رویداد به پایان رسیده است!
بلاکچین، بزرگترین انقلاب قرن ۲۱ در تاریخ جمعه ۲۱ دی به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
جمعه ۲۱ دی ساعت ۰۹:۰۰

بلاکچین، بزرگترین انقلاب قرن ۲۱

  • ۸۰,۰۰۰ تومان
  • آنلاین
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

بزرگترین انقلاب قرن در حال رخداد است!


 

 

بزرگترین انقلاب قرن در حال رخداد است!

مطمئنا شما نیز از آن دسته از علاقمندان فناوری هستید که مایلید همیشه بروز بوده و بتوانید با دید باز کسب و کارتان را توسعه دهید، اما توصیه اکید داریم که فناوری بلاکچین را به عنوان یک تکنولوژی که با دنبال کردن اخبار آن و از دور دنبال می نمایید ننگرید. این یکی فرق دارد!

 

در قرن گذشته مردم دائما این جمله را می شنیدند که در سال ۲۰۰۰ هر کس به علم کامپیوتر مسلط نباشد بی سواد است، الان ما پس از گذشت نزدیک دو دهه عمق این انقلاب را درک کرده ایم. اکنون این جمله را در مورد بلاکچین از ما بشنوید، هر کس بلاکچین نداند بی سواد است با این تفاوت که برای تسلط بر بلاکچین همین الان هم دیر است! پس باید عجله کنید، انقلاب شروع شده است.

 

چرا بلاکچین و شرکت در این وبینار مهم است؟

یقینا فناوری بلاکچین در آینده ای بسیار نزدیک جهان و ساختارهای موجود در آن را متحول خواهد نمود، این روزها به تناوب کلماتی از قبیل رمزارزها Cryptocurrency، بیتکوین Bitcoin و امثال آن که از میوه های درخت بلاکچین هستند را می شنوید، این نشانه آن است که فناوری بلاکچین به سرعت در حال توسعه است. این فناوری مرزها را نابود می کند و جهانی نو می سازد. حوزه های این تغییر عبارتند از:

 

-         تغییر ساختارهای پولی و قواعد حاکم بر آن با تعریف پولهای دیجیتال رمز نگاری شده یا کریپتوکارنسی

-         تغییر روشهای تامین مالی شرکتها با امکان تعریف ICO ها و توکنها و کوینهای جدید

-         تحول ساختارهای سازمانی تشکیل و اداره شرکتها، سازمانها  و ارگانهای خصوصی و دولتی از متمرکز به غیر متمرکز       

-         تغییر ساختارهای حقوقی تعاملات بین افراد (حقیقی و حقوقی)، قراردادها و تعاملات هوشمند

-         تحول ساختارهای تعاملی بین افراد و اشیاء (اینترنت اشیاء)

-         و در نهایت تغییر و تحول در کسب و کارهای جاری و ایجاد هزاران کسب و کار جدید

 

 

 

پس از شرکت در این رویداد موارد زیر اتفاق می افتد:

-         اطلاعات راهبردی و فنی شما در مورد فناوری بلاکچین به قدری کامل خواهد شد که دیگر نیاز به صرف وقت برای جستجوهای گسسته و مطالعات جانبی نخواهید داشت، منابع و سرنخهایی که به شما داده می شود به قدری کامل است که از شاخه به شاخه شدن و سردرگمی جلوگیری خواهد نمود.

 

-         دید شما در کسب و کارتان قطعا عوض خواهد شد! چرا که جنبه ها و سطوح این فناوری به قدری وسیع است که حتما کسب و کار شما هرچه که باشد را در بر خواهد گرفت. بعد از شرکت در این رویداد شما به فکر ایجاد تغییرات اساسی در کسب و کار خود خواهید افتاد، قطعا در این مسیر نیز موید و یاور شما خواهیم بود.

 

-         جرقه های ایجاد و پیگیری کسب و کارهای جدید مرتبط با این فناوری در ذهن شما زده خواهد شد! ایده های اساسی که در این رویداد مطرح می گردد باعث می شود ذهن شما شاخ و برگهای فناورانه و خلاقانه موجود در مسیر کسب و کارتان را به سرعت رصد کرده و موجبات افزایش درآمد خود را بهتر فراهم می نمایید.

 

 

مزایای این دوره :

ما بعد از برگزاری کامل این کارگاه و حدود ۱۰ کارگاه دیگر در شاخه های مرتبط، تمامی مستندات بالاسری، گزارشات سازمانها و شرکتهای بزرگ جهانی (همگی مربوطه به سالهای ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸) تحلیل گزارشات و کتابهای الکترونیک، بانک دسته بندی شده لینکهای کاربردی و چندین منبع ارزشمند دیگر (حدود یک گیگ فایل PDF) را به شرکت کنندگان و اعضای محترم کانالمان  تقدیم می کنیم.

 

در پایان سمینار یک ساعت پرسش و پاسخ برگزار خواهد شد و شرکت کنندگان در این سمینار عضو کانال ما خواهند شد و می‌توانند سؤالات خود در مورد موضوع کارگاه آموزشی را برای مدیر کانال مطرح کنند تا پاسخ پرسش‌های خود را در کانال دریافت نمایند.

همچنین در کانال @AcoChain از مطالب مفید، شامل اخبار بلاکچین، شرح فناوریهای مرتبط، سیگنالهای خرید و فروش کوینهای مختلف، آیکوهای در حال برگزاری و هزاران مطلب مفید و پولساز دیگر لذت خواهید برد.

 

مشارکت در فروش و کسب درآمد: شما می توانید در فروش مشارکت نموده و با ارسال لینک اختصاصی خودتان به دوستانتان، پس از خرید آنها ۱۲درصد خرید آنها اعتبار رایگان در ایوند کسب کنید. همچنین دوست شما نیز ۸ درصد تخفیف خواهد داشت.

 

با پیام دادن به ادمین کانال @Acochain در تلگرام می توانید  کد تخفیف بگیرید.

 

 

سخنرانان

حمیدرضا رضایی
حمیدرضا رضایی
مدیر ارشد آکو

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
اگر در مورد فناوری بلاکچین اطلاعاتی کسب نمایید بهتر است. برای این منظور می توانید لینک زیر را ببینید : yon.ir/2cUVC
بلیت پرینت شود یا خیر؟
لازم نیست، رویداد به صورت آنلاین برگزار می شود. با خرید بلیط، وبینار شما یک ساعت قبل از شروع کلاس فعال شده و شما می توانید وارد کلاس شوید. در این حالت شما امکان سوال پرسیدن، مکالمه صوتی و نیز مکالمه تصویری در کلاس را خواهید داشت.
اگر نتوانستم در کلاس حاضر شوم یا به هر دلیل فنی امکان استفاده از کلاس نبود چه می شود؟
با ما تماس بگیرید، ویدیوی ضبط شده کلاس را برایتان ارسال می نماییم. همچنین در صورت بروز چنین مشکلی بعد از دیدن ویدیوهای یاد شده می توانید سوالاتتان را تا یک هفته بعد از کلاس در گروه تلگرامی مطرح و جواب بگیرید. اطلاعات بیشتر در کانال تلگرامی @Acochain
آیا اسناد پشتیبان یا کمکی هم برای ارائه وجود دارد؟
بله، تعداد زیادی مستندات و کتابهای زبان اصلی به شرکت کنندگان این وبینار تقدیم خواهد شد که می توانند بوسیله آنها مطالعات خود را در زیمنه موضوع سمینار توسعه دهند.
چگونه کد تخفیف بگیرم؟
با تماس با ادمین کانال تلگرام @Acochain می توانید درخواست کد تخفیف نمایید. کدهای تخفیف ما بسته به شرایط از ۴۰ تا ۱۰۰درصد تعریف شده است، که البته ۱۰۰درصد تخفیف ویژه سرمایه گذاران در ماینینگ رمزارزها است. اطلاعات بیشتر در این خصوص را در کانال @Acochain ببینید.

برگزار‌کننده

آواتار

آکو

آکوچین AcoChain

رویداد های برگزارشده۷
رویداد های فعال۰