رویداد به پایان رسیده است!
بیداری قهرمان درون در تاریخ سه‌شنبه ۲۰ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

بیداری قهرمان درون

شروع:
سه‌شنبه ۲۷ شهریور ۹۷ ۱۸:۰۰
پایان:
سه‌شنبه ۲۰ آذر ۹۷ ۲۰:۳۰
بیداری قهرمان درون
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

 درون هر یک از ما قهرمانی نهفته است...

دیر یا زود هر کدام از ما باید رهسپار سفر قهرمانی خود شویم تا به "گنج درون"مان دست‌ یابیم. ندای دعوت به سفر، هر روز و هر لحظه ما را به سمت خود فرامی‌خواند و به اشکال مختلفی خود را در زندگی ما نمایان می‌کند. گاهی به شکل درد و رنج، گاهی به شکل عدم رضایت درونی، گاهی به شکل غم و افسردگی و گاهی به شکل شکست. 

سفر قهرمانی دارای سه مرحله اصلی است: مرحله آمادگی سفر، مرحله سفر و مرحله بازگشت از سفر. در هر کدام از این مراحل، چهار کهن‌الگو (آرکتایپ) و در مجموع ۱۲کهن‌الگو در قالب راهنمایان درونی، ما را در مسیر درست هدایت می‌کنند. 

در این دوره آموزشی، ابتدا با تحلیل تخصصی و ویژه آزمون "بیداری قهرمان درون"، متوجه می‌شوید در کدام مرحله از سفر قرار دارید و وضعیت هر کدام کهن‌الگوها یا راهنمایان درونی‌تان در مسیر سفر، به چه شکل بوده و نقاط قوت و ضعف خود را در این زمینه شناسایی می‌کنید. سپس در طول دوره و با آشنایی کامل با کهن‌الگوها، می‌توانید آنها را به روش صحیح در خود پرورش داده و در مسیر قهرمانی خود حرکت کنید. 

این دوره آموزشی، برمبنای آموزه‌های خانم دکتر کارول پیرسون، روانکاو برجسته پیرو مکتب پروفسور یونگ برگزار می‌شود. خانم دکتر پیرسون مبحث "بیداری قهرمان درون" را از ترکیب مباحث "سفرقهرمانی" جوزف کمپبل و "نظریه رشد" اریکسون، مطرح نموده است. 

طول دوره: 13 جلسه

زمان دوره: سه‌شنبه‌ها از ساعت 6 تا 8:30 عصر 

آدرس:تهران خیابان شریعتی. بین میرداماد و مترو شریعتی. جنب بانک پارسیان. ساختمان علاالدین. طبقه دوم