بیت کوین

شروع رویداد
جمعه ۱ تیر ۹۷ ۲۱:۰۰
پایان رویداد
جمعه ۱ تیر ۹۷ ۲۲:۰۰
موضوع رویدادمالی / سرمایه گذاری
اضافه به تقویم
بیت کوین
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۹۱۳۷۰۸۰۰۲۶
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

 دنیای پیرامون ما همواره در حال تغییر بوده و این تغییر در عصر حاضر سرعت بیشتری گرفته که باعث شده بسیاری از ما در مقابل نسل بعدی خودمان احساس ضعف کنیم.

تنها راه بقا در این دنیا تغییر است. تغییری به سرعت تغییر دنیای پیرامونمان ... اگر نتوانیم خودمان را به تکنولوژی روز برسانیم به باتلاق تاریخ خواهیم پیوست.

به فراخور تغییر رفتار و افکار جامعه نوع کسب درآمد و سرمایه گذاری نیز تغییر کرده. سالها پیش مغازه‌ای در نزدیک خانه ما تنها با به کار بردن صداقت و راستی در کسب و کارش توانسته بود مشتریان زیادی جلب کند و به کار خود رونق دهد اما اکنون مغازه‌ای کوچک و خالی از مشتری از آن مانده ... نه اینکه صداقت و راستی دیگر کاربرد نداشته باشد ... نه ... سلیقه و طرز تفکر و نوع انتخاب مردم پیرامونش عوض گشته و پیرمرد مغازه دار این را نمی‌داند و انتظار دارد همچنان به روش سنتی خود بتواند کسب درآمد کند حال آنکه جوانی نه چندان بالغ به فراخور درک نیاز جامعه تنها با سرمایه گذاری روی بیت کوین که سالها پیش واژه ای غریب بود به ثروتی بزرگ که هرگز فکرش را هم نمیکرد دست یافته.

>>>>> اگر در سال 2010 تنها 100 هزار تومان بیت کوین خریده بودید در سال 2018 صاحب 300 میلیارد تومان سرمایه بودید <<<<<

برای موفقیت در دنیای رقابتی امروز آموزش به یک ضرورت تبدیل شده، آموزش در زمینه سرمایه گذاری و چگونگی ورود به بازارهای مالی جهانی یک ضرورت است برای کسانی که در قرن 21 زندگی می کنند.

در این دوره با مفهوم بیت کوین، چگونگی به وجود آمدنش و کسب و خرج کردن آن می‌پردازم. امیدوارم بتوانم سهم کوچکی در ارتقاء سطح کیفیت زندگی و درآمد هم وطنان عزیزم داشته باشم.

شاید شما پس از شرکت در این وبینار خیلی ثروتمند نشوید! و یا هیچ افزایش درآمدی چشم گیری پیدا نکنید ولی به شما قول می دهم طرز تفکرتان در مورد سرمایه گذاری در دنیای مدرن تغییر کند و راه های جدیدی پیش رویتان قرار گیرد.

لطفا همین حالا در این وبینار ارزشمند ثبتنام کنید. 

سخنرانان

مهدی جمشیدیان

مهدی جمشیدیان

مشاور بورس-کسب و کار

مهندس مهدی جمشیدیان
مدرس و مشاور بورس
مشاور کسب و کار با افتخار همکاری با بیش از 15 مجموعه کوچک و بزرگ
مدرس و مشاور بیمه
عضو رسمی میزگرد میلیون دلاری آمریکا

رویداد آنلاین است