دوره آنلاین آشنایی با بیت کوین و رازهای درآمدزایی میلیون دلاری از آن

شروع رویداد
جمعه ۲۴ دی ۹۵ ۱۸:۰۰
پایان رویداد
جمعه ۲۴ دی ۹۵ ۲۰:۰۰
موضوع رویدادمالی / سرمایه گذاری
اضافه به تقویم
دوره آنلاین آشنایی با بیت کوین و رازهای درآمدزایی میلیون دلاری از آن
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۹۰۳۳۳۳۴۳۷۸
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

"این رویداد آنلاین و غیر حضوری برگزار می شود"

 

Image result for bitcoin

بیت کوین چیست؟

بیت کوین یک شبکه مالی آنلاین است که افراد میتوانند از آن جهت ارسال یا دریافت پول به/از حساب دیگران استفاده کنند. در بسیاری جهات بیت کوین همانند شبکه های پرداخت سنتی مانند کارت اعتباری ویزا یا مستر کارت یا پیپال است. یا همانند کارتهای شتاب در کشور ما و پرداختهای کارت به کارت یا پرداخت از طریق اینترنت بانک است.

اما بیت کوین در 2 مساله اساسی با این روشهای سنتی متفاوت است.

اول اینکه بیت کوین هیچ مرکزیتی ندارد. شرکتها، موسسات یا بانکهایی که به دنبال کسب سود هستند، شبکه هایی مانند ویزا، مسترکارت،پی پال یا شبکه شتاب یا شاپرک را مدیریت می کنند. اما هیچ کسی مالک یا کنترل کننده شبکه بیت کوین نیست. بیت کوین یک ساختار فرد به فرد دارد که با صدها کامپیوتر در سرتاسر اینترنت با هم برای پردازش پرداختهای بیت کوین کار می کنند.

ساختار بدون مرکزیت بیت کوین به این معنی است که بیت کوین اولین شبکه مالی کاملا باز دنیاست. برای ایجاد یک سرویس مالی در سیستم بانکداری سنتی شما باید با یک بانک قرارداد ببندید و با قوانین دست و پا گیر و بسیار محدود کننده ای روبه رو شوید. شبکه بیت کوین هیچ کدام از این محدودیتها را ندارد. افراد نیازی به هیچ مجوز یا همراهی جهت ایجاد یک شبکه مالی جدید بر پایه بیت کوین ندارند.

دومین چیزی که شبکه بیت کوین را خاص می کند این است که بیت کوین، پول یا ارز مخصوص به خودش را دارد. شبکه های ویزا و مستر کارت، تراکنشها را با ارزهای سنتی مانند دلار آمریکا یا یورو انجام می دهند. شبکه شتاب یا شاپرک تراکنشها را با ارز ریال ایران انجام می دهند. اما شبکه بیت کوین تراکنشها را با واحد پولی جدیدی انجام می دهد که واحد پولی این شبکه هم بیت کوین نامیده می شود.

 

درحال حاضر بیت کوین یکی از راحت ترین ارزهایی است که میتوان توسط آن پرداخت آنلاین را در وبسایتهای مختلف انجام داد. خصوصا با توجه به شرایط اقتصادی ایران و تحریمی که توسط سایر شبکه های مالی برای ایرانیان وجود دارد کار کردن و دسترسی به بیت کوین یکی از ساده ترین و امنترین روشهاست که توسط آن می توان در فروشگاههای آنلاین پذیرنده بیت کوین خرید انجام داد. همچنین شما با داشتن یک حساب بیت کوین می توانید در فروشگاه آنلاین خودتان به کاربران سایر کشورها کالا یا خدمات ارایه دهید و از این شبکه مالی جهت دریافت هزینه فاکتورهایتان استفاده کنید.

در خصوص سرمایه گذاری روی بیت کوین می توان گفت که روند بلند مدت قیمت بیت کوین به طور فزاینده ای افزایشی بوده و تا کنون سود هنگفتی را نصیب دارندگان آن کرده است. این روند در ماه های اخیر شدت بیشتری نیز گرفته و باعث شده تا برخی منتقدان آن را حباب بدانند. اما واقعیت این است که قیمت بیت کوین در حال افزایش است و کسی نمیداند عاقبت به کجا خواهد رسید.

 

ما در این دوره آموزشی آنلاین شما را با بیت کوین آشنا خواهیم کرد

نحوه افتتاح حساب و تکنیک ها و روش های خرید و فروش بیت کوین را به شما آموزش خواهیم داد

و تمامی روشها و رازهای درآمدزایی میلیون دلاری از بیت کوین را به شما خواهیم گفت

زمان بندی دوره

پنج شنبه 13 آبان
جمعه 14 آبان
پنج شنبه 20 آبان
جمعه 21 آبان
جمعه 17 دی
جمعه 24 دی
عنوانشروعپایان
فصل اول۱۸:۰۰
عنوانشروعپایان
فصل دوم۱۸:۰۰
عنوانشروعپایان
فصل سوم۱۸:۰۰
عنوانشروعپایان
فصل چهارم۱۸:۰۰
عنوانشروعپایان
فصل پنجم۱۸:۰۰
عنوانشروعپایان
فصل ششم۱۸:۰۰
رویداد آنلاین است