بزرگ ترين رويداد توسعه ي حرفه اي جامعه مدرسين زبان انگليسي در ايران

شروع رویداد
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۹۵ ۰۹:۰۰
پایان رویداد
جمعه ۲۲ بهمن ۹۵ ۱۹:۰۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادعلوم انسانی / غیره
اضافه به تقویم
بزرگ ترين رويداد توسعه ي حرفه اي جامعه مدرسين زبان انگليسي در ايران
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۲۲۷۷۳۶۷۶
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

جامعه دبیران زبان انگلیسی ایران ( IELTA ) که در سال 2014 بنیانگذاری شد متشکل است از تحصیل کردگان این رشته که خود را وقف پیشرفت هر چه تمام تر زبان انگلیسی در ایران کرده اند. نقش IELTA یاری دادن به اعضای این جامعه است تا اعضای آن هر چه گسترده تر در بالا بردن سطح علمی زبان آموزان و هدف مشترک خود که بالا بردن استانداردهای آموزشی در سراسر ایران است بیش از پیش موفق باشند که رسیدن به این هدف در گرو تلاش بی وقفه، پیشرفت روزافزون و ارتقای سطح کیفیتی ما خواهد بود.

اعضای جامعه IELTA با تعهد بالای خود نسبت به دیگر همکارانشان با شرکت در مبحثات و دوره های پیشرفته و همچنین بهره گیری از منابع و امکانات گوناگون در تجربیات و دانش یکدیگر سهیم می شوند.

با برگزاری بیش از صد جلسه ی آموزشی و پنجاه نمایشگاه،جامعه IELTA در سال 2017 بزرگترین جامعه در سطوح پیشرفته و بالاترین سطح کیفیتی در آموزش زبان انگلیسی می باشد. مبنای این کنفرانس بر ارائه ی فرصت های
بی نظیر در آموزش هر چه بهتر برای همه ی دبیران زبان انگلیسی سراسر کشورمان در تمامی سطوح می باشد. با جلساتی سرشار از انرژی و خلاقیت، دبیران قادر خواهند بود با تبادل ایده های تئوری و عملی فراوان، نگاهی عمیق تر تازه تر به تدریس خود داشته باشند. شرکت کنندگان با همسان سازی دانش خود با دیگر اعضا گروهی متشکل از
حرفه ای ها را در این زمینه خواهند ساخت.

علاوه بر این، نمایشگاهی از منابعی عظیم در اختیار شما خواهد بود تا در بیش از پنجاه غرفه ی مرتبط با جدیدترین انتشارات و آخرین خدمات ارائه شده در زبان انگلیسی آشنا شوید. بازار کار IELTA نیز برای کسانی که به دنبال کار هستند فرصتی بی نظیر خواهد بود تا از این کنفرانس برای مذاکرات شغلی و پیدا کردن کار استفاده کنند.

سمینار سالانه ی  IELTA که یکی از مهمترین رویدادها در آموزش زبان انگلیسی ایران است، فرصتی استثنایی را در اختیار شرکت کنندگان قرار می دهد تا با نویسندگان و نظریه پردازان پیشرو دیدار کرده و با همکاران متخصص خود در بخش آموزش زبان انگلیسی تبادل نظر داشته باشند.  

دکتر علوی، دکتر مطلب زاده، دکتر فرهادی

Jeremy Harmer

Jeremy Harmer

ناشر كتاب the practice of english language teaching

Chuck Sandy

Chuck Sandy

ناشر سري كتاب هاي passages

Ken Wilson

Ken Wilson

ناشر كتاب هاي smart choice

Carol Read

Carol Read

مسئول سازمان iatefl

Nerina Conte

Nerina Conte

ارزياب رسمي Cambridge

Marisa Constantinides

Marisa Constantinides

مدرس رسمی دوره های Delta و Celta

آدرس:تهران هتل پارسیان آزادی