کاور
دوشنبه ۲۷ بهمن ساعت ۱۵:۰۰

بوت کمپ حمل و نقل برقی و هیبریدی

  • از ۴۹۶,۰۰۰ تومان
  • آنلاین
  • فنی، مهندسی و صنعت
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات


اصلا بوت کمپ چیه؟

با پیشرفت تکنولوژی در تمامی عرصه ها ، جهان به سمت الکتریکی شدن حمل و نقل حرکت میکند. آیا میخواهید شما هم جزء پیشتازان صنعت حمل و نقل الکتریکی باشید؟

امروزه شاهد  بروز و رشد کسب و کار هایی هستیم که از راه هایی جدید نیاز های بشر را برطرف میکنند. همانطور که میدانید حمل و نقل الکتریکی یک نیاز رو به رشد است و امروزه پیشگامان این صنعت ، پیشگامان بازارهای جهانی هستند.

در مرکز نوآوری و فناوری آما با نگاه به اهمیت موضوع حمل و نقل الکتریکی والزام رشد آن در کشور ایران و همچنین با هدف توانمند سازی دانشجویان و نخبگان کشور بوت کمپ حمل و نقل الکتریکی برگزار خواهد شد.

لینک توضیحات در سایت آما: https://b2n.ir/938858

.................................

خوب حتما می پرسید قراره توی این دوره چی یاد بگیریم؟

توی این دوره که ما بهش می گیم بوت کمپ شما علاوه بر یاد گرفتن مهارت های فنی و تخصصی این حوزه ، یاد می گیرید چطور ایده هاتون رو تجاری کنید. برای ایده هاتون چطور بازار پیدا کنید و محصول تون رو بفروشید.

.........................................

بدرد چه کسایی می خوره؟

 موضوع این بوت کمپ به دلیل نو بودن در ایران می تونه زمینه های شغلی زیادی رو در آینده ی نه چندان دور ایجاد کنه. چرا که تصمیمات جهانی در این زمینه هر روز داره به توسعه این فناوری کمک می کنه. پس بهتره بگیم این بوت کمپ برای همه عزیزانی که علاقه مند به حوزه طراحی و ساخت وسایل نقلیه برقی وهیبریدی ، کار آفرینی ، کار تیمی  علاقه مند هستن راهگشا ست.

...................................

نتیجه ش چی می تونه باشه؟

عدم قطعیت تنها پارامتر قطعی دنیاست. ما می تونیم بهتون در مورد نتیجه بگیم که، دست آورد شما از این بوت کمپ می تونه این باشه که مهارت های کاربردی زیادی رو یاد می گیرید. مهارت هایی که هم در حوزه تخصصی و هم در حوزه کسب و کاری بی شک جز به روز ترین مباحث دنیا هستن و به شما این مهارت رو میدن که چطور ایده هاتون رو تبدیل به محصول کنید و کسب و کار خودتون رو راه اندازی کنید.

.................................

چی میدم و چی می گیرم؟

هزینه این بوت کمپ  نزدیک 2 میلیون و 620 هزار  تومان بود که با حمایت های معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری و مرکز نوآوری و فناوری آما به 620 هزارتومن رسید. عجله نکنید به عزیزانی که ثبت نام زود هنگام داشته باشند 20 درصد تخفیف ویژه ای ارائه خواهد شد. باز هم عجله نکنید. شما می تونید به کانال های ارتباطی ما در فضای مجازی مراجعه کنید و یه کد تخفیف 20 درصدی  علاوه بر تخفیف ثبت نام زود هنگام دریافت کنید. با این تخفیف هزینه دوره 396 هزار تومن خواهد بود.

اینستاگرام : amaitc.ir

تلگرام : amaitc

.......................

شاید با خودتون بگید حالا ما توی این بوت کمپ شرکت کردیم آخرش که چی؟

نکته مهم و قابل توجه این بوکمپ همینه. شما علاوه بر مهارت ها و لینک های ارتباطی که برای خودتون ایجاد می کنید. با قرار گرفتن در تیم های برتر دوره می تونید از سرمایه گذاری 200 میلیون تومانی برای تبدیل طرح تون به محصول استفاده کنید و یه مسابقه طراحی هم داریم که جایزه ش یه هدیه نقدی به مبلغ 5 میلیون تومان ست.

.....................................

خوب اما سوال مهم اینه که چه کسانی دارند این بوت کمپ رو برگزار می کنن؟

مرکز نوآوری و فناوری آب، محیط‌زیست و انرژی (آما) با همکاری پژوهشکده علوم و فناوری انرژی شریف، دانشکده مهندسی انرژی دانشگاه شریف، توسعه کارآفرینی بهمن و گروه صنعتی ایویتک قراره این  بوت کمپ با موضوع حمل و نقل برقی و هیبریدی برگزار کنن.

...................................

در بوت کمپ حمل و نقل الکتریکی چه خواهیم آموخت؟

سرفصل های تخصصی حوزه ی حمل و نقل الکتریکی :

•موتور
•باتری
•درایو
•طراحی خودرویی
•کنترلر و  BMS

 

سرفصل های کسب و کاری :

•شناخت مسئله و طراحی ارزش پیشنهادی
•بخش‏بندی مشتریان، کانال‏های ارتباطی و تحلیل رقبا 
•استراتژی و مزیت رقابتی
•مدل‏های درآمدی و ساختار هزینه‏ها
•آموزش MVP 
•تحلیل رقبا 
•تحقیقات بازار 
•جمع بندی طرح کسب و کار و برنامه ی مالی 

 

سرفصل های تعاملات تیمی و تیم سازی :

•تعاملات تیمی
•رفتارشناسی

 

برنامه ی اجرایی بوت کمپ حمل و نقل الکتریکی چگونه است؟

 

 

این بوت کمپ طی 8 هفته از تاریخ 13 بهمن الی 19 فروردین  در روز های دوشنبه ( از ساعت 16 الی 19 ) و پنجشنبه ها  ( 10 الی 18 ) ( در صورت تعطیل بودن روز پنجشنبه  جلسه در روز چهارشنبه خواهد بود ) برگزار میگردد. 

طی 25 ساعت مهارت های تخصصی متناسب با این موضوع به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید.

علاوه بر آن طی 20 ساعت مهارت های کسب و کاری و در حدود 5 ساعت مهارت های متناسب با تعاملات تیمی و رفتار شناسی برای شرکت کنندگان برگزار خواهد شد.

هفته ی اول این بوت کمپ در صورت مهیا بودن شرایط به صورت حضوری و با محوریت تشکیل تیم، آشنایی با اهمیت و نیاز­های حمل و نقل الکتریکی و انتخاب موضوع توسط تیم­ ها برگزار خواهد شد. 

طی یک ماه کارگاه های تخصصی و کسب و کاری به علت محدودیت های کرونایی به صورت مجازی در اختیار شرکت کنندگان قرار میگیرد و در انتها به مدت سه هفته منتورینگ ، مشاوره و مانیتورینگ در اختیار تیم­ها قرار خواهد گرفت که یک هفته ی پایانی آن در صورت مهیا بودن شرایط کشور و نبود محدودیت های کرونایی به صورت حضوری خواهد بود. 

 

** در انتهای این بوت کمپ اعضا یاد­­ می­گیرند که چگونه یک ایده را تیدیل به طرح کسب­ و­کار کنند و در نهایت تیم­ها مورد ارزیابی قرار خواهند­ گرفت و تیم­های برگزیده به مرحله­ ی شتابدهی در مرکز نوآوری و فناوری آما خواهند رسید.

 

برگزارکنندگان

مرکز نوآوری و فناوری آما
مرکز نوآوری و فناوری آما
دانشکده مهندسی انرژی دانشگاه شریف
دانشکده مهندسی انرژی دانشگاه شریف

اساتید

دکتر معین معینی
دکتر معین معینی
دکتری مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف
مهندس امیرحسن صدرالدینی
مهندس امیرحسن صدرالدینی
موسس مرکز نوآوری آما
مهندس مهدی قنادی برادران
مهندس مهدی قنادی برادران
مدیر توسعه بازار مرکز نوآوری و فناوری آما
مهندس منصور بهرامی
مهندس منصور بهرامی
هم بنیانگذار و cto تیم ایویتک، پژوهشکده ی انرژی شریف
مهندس پریسا زارع
مهندس پریسا زارع
مدیر شتابدهی مرکز نوآوری آما

برگزار‌کننده

آواتار

مرکز نوآوری و فناوری آب، محیط‌زیست و انرژی (آما)

رویداد های برگزارشده۱۰
رویداد های فعال۱
  • شروع: دوشنبه ۲۷ بهمن ساعت ۱۵:۰۰
  • پایان: پنج‌شنبه ۱۹ فروردین ساعت ۱۹:۰۰
رویداد آنلاین است.

اشتراک‌گذاری رویداد

connectکانکت برای این رویداد فعال است