کاور
"برنامه ریزی پیشرفت و موفقیت با متد smn" در تاریخ پنج‌شنبه ۱۶ اسفند ساعت ۱۸:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

 

به خودتان فرصت دهید...

این کارگاه می تواند زندگی شما را عوض کند!

 

 

  موسسه ما دقیقا چه کاری برای شما انجام خواهد داد؟

موفقیت، به هر شکل و صورتی که باشد، یک موتور دارد. کسی که موتور موفقیتش روش باشد، به هدف خود، هرچه که باشد می رسد. شما چه اهدافی دارید؟ به آنها می خواهید برسید؟

اگر اهدافی دارید، یا دنبال اهداف خود هستید تا به آن ها برسید، ما به شما کمک می کنیم موتور موفقیت را روشن کنید. و اگر چنین شد، گروه ما تا رسیدن به هدف، همراه و در کنار شما خواهد بود.

اما آیا واقعا ما چنین کاری انجام می دهیم یا فقط یک ادعا است؟ چطور می توانید بفهمید که ما واقعا به موفقیت شما کمک خواهیم کرد؟ مطمئنیم اگر در شما اراده رسیدن به موفقیت باشد و آتشی درون خود داشته باشید، قطعا ما را پیدا می کنید.

 

  اما محتوای دوره ما چیست؟

ما یک سازمان و باشگاه موفقیت هستیم. هر کسی که وارد این باشگاه شود، یک برنامه ریزی برای خود انجام خواهد داد و همه باشگاه به وی برای رسیدن به آن برنامه کمک خواهند کرد.

در ابتدا، نکات مهمی در مورد خودآگاهی موفقیت بیان می شود. با متد smn، به شما درباره موفقیت و چگونگی پیدا کردن موفقیت خودتان مطالبی می گوییم. سپس، متد smn، به شما چگونگی یافتن اهداف واقعی زندگیتان را آموزش می دهد، و اینکه چگونه موتور موفقیت خود را روشن کرده و تا رسیدن به موفقیت حرکت کنید.

 مهم ترین کمک ما، مشاوره شخصی است. ما در جلسه مشاوره خصوصی، به شما در راه رسیدن به خواسته هایتان کمک بسیاری می کنیم. جلسات مشاوره، ادامه خواهد داشت، به شرط آن که شما رهروی این مسیر باشید.

کارما کاملا کاربردی و عملی است، انتظار یک کلاس آموزشی که صرفا مطالبی بیان شود را نداشته باشید. ما به دنبال حرکت به سمت موفقیت هستیم.

به همین خاطر از شما درخواست داریم اگر واقعا قصد حرکت به سمت موفقیت را دارید در این کارگاه شرکت کنید. «آیا حماسه ای درون وجودت هست؟»

 

 

خدمات این کارگاه:

1. کارگاه موفقیت با متد smn 

2. آموزش نوشتن برنامه توسعه فردی توسعه فردی (IDP)

3.  نصب اپلیکیشن مدیریت زمان

4. مشاوره خصوصی برنامه ریزی توسعه فردی و smn براش پیدا کردن بهتر اهداف و حرکت در مسیر آن ها

5. ورود به باشگاه موفقیت و ارتباط با دیگر اعضای گروه

 

 

مقداری توضیح!!!

 

IDP چیست؟

متد smn، یکی از جدید ترین روش های برنامه ریزی جهت موفقیت و پیشرفت است. IDP «individual development plan»  که به معنی «برنامه توسعه فردی» می باشد، یکی از مباحث شناخته شده در مباحث مدیریت و توسعه منابع انسانی می باشد. در «برنامه توسعه فردی» آموزش داده می شود که چگونه هر فردی برای پیشرفت و توسعه شخصی خود، برنامه ریزی نماید.

این مبحث در رشته مدیریت شاخه توسعه منابع انسانی و همچنین گرایش میان رشته ای «روانشناسی صنعتی سازمانی» مطرح می شود و در سازمان ها و مراکزی که به توسعه منابع انسانی خود توجه نشان می دهند به صورت کاملا جدی اجرا می شود.

 

متد smn چیست؟

متد smn یک روش جدید و به روز در خصوص چگونگی تهیه IDP برای هر فرد است. در این روش علاوه بر طرح اصول کلی نگارش «برنامه توسعه فردی»، نقایص روش های موجود طرح شده و راه حل های متد smn برای آن ارائه می شود. اگر بخواهیم متد smn را به صورت کوتاه تعریف کنیم، این روش بر تکیه برنامه ریزی بر ویژگی های شخصی افراد توجه می کند و تاکید می کند هیچ برنامه ای قابل اجرا و دسترسی نمی باشد مگر آن که با خصوصیت های شخصی هر فرد منطبق باشد. این روش، خودشناسی و برنامه ریزی را نه یک امر ثابت، بلکه یک مسئله پویا (داینامیک) می داند که هر فرد باید به صورت مستمر خودشناسی خود را کامل تر کرده و بر اساس آن برنامه ریزی خود را اصلاح نماید.

متد smn پس از طرح این مسائل، روش اجرای آن را به صورت کاملا مشخص بیان می کند و نشان می دهد هر فردی با استفاده از چه راهکارهایی می تواند خودشناسی خود را ارتقا بخشیده و بهترین برنامه ریزی را برای خود داشته باشد.

 

ادامه همکاری مدرس با شرکت کنندگان

پس از برگزاری کارگاه و جلسه مشاوره خصوصی، ارتباط مدرس با شرکت کنندگان قطع نشده و ایشان همواره با مدرس دوره در ارتباط خواهند بود. در نهایت نیز پس از مدت یک الی دو ماه، یک جلسه دیگر مشاوره خواهند داشت تا میزان پیشرفت ایشان توسط مدرس بررسی شده و معایب ایشان برطرف شود.

مهم ترین مسئله!

تمام آموزش هایی که پیرامون smn  و ... انجام می شود، بخشی از کار است. یکی از مهم ترین ویژگی های این کارگاه، کمک به شرکت کنندگان برای رسیدن به اهدافشان است. به این صورت که گروه smn تلاش می کند در زمینه های مختلف، شرایط پیشرفت شرکت کنندگان را مهیا نماید. به عنوان مثال معرفی اساتید برجسته در هر زمینه ای یکی از این کمک ها می باشد. یا معرفی افراد با اهداف مشابه جهت هم افزایی و ایجاد بهره وری بالا. این امور از طریق سایت smnthd.ir که به این منظور طراحی شده شکل می گیرد. در حالت عادی عضویت در این سایت امکان پذیر نیست و تنها کسانی که در این دوره شرکت کنند می توانند عضو سایت شوند. این سایت علاوه بر ارائه خدمات آموزشی و برنامه ریزی، شامل یک تالار گفتگو است که شبکه ای اجتماعی بین کسانی که در جستجوی موفقیت هستند ایجاد می کند تا از این طریق، امکان هم افزایی و گسترش بهره وری بالا رود.

 

کارگاه به صورت نیمه خصوصی برگزار می شود!

این کارگاه در یک فضای بسیار مناسب و صمیمی، به صورت نیمه خصوصی برگزار می شود. تعداد شرکت کنندگان در هر دوره سه تا شش نفر می باشد.

 

یک جلسه مشاوره رایگان پس از چند هفته!

به منظور حفظ ارتباط مدرس با شرکت کنندگان و بررسی میزان پیشرفت ایشان و نظارت بر اجرای متد smn، دو هفته پس از برگزاری کارگاه تا سه ماه بعد، هر شرکت کننده می تواند یک جلسه مشاوره خصوصی داشته باشد.

 

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه تماس بگیرید.

 

 

   

 

 

 

 

سوالات متداول

تنها شرط ورود به این کارگاه، داشتن انگیزه کافی برای موفقیت است...
حتما یک سررسید همراه خود داشته باشید!
در صورت عدم رضایت از کارگاه، تمام هزینه پرداختی شرکت کننده به وی بازگردانده می شود همچنین با استفاده از کد تخفیف: half، نیمی از هزینه کارگاه پرداخت شده و ثبت نام انجام می شود و در صورت رضایت شرکت کننده از کارگاه، نیم دیگر آن را پس از برگزاری کارگاه پرداخت می نماید.

گالری تصاویر

برگزار‌کننده

آواتار

موسسه فرهنگی آوای کیش مهر

گروه smn چند سالی است که در حوزه موفقیت فردی و همچنین موفقیت کسب و کار، تحصیلی و غیر فعالیت دارد. این گروه، همانطور که تنها ارائه دهنده متد smn می باشد، صرفا به ارائه راهکار ها و مباحث تئوری بسنده نکرده و اصل فعالیت و تمرکز خود را بر روی اجرای دستورا

رویداد های برگزارشده۴۸
رویداد های فعال۱

آدرس

تهران تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی، کوچه زاینده رود غربی، پلاک 6، واحد2

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

شنبه ۳ مهر

سیسکو مایکروسافت لینوکس امنیت شبکه آموزش کاربردی CCNA CCNP MCSA MCSE CEH ITIL LPIC CCIE Network Security Cisco Microsoft Linux

 • آنلاین
 • از ۱۹۰,۰۰۰ تومان
 • سمینار لایو نیما یگانه دوره تخصصی توسعه کسب کار تکنولوژی فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ وبینار آموزش رایگان Nima Yeganeh
جمعه ۴ تیر

تنها راه کسب درآمد دلاری در ایران

 • آنلاین
 • از ۹,۰۰۰ تومان
 • اکسپرت آپ
جمعه ۴ تیر

راهنمای کار با ذهن با دانش تکنیکال NLP

 • آنلاین
 • ۱۰,۰۰۰ تومان
 • سپهر مظفری
یک‌شنبه ۲۰ تیر

چگونه با عمل درست، به اهدافمان برسیم؟

 • آنلاین
 • رایگان
 • دیماراد