رویداد به پایان رسیده است!
سمینار بزرگ بورس به زبان ساده در تاریخ چهارشنبه ۲۹ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۲۹ آبان ساعت ۱۶:۰۰

سمینار بزرگ بورس به زبان ساده

  • از ۳۹,۰۰۰ تومان
  • مشهد
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

راه های سرمایه گذاری دربازارهای مختلف


این روزها تب بورس بسیار داغ است و حجم زیاد سرمایه های خرد که وارد بازار شده است شرایط خاصی را ایجاد کرده که اکثر سرمایه گذاران  این بازار به خاطر نداشتن دانش کافی متضرر میشوند....

موفقیت در این بازار مسیر کوتاه چند روزه ندارد....

افرادی که در بورس سود های هنگفت به دست می‌آورند ممکن است شما را دچار خطا در تصمیم گیری کنند، بگذارید با یک مثال توضیح دهیم.

شما وقتی یک کتاب موفق را میبینید که عموم مردم آن را مطالعه کرده اند ممکن است به سود سرشاری که نویسنده کسب کرده فکر کنید و بگویید چه بیزینس پرسودی!!!! اما لحظه ای صبر کنید.... آیا صدها کتاب که به چاپ دوم هم نرسیده اند را هم بررسی کرده اید؟؟؟ نویسندگانی که انتشاراتی برای چاپ کتاب خود پیدا نمیکنند چه؟؟؟ ما نویسندگانی که کتاب نوشته و در تاقچه منزلشان خاک میخورد را نمیبینیم و نویسندگانی که ایده ای در ذهن خود دارند و دست به قلم نوشتن آن نبرده اند..... بورس هم همینطور است، ما افراد موفق در این بازار را بسیار بیشتر از افراد ناموفق میبینیم که به خاطر عدم دانش کافی وارد بازار شده و شکست خورده اند.

ما در این سمینار به شما کمک میکنیم که با آگاهی قدم در این بازار بگذارید و درباره ورود به این بازار صحبت خواهیم کرد و شما را با مسیری تحت عنوان مسیر اصلی یادگیری بورس آشنا میکنیم.

 

مدرس دوره آقای شاهیان با سابقه 4 سال تدریس و فعالیت دربازار های مالی ایران و بین الملل میباشد

 

سوالات خود را با ما در میان بگذارید(تلگرام،پیامک،تماس) :09305397722

 

با آرزوی دیدار شما

برگزارکنندگان

موسسه اموزش عالی خاوران
موسسه اموزش عالی خاوران
ولث اکادمی
ولث اکادمی

آدرس

مشهد مشهد - قاسم آباد - فلاحی 2/11 - موسسه آموزش عالی خاوران

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

ولث آکادمی

ولث آکادمی ( فرهنگستان ثروت ) یک تیم استارتاپی است که در حوزه فین تک مشغول به فعالیت می باشد . رسالت ما آموزش بورس به صورت حرفه  و طراحی الگوریتم های هوش مصنوعی برای تحلیل بازار های مالی می باشد . برای ارتباط با ما میتوانید از شبکه های اجتماعی و اطلا

رویداد های برگزارشده۴
رویداد های فعال۰