رویداد به پایان رسیده است!
بن خرید از نمایشگاه بین‌المللی کتاب - غرفه‌های انتشارات فاطمی در تاریخ شنبه ۱۴ اردیبهشت به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ساعت ۰۸:۰۰

بن خرید از نمایشگاه بین‌المللی کتاب - غرفه‌های انتشارات فاطمی

  • رایگان
  • تهران
  • فرهنگی هنری
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

(15+10) درصد تخفیف ویژه چیست؟


15% تخفیف نمایشگاه + 10% تخفیف تهیه‌ی آنلاین بن = 25% تخفیف ویژه‌ی شما

 

انتشارات فاطمی تصمیم دارد در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، علاوه بر تخفیف 15 درصدی حاضران در نمایشگاه 10 درصد تخفیف بیشتر برای کسانی که به صورت آنلاین بن ویژه را تهیه می‌کنند، در نظر بگیرد. شما می‌توانید با دریافت رایگان این بن و مراجعه به غرفه‌های انتشارات فاطمی، از این تخفیف بهره‌‎مند شوید.

 

برای دانلود کاتالوگ کتاب‌های طوطی (بخش کودک و نوجوان انتشارات فاطمی) روی عکس زیر کلیک کنید:

کتاب‌های طوطی


#بیشتروبیشتر


به ازای خرید هر جلد کتاب از غرفه‌های انتشارات فاطمی (عمومی / کودک و نوجوان) شانس برد خود را #بیشتروبیشتر کنید. هر جلد کتاب، یک شانس برای برنده شدن در قرعه‌کشی

 


انتشارات فاطمی در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران


 

انتشارات فاطمی در سال ۱۳۶۱ با هدف تولید منابع علمی و آموزشی معتبر و به منظور پرورش استعدادهای نسل جوان و نیز ترویج علم تاسیس شد. از ویژگی‌های بارز کتاب‌های این مؤسسه دقت علمی، نوآوری و رویکرد حرفه‌ای است که بارها از سوی سازمان‌ها ومراکز علمی و آموزشی کشور مورد تأیید و تشویق قرار گرفته است.

امسال نیز مطابق سال‌های گذشته، اننتشارات فاطمی با شرکت در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، میزبان حضور گرم شما خواهد بود.

سی و دومین دوره‌ی نمایشگاه بین‌المللی کتاب، امسال از 4 تا 14 اردیبهشت در مصلی بزرگ تهران برگزار خواهد شد. انتشارات فاطمی در دو بخش ناشران عمومی و ناشران کودک و نوجوان منتظر شما عزیزان و دوست‌داران کتاب خواهد بود.

 

 

آدرس

تهران خیابان شهید بهشتی، مصلی بزرگ تهران

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

موسسه‌ی فرهنگی فاطمی

انتشارات فاطمی در سال ۱۳۶۱ با هدف تولید منابع علمی و آموزشی معتبر و به منظور پرورش استعدادهای نسل جوان و نیز ترویج علم تاسیس شد و تاکنون بیش از ۱۷۰۰ عنوان کتاب و نشریۀ علمی منتشر کرده است. از ویژگی‌های بارز کتاب‌های این مؤسسه دقت علمی، نوآوری و رویکر

رویداد های برگزارشده۲
رویداد های فعال۰