رویداد به پایان رسیده است!
برگزاری آزمون رفتارشناسی DISC بصورت حضوری در تاریخدوشنبه ۱۲ آذربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

برگزاری آزمون رفتارشناسی DISC بصورت حضوری

شروع:
دوشنبه ۱۲ آذر ۹۷ ۱۰:۰۰
پایان:
دوشنبه ۱۲ آذر ۹۷ ۱۲:۰۰
برگزاری آزمون رفتارشناسی DISC بصورت حضوری
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

 

تست DISC

 

 

 

تست دیسک (DISC) یا آزمون دیسک که نام درست‌تر آن مدل رفتارشناسی دیسک است، از جمله مدلهای کلاسیک رفتار شناسی است که نزدیک به یک قرن از مطرح شدن آن می‌گذرد. آزمون دیسک بر اساس مطالعات ویلیام مورتون مارستون شکل گرفته است. مارستون، کتابی تحت عنوان هیجانات انسان‌های معمولی نوشته بود و در آن کتاب، توضیح داده بود که انسانها، هیجانات خود را از طریق چهار رفتار بروز می‌دهند. حرف اول این چهار رفتار که Dominance (برتری طلبی) و Influence (تاثیرگذاری) و Steadiness(ثبات) و Compliance (تطابق)‌ بودند، در کنار هم قرار گرفت و مخفف DISC را ایجاد کرد.

بنابراين با شناخت سبك غالب رفتاری افراد می توان به واكنش آنان در شرايط مختلف اشراف داشت و رابطه ای سازنده را رقم زد. DISC یکی از محبوبترین ابزار ارزیابی رفتار در دنیا شناخته شده است. از این ابزار میتوان در سازمانها، آموزش،‌ فروش،‌ توسعه فردی و استخدام استفاده كرد. اطلاعات كسب شده كمک می كند مدل رفتاری اطرافیان را براحتی تشخیص دهید و این مزیت را دارد كه از سوء برداشت ها و پیش داوری ها كاسته می شود.

پس از شرکت در آزمون DISC و مشخص شدن سبک غالب رفتاری، کلیه خصوصیات و تمایلات رفتاری در قالب گزارش های متنوع و با جزئیات کامل در اختیار فرد قرار می گیرد. DISC به عنوان یک ابزار مناسب و علمی در حوزه شناخت رفتار، در دنیا با استقبال ویژه ای مواجه بوده است و با ارائه یک دسته بندی مناسب و قدرتمند به افراد کمک می نماید تا :

  • خود را بیشتر بشناسند .
  • به نقاط قوت و قابل بهبود خود آگاه شوند .
  • تفاوت های فردی خود را با دیگران بشناسند .
  • بتوانند خود را با دیگران تطبیق دهند .
  • به یک ارتباط برد – برد دست یابند .

آدرس:تهران تهران - میدان ولیعصر - ضلع شمال شرقی میدان - نبش بانک ملی - پلاک 13 - طبقه ششم - راهروی شرقی - دفتر 4