رویداد به پایان رسیده است!
بوت کمپ هدفگذاری سال 98 در تاریخ جمعه ۲۴ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

بوت کمپ هدفگذاری سال 98

شروع:
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۹۷ ۱۸:۰۰
پایان:
جمعه ۲۴ اسفند ۹۷ ۲۳:۰۰
بوت کمپ هدفگذاری سال 98
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


سلام رفقا

به تجربه سالها آموزش هدفگذاری دیده ایم که بعد از گذراندن دوره هدفگذاری، همیشه افراد دچار دو مساله اساسی هستند، 

اول اینکه برای عملی کردن آنچه آموخته اند نیاز به راهنمایی فردی و موردی دارند که در فضای ورکشاپی امکانی برایش فراهم نیست.

دوم اینکه معمولا به دنبال فراغتی هستند تا بنشینند و سر حوصله و با تامل، افکار و اهدافشان را بر مبنای دانسته هایشان جمعبندی کنند. که معمولا هم انجام آن به تعویق می افتد!

علاوه بر همه اینها نکته بسیار مهمی که معمولا در کارگاه های هدفگذاری فرصتی برای آن وجود ندارد مرور سال و سالهای گذشته است که در هدفگذاری بسیار موثرند.

به همین دلایل بر آن شدیم تا امسال کارگاه هدفگذاری را در غالب "بوت کمپ" و در دل طبیعت و اقامتی دو روزه که ما را از همه دغدغه های جاری زندگی جدا می کند برگزار کنیم.

در این سفر دو روزه در خانه ای محلی در یکی از روستاهای شمال کشور اقامتی آرام خواهیم داشت و علاوه بر بهره مندی از آب و هوای مطبوع و غذاهای محلی و مناظر بی نظیر و سکوت طبیعت برای تامل و تعمق، شمارا در برنامه ی آموزشی و تجربی به صورت دایم همراهی خواهیم کرد تا با خودتان، دستاوردها و شکست هایتان، حال خوب و بد امسالتان، به جمعبندی و پذیرش برسید و با یافتن خواسته های واقعیتان برای سال بعد هدفگذاری صحیح و دست یافتنی تری را انجام دهید.

حضور مربی مهارت های فردی(پریا اصلانی) و روانشناس بالینی(خشنود بجانپور) به صورت همزمان قرار است تا مسایل ما را با موضوع هدف و هدفگذاری و پیروزی ها و شکست هامان، از دو منظر روانشناختی و مهارتی تواما بررسی و حل نماید تا از بروز خطاها و شکست های تکراریمان جلوگیری کند.

ایاب و ذهاب به محل اقامت بر عهده مسافران می باشد،هر یک از شما در صورت تمایل می توانید با وسیله نقلیه شخصی خود را به محل اقامت (که لوکیشن و آدرس دقیق آن در اختیارتان قرار می گیرد) برسانید. اما جهت تسهیل این فرایند و از آنجا که این برنامه تنها برای دوستان و مراجعان و همراهان همیشگی ما می باشد، وسیله نقلیه شخصی به تعداد کافی و داوطلبانه توسط برخی از همراهان آورده می شود که پس از ثبت نام شما، هماهنگی های لازم در گروه واتس اپی شکل گرفته توسط دوستان انجام می گردد.

برنامه کلی سفر بدین شرح است :

حرکت از تهران : چهارشنبه 97/12/22 ساعت 18

حرکت از اقامتگاه به تهران : جمعه 97/12/24 ساعت 19 - 20 که پیش بینی می شود حوالی ساعت 24 روز جمعه در تهران خواهیم بود.

در طول دو روز اقامت در اقامتگاه بوگردی ما برای شما حدود 16 ساعت برنامه های جذاب تجربه محور و آموزشی داریم و ساعاتی در طول هر روز نیز به صورت آزاد می توانید برنامه مطلوب خود را داشته باشید. 

 

 

 

آدرس: رشت جاده رشت به لاهیجان،جاده جعفرآباد- یکی از خانه های روستایی قدیمی گیلان(اقامتگاه بومگردی دارای مجوز از سازمان میراث فرهنگی)