث نظری را به صورت خصوصی از مدرس آموزش می بینند. علاوه بر جلسه مشاوره متد smn، یک جلسه مشاوره شخصیت شناسی نیز برای هر فرد به صورت خصوصی برگزار شده و همچنین جلسه ای برای عضویت و آموزش سایت smnthd.ir برگزار شده و شرکت کنندگان به صورت رایگان در این سایت عضو می شوند.

پس از اتمام کارگاه، بعد از مدتی یک الی دو ماه، یک جلسه مشاوره دیگر به صورت مجازی و یا حضوری نیز برگزار می شود تا مدرس بر روند اجرای برنامه نظارت داشته و به شرکت کننده در برطرف کردن معایب آن کمک نماید. در این کارگاه تست معتبر شخصیت شناسی mbti گرفته شده و نتیجه آن در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفته و جلسه مشاوره خصوصی در مورد نتیجه آن نیز برگزار می شود.

 

IDP چیست؟

متد smn، یکی از جدید ترین روش های برنامه ریزی جهت موفقیت و پیشرفت است. IDP «individual development plan»  که به معنی «برنامه توسعه فردی» می باشد، یکی از مباحث شناخته شده در مباحث مدیریت و توسعه منابع انسانی می باشد. در «برنامه توسعه فردی» آموزش داده می شود که چگونه هر فردی برای پیشرفت و توسعه شخصی خود، برنامه ریزی نماید.

این مبحث در رشته مدیریت شاخه توسعه منابع انسانی و همچنین گرایش میان رشته ای «روانشناسی صنعتی سازمانی» مطرح می شود و در سازمان ها و مراکزی که به توسعه منابع انسانی خود توجه نشان می دهند به صورت کاملا جدی اجرا می شود.

 

متد smn چیست؟

متد smn یک روش جدید و به روز در خصوص چگونگی تهیه IDP برای هر فرد است. در این روش علاوه بر طرح اصول کلی نگارش «برنامه توسعه فردی»، نقایص روش های موجود طرح شده و راه حل های متد smn برای آن ارائه می شود. اگر بخواهیم متد smn را به صورت کوتاه تعریف کنیم، این روش بر تکیه برنامه ریزی بر ویژگی های شخصی افراد توجه می کند و تاکید می کند هیچ برنامه ای قابل اجرا و دسترسی نمی باشد مگر آن که با خصوصیت های شخصی هر فرد منطبق باشد. این روش، خودشناسی و برنامه ریزی را نه یک امر ثابت، بلکه یک مسئله پویا (داینامیک) می داند که هر فرد باید به صورت مستمر خودشناسی خود را کامل تر کرده و بر اساس آن برنامه ریزی خود را اصلاح نماید.

متد smn پس از طرح این مسائل، روش اجرای آن را به صورت کاملا مشخص بیان می کند و نشان می دهد هر فردی با استفاده از چه راهکارهایی می تواند خودشناسی خود را ارتقا بخشیده و بهترین برنامه ریزی را برای خود داشته باشد.

تست شخصیت شناسی MBTI

نیازها، خواسته ها، علایق، مهارت ها، ارزش ها و شخصیت های اشخاص همه با هم متفاوت اند. اگر دو نفر دارای گونه شخصیتی واحدی نباشند، کاری که به نظر یکی جالب است ممکن است برای دیگری ابداً جالب نباشد و حتی اولی از آن بدش آید. متخصصان امور شغلی از مدت ها قبل به این نتیجه رسیده اند که بعضی ها در انجام دادن بعضی کارها موفق تر عمل می کنند، بنابراین بسیار مفید است کاری که انجام می شود با استعداد و توانمندی های فرد به خوبی با هم هماهنگ باشد. با این وصف یافتن ابزاری که بتوان تیپ شخصیتی افراد را شناسایی کرد برای مدیران و کارشناسان منابع انسانی و استخدامی ضرورت می یابد. 
آزمون MBTI پاسخی بود بدین نیاز، آزمون تیپ شخصیتی که از دهه ١٩٢٠ تا به اکنون بر روی آن تحقیقات گسترده ای صورت گرفته، این نیاز را برآورده نموده و با استفاده از الگوی ١٦ تیپ شخصیتی افراد مختلف را از نظر شخصیتی از هم متمایز و سپس مشاغل مختلف و متناسب با تیپ شخصیتی مربوطه را معرفی می کند. هر تیپ شخصیتی، برای برخی از گروه های شغلی مناسب است. 

آزمون روانشناسی تیپ شخصیتی برگرفته از نام پدیدآورندگان آن مایرز- بریگز به اختصار MBTI نامیده می شود که مخفف Myers-Briggs Type Indicator می باشد. این آزمون که یکی از معروف ترین و شاید معروف ترین و پرکاربرد ترین آزمون های روانشناسی و شناخت شخصیت است، بر اساس نظریات کارل گوستاو یونگ پایه گذاری شده، و افراد رو به ١٦ تیپ شخصیتی دسته بندی می کند. اين ابزار روانشناختی، يک ابزار خودسنجی و پرسشنامه اي بسته؛ شامل ١٠٠ تا ١٦٠ پرسش است که ترجيحات افراد را با ١٦ گروه شخصيتی بيان می دارد. (رابينز، ١٩٩٥). 
)برگرفته از کتاب شغل مناسب شما – پاول تایگر- باربارا تایگر – ترجمه مهدی قراچه دغی و حسین رحیم منفرد – نقش و نگار(

ادامه همکاری مدرس با شرکت کنندگان

پس از برگزاری کارگاه و جلسه مشاوره خصوصی، ارتباط مدرس با شرکت کنندگان قطع نشده و ایشان همواره با مدرس دوره در ارتباط خواهند بود. در نهایت نیز پس از مدت یک الی دو ماه، یک جلسه دیگر مشاوره خواهند داشت تا میزان پیشرفت ایشان توسط مدرس بررسی شده و معایب ایشان برطرف شود.

مهم ترین مسئله!

تمام آموزش هایی که پیرامون smn  و ... انجام می شود، بخشی از کار است. یکی از مهم ترین ویژگی های این کارگاه، کمک به شرکت کنندگان برای رسیدن به اهدافشان است. به این صورت که گروه smn تلاش می کند در زمینه های مختلف، شرایط پیشرفت شرکت کنندگان را مهیا نماید. به عنوان مثال معرفی اساتید برجسته در هر زمینه ای یکی از این کمک ها می باشد. یا معرفی افراد با اهداف مشابه جهت هم افزایی و ایجاد بهره وری بالا. این امور از طریق سایت smnthd.ir که به این منظور طراحی شده شکل می گیرد. در حالت عادی عضویت در این سایت امکان پذیر نیست و تنها کسانی که در این دوره شرکت کنند می توانند عضو سایت شوند. این سایت علاوه بر ارائه خدمات آموزشی و برنامه ریزی، شامل یک تالار گفتگو است که شبکه ای اجتماعی بین کسانی که در جستجوی موفقیت هستند ایجاد می کند تا از این طریق، امکان هم افزایی و گسترش بهره وری بالا رود.

 

کارگاه به صورت نیمه خصوصی برگزار می شود!

این کارگاه در یک فضای بسیار مناسب و صمیمی، به صورت نیمه خصوصی برگزار می شود. تعداد شرکت کنندگان در هر دوره سه تا شش نفر می باشد.

 

یک جلسه مشاوره رایگان پس از چند هفته!

به منظور حفظ ارتباط مدرس با شرکت کنندگان و بررسی میزان پیشرفت ایشان و نظارت بر اجرای متد smn، دو هفته پس از برگزاری کارگاه تا سه ماه بعد، هر شرکت کننده می تواند یک جلسه مشاوره خصوصی داشته باشد.

 

سر فصل های کارگاه: 

موفقیت چیست؟ چه کسی موفق است؟

اهمیت و ضرورت برنامه ریزی جهت پیشرفت و موفقیت

IDP نویسی چیست و چگونه به موفقیت افراد کمک می کند

راه های IDP نویسی چیست؟

متد smn چیست؟

خود شناسی در متد smn

پیدا کردن هدف با متد smn

برنامه ریزی و IDP نویسی با متد smn

چگونگی پویا کردن برنامه ریزی در متد smn

گرفتن تست MBTI و مشاوره در مورد نتیجه آن و ویژگی های شخصیتی شرکت کنندگان

آموزش استفاده از تالار گفتگوی smnthd و عضویت شرکت کنندگان در آن (این تالارگفتگو برای اولین بار در حال راه اندازی و استفاده است)

مشاوره خصوصی جهت اجرای مباحث نظری مطرح شده و تبادل نظر شرکت کنندگان با مدرس کارگاه

 

*** در صورت تمایل مشارکت کنندگان، ارتباط مجموعه و مدرس دوره با ایشان تداوم داشته و بر روند برنامه ریزی و اجرای آن نظارت کرده و در مراحل مختلف راهکارهای مناسب را ارائه خواهند کرد. ما شما را تنها نخواهیم گذاشت، هدف ،ارائه برنامه و مباحث نظری نیست، هدف، پیشرفت واقعی شماست.

 مزایای دوره (چرا این دوره بسیار به صرفه است؟!)

1. برگزاری تست mbti و همچنین مشاوره شخصیت شناسی. (تنها برای همین مسئله دوره هایی با مبلغی حتی بیشتر از این دوره برگزار می شود!)

2.ارائه محتوای آموزشی، صوت جلسه و مطالب مورد نیاز.

3. اهدای یک هدیه بسیار ویژه و کاربردی.

4. جلسات مشاوره smn، در این جلسات مشاوره، به صورت کاملا خصوصی درباره وضعیت هر یک از شرکت کنندگان صحبت می شود و به آن ها کمک می شود تا چگونگی اجرای smn را یادگرفته و برای زندگی خود هدف مشخص کرده و در مسیر آن قدم نهند.

5. دوره به صورت نیمه خصوصی برگزار می شود (نهایتا 6 نفر در دوره حضور دارند.) و در یک محیط کاملا کارگاهی و مناسب برگزار می شود.

6. در صورت عدم رضایت، هزینه پرداختی به شرکت کنندگان بازگردانده خواهد شد.

7. برقراری ارتباط بین افرادی که در راه موفقیت قرار دارند و ایجاد یک هم افزایی بین ایشان.

 

 

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه تماس بگیرید.

 

   

 

 

راهنمایی جهت دسترسی راحت تر به کارگاه: 

 ایستگاه مترو جهاد،خیابان فاطمی،خیابان شهید گمنام، خیابان پیروزه،میدان سلماس، پلاک 15،  واحد 3

ایستگاه بی آرتی مطهری، خیابان فتحی شقاقی، میدان سلماس ،پلاک 15، واحد 3

بزرگراه کردستان،خیابان شهید گمنام، خیابان رادافزون،خیابان پیروزه، میدان سلماس،پلاک 15، واحد 3 

بزرگراه شهید همت،بزرگراه شیخ فضل الله نوری،جلال آل احمد، خیابان شهید گمنام،خیابان پیروزه،میدان سلماس، پلاک 15،واحد 3

خیابان ولیعصر،خیابان فاطمی ، خیابان شهید گمنام، خیابان پیروزه،میدان سلماس،پلاک 15، واحد 3

 

سوالات متداول

تنها شرط ورود به این کارگاه، داشتن انگیزه کافی برای موفقیت است...
حتما یک سررسید همراه خود داشته باشید!
در صورت عدم رضایت از کارگاه، تمام هزینه پرداختی شرکت کننده به وی بازگردانده می شود همچنین با استفاده از کد تخفیف: half، نیمی از هزینه کارگاه پرداخت شده و ثبت نام انجام می شود و در صورت رضایت شرکت کننده از کارگاه، نیم دیگر آن را پس از برگزاری کارگاه پرداخت می نماید.

گالری تصاویر

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی--
تست MBTI--
کارگاه اول--
کارگاه دوم--
مشاوره شخصیت شناسی--
مشاوره برنامه ریزی با متد smn--
اهدای هدیه ویژه و آموزش کار با ابزار smn--
پذیرایی--
دومین جلسه مشاوره بعد از کارگاه--

سوالات متداول

در پیش از کارگاه، آموزش ها شروع می شوند. گروه ما اطلاعات لازم در مورد شما را کسب کرده و به شما وظایفی معرفی می شوند که لازم است قبل از کارگاه اصلی اجرا شوند تا کیفیت کارگاه، به میزان مطلوب برسد. تست روانشناسی نیز در این مرحله از شما گرفته خواهد شد.

برگزار‌کننده

آواتار

موسسه فرهنگی آوای کیش مهر

گروه smn چند سالی است که در حوزه موفقیت فردی و همچنین موفقیت کسب و کار، تحصیلی و غیر فعالیت دارد. این گروه، همانطور که تنها ارائه دهنده متد smn می باشد، صرفا به ارائه راهکار ها و مباحث تئوری بسنده نکرده و اصل فعالیت و تمرکز خود را بر روی اجرای دستورا

رویداد های برگزارشده۴۸
رویداد های فعال۱

آدرس

تهران تهران، یوسف آباد، انتهای کردستان به سمت میدان فاطمی، میدان سلماس، پلاک 15 واحد 3

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

چهارشنبه ۵ خرداد

چگونه کسب و کار موفقی داشته باشیم؟

 • آنلاین
 • از ۴۹۵,۰۰۰ تومان
 • تغییران | راهی برای تمام فصول
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت

دوره جامع آنلاین تندخوانی فانتوم

 • آنلاین
 • رایگان
 • شیما شهبازی
جمعه ۲۴ اردیبهشت

ناگفته های نجوم،آسترولوژی_کوچینگ کسب وکار_چارت فردی

 • آنلاین
 • رایگان
 • آکادمی آنلاین ققنوس غرب
پنج‌شنبه ۳۰ اردیبهشت

معارفه رایگان تندخوانی و روش صحیح مطالعه

 • آنلاین
 • رایگان
 • آزاده حیدری