رویداد به پایان رسیده است!
بیداری قهرمان درون در تاریخ سه‌شنبه ۲۰ شهریور به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

بیداری قهرمان درون

شروع:
سه‌شنبه ۲۰ شهریور ۹۷ ۱۸:۰۰
پایان:
سه‌شنبه ۲۰ شهریور ۹۷ ۲۰:۰۰
بیداری قهرمان درون
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

بیداری قهرمان درون


درون هر یک از ما قهرمانی نهفته است...

دیر یا زود هر کدام از ما باید رهسپار سفر قهرمانی خود شویم تا به "گنج درون"مان دست‌ یابیم. ندای دعوت به سفر، هر روز و هر لحظه ما را به سمت خود فرامی‌خواند و به اشکال مختلفی خود را در زندگی ما نمایان می‌کند. گاهی به شکل درد و رنج، گاهی به شکل عدم رضایت درونی، گاهی به شکل غم و افسردگی و گاهی به شکل شکست. 

سفر قهرمانی دارای سه مرحله اصلی است: مرحله آمادگی سفر، مرحله سفر و مرحله بازگشت از سفر. در هر کدام از این مراحل، چهار کهن‌الگو (آرکتایپ) و در مجموع ۱۲کهن‌الگو در قالب راهنمایان درونی، ما را در مسیر درست هدایت می‌کنند. 

در این سمینار، با تحلیل تخصصی و ویژه آزمون "بیداری قهرمان درون"، در ابتدا متوجه می‌شوید در کدام مرحله از سفر قرار دارید و وضعیت هر کدام کهن‌الگوها یا راهنمایان درونی‌تان در مسیر سفر، به چه شکل بوده و نقاط قوت و ضعف خود را در این زمینه شناسایی می‌کنید. 

این سمینار، برمبنای آموزه‌های خانم دکتر کارول پیرسون، روانکاو برجسته پیرو مکتب پروفسور یونگ برگزار می‌شود. خانم دکتر پیرسون مبحث "بیداری قهرمان درون" را از ترکیب مباحث "سفرقهرمانی" جوزف کمپبل و "نظریه رشد" اریکسون، مطرح نموده است. 

لازم به ذکر است، تحلیل تخصصی آزمونی که در این سمینار ارائه می‌گردد، مختص برگزارکننده بوده و در هیچ‌یک از منابع داخلی و خارجی و همچنین دوره‌های آموزشی مشابه یافت نمی‌شود. پس اگر پیش از این، از این آزمون در منابع مکتوب یا اینترنتی استفاده کرده و یا در دوره‌های آموزشی مربوط به مبحث "بیداری قهرمان درون" شرکت نموده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم این تحلیل آزمون تخصصی و ویژه را از دست ندهید. 

آدرس: تهران خیابان بهشتی. خیابان پاکستان. کوچه دوم. پلاک۲۷. سالن اجتماعات