رویداد به پایان رسیده است!
بزرگترین سمینار کاریابی و اعزام نیروی کار به خارج از کشور در تاریخ پنج‌شنبه ۳ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

سه‌شنبه ۷ بهمن

آموزش جنگو ویژه ورود به بازار کار

  • آنلاین
  • ۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
آواتارRastava Academy
یک‌شنبه ۱۲ بهمن

دوره‌ی آنلاین API Bug Hunting

  • آنلاین
  • ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
آواتارآکادمی راوین
چهارشنبه ۸ بهمن

دوره‌ی Advanced Linux Exploit Development

  • آنلاین
  • ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
آواتارآکادمی راوین
کاور
پنج‌شنبه ۳ بهمن ساعت ۱۵:۰۰

بزرگترین سمینار کاریابی و اعزام نیروی کار به خارج از کشور

  • رایگان
  • تهران
  • گردشگری
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

چرا باید در این سمینار شرکت کنیم؟


حتما شما هم یک بار به این موضوع فکر کردید که چه خوب میشد همین شغلی که توی ایران دارید رو در یک کشور خارجی داشتید و چندین برابر اینجا درآمد داشتید!

این مسأله یه آرزوی دور و دراز نیست! با توجه به جمعیت زیادی فارغ التحصیلان دانشگاهی و نیروهای کار ماهر در ایران و نیاز بازار کار کشورهای خارجی به نیروی کار، هر سال عده زیادی از ایرانی ها در کشورهای دیگه شغل های خوب پیدا میکنن به اون کشورها مهاجرت میکنن.

اما اینجا چندین و چند سؤال به وجود میاد. سؤالاتی مثل:

کدوم شغل ها در کشورهای دیگه بازار کار خوبی دارن؟

کدوم کشورها راحت تر نیروهای کار رو جذب میکنن؟

راه های مختلف کار کردن در کشورهای دیگه چیه؟

کارفرماهای خارجی به کدوم ویژگی های شما بیشتر توجه میکنن و بهتون کار میدن؟

چطوری باید برای ویزا اقدام کرد؟ کدوم کشورها بهتر ویزا میدن؟

و بسیاری سؤالات دیگه، که فقط با دونستن جواب اونهاست که می تونید بهترین شغل رو در بهترین کشور انتخاب کنید و برای اون اقدام کنید.

 

حالا راه حل ما چیه؟

مؤسسه آریاناپارس که مجوز کاریابی بین المللی از وزارت کار و مجوز اعزام دانشجو از وزارت علوم رو داره، در سمینار 28 آذر ماه، بهترین روش های کار کردن در خارج از کشور رو به شما معرفی میکنه. کشورهایی که در حال حاضر نیروهای کارماهر  رو راحت تر جذب میکنن و ما در این سمینار بیشتر روی اونها تمرکز داریم پنج کشور کانادا، استرالیا، نیوزیلند، آلمان و افریقای جنوبی هستند.

 

آیا همه امکان اعزام به عنوان نیروی کار رو دارند؟

برای اینکه بتونید در کشورهای دیگه مشغول به کار بشید باید مهارت های شغلی و ارتباطی خوبی داشته باشید. اگر شرایط شما برای اعزام مناسب باشه، می تونید بعد از سمینار به سرعت برای اعزام اقدام کنید و از تخفیف های ویژه آریاناپارس برای کاریابی بین المللی بهره مند بشید.

اما اگر هنوز شرایط و مهارت های لازم برای اعزام رو نداشته باشید، عضو باشگاه مهارت شغلی آریاناپارس میشید تا مهارت های لازم رو در مدت زمان کوتاهی کسب کنید.

 

باشگاه مهارت شغلی آریاناپارس چیه؟

در باشگاه مهارت شغلی آریاناپارس همه شرکت کنندگان در سمینار در یکی از سه دسته آماده اعزام، نیازمند آموزش های تکمیلی و نیازمند آموزش های اولیه طبقه بندی میشن و به اونها برنامه مهارت شغلی ارائه میشه تا ظرف یک یا دو سال آینده آماده اعزام به خارج از کشور بشن.

در این برنامه، همه آموزش هایی که شما باید ببینید تا به مرحله اعزام به خارج از کشور برسید، طبق برنامه زمانبندی شده بهتون اعلام میشه و یک مشاور روند پیشرفت شما را در مقاطع زمانی مختلف چک میکنه و با شما در تماسه.

آدرس

تهران مرکز همایش های برج میلاد

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

مؤسسه آریاناپارس

مؤسسه مهاجرتی «آریاناپارس» دارای مجوز رسمی کاریابی بین المللی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مجوز اعزام دانشجو از وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری   موسسه مشاوره شغلی و کاریابی بین المللی آتیه پردازان، دارای مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اج

رویداد های برگزارشده۳
رویداد های فعال۰