رویداد به پایان رسیده است!
برندسازی شخصی در بازار امروز برای کسب درآمدی افسانه ای با سخنرانی دکترشهاب اناری از کانادا در تاریخپنج‌شنبه ۱۲ بهمنبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

برندسازی شخصی در بازار امروز برای کسب درآمدی افسانه ای با سخنرانی دکترشهاب اناری از کانادا

شروع:
پنج‌شنبه ۱۲ بهمن ۹۶ ۱۷:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۱۲ بهمن ۹۶ ۲۰:۰۰
مکان: تهران
برندسازی شخصی در بازار امروز برای کسب درآمدی افسانه ای با سخنرانی دکترشهاب اناری از کانادا
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

برندسازی شخصی در بازار امروز ایران با سخنرانی دکتر شهاب اناری از کانادا

هدف از این همایش آموزشی این است که افرادی که کسب و کاری را تازه شروع کرده اند یا حتی مدتی است مشغول کسب و کار بوده اند اما دارند در جا می زنند، استراتژیهای موثر، ایده های خلاقانه و انگیزه کافی برای جذب مشتری بیشتر و کسب درآمد بالا را به دست آورند. این دوره، مجموعه جامع و قدم به قدمی است برای معروف شدن در بازار و افزایش درآمد قابل پیش بینی! این همایش به درد چه کسانی می خورد:


•    افراد متخصص خویش فرما (از جمله مشاوران، مدرسان، نویسندگان، اساتید آنلاین، روانشناسان، کوچها، معلمان کنکور، مربیان ورزشی، مهندسان معمار، وکلا، حسابداران، گرافیستها، طراحان، عکاسان، فروشندگان و ...) 

•    صاحبان کسب و کارهای کوچک خدماتی

•    کسب و کاری نوپا دارید و به دنبال روشی قدم به قدم برای جذب مشتری هستید

•    رویای تبدیل شدن به یک برند موفق در زمینه کاری خود را دارید ولی مسیر درست را نمی شناسید

•    دوست دارید یک فرمول مرحله به مرحله برای ساختن یک بیزنس موفق و پرسود داشته باشید سخنران همایش دکتر شهاب اناری، نویسنده پرفروش بین المللی، سخنران، مدرس

•    خودش تجربه کسب و کار موفق در سه صنعت مختلف را داشته است

•    در زمینه بازاریابی و فروش فعال بوده و بیش از 80 میلیارد تومان از محصولات و خدماتش در سالهای گذشته به فروش رفته است

•    یکی از صاحبنظران برجسته بحث کوچینگ در سطح جهانی است (وال استریت ژورنال او را استاد بزرگ موفقیت نامیده است)    

 

 

دکتر شهاب اناری کیست؟

دکتر شهاب اناری نویسنده کتاب پرفروش بین المللی آتش زندگی ات را روشن کن با همکاری برایان تریسی است. او کوچ حرفه ای دانش آموخته مدرسه کوچینگ iPEC، متخصص برندینگ شخصی دانش آموخته مدرسه برندینگ Reach ایالات متحده و مدرس آموزشهای سازمانی است. وی عضو هیات مدیره انجمن کوچینگ فارسی زبانان، عضو انجمن بین المللی کوچهای حرفه ای (ICF)، یکی از منتورهای سازمان فیوچرپرونر در کانادا و نیز عضو انجمن سخنرانان حرفه ای کانادا است.

در هفده سال اخیر، دکتر اناری با بیش از 30،000 مخاطب با انگیزه خود (از دانش آموزان و دانشجویان گرفته تا مدیرهای عامل شرکتهای بسیار موفق بین المللی) فعالیت آموزشی، مشاوره ای داشته و بیش از پانصد کلاس، سمینار و کارگاه در موضوعات مختلف برای مدارس، دانشگاهها، شرکتها و سازمانهای گوناگون برگزار کرده است. مباحثی که این روزها دکتر اناری روی آنها به طور حرفه ای کار می کند، کوچینگ (مربی گری موفقیت) به شیوه آگاهی بنیادی و نیز برندینگ شخصی است. وی در سال 2015 به عنوان یکی از متخصصان خبره آمریکای شمالی شناخته شد و در 2016 وال استریت ژورنال وی را "استاد بزرگ موفقیت" نامید. در ضمن وی نفر اول کنکور ایران در سال 1376 می باشد.

 

 

آدرس:تهران دانشگاه تهران،- میدان انقلاب-خ 16 آذر-- ساختمان کتابخانه مرکزی- سالن علامه امینی