رویداد به پایان رسیده است!
بیزینس کوچینگ در تاریخ جمعه ۱۱ امرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
جمعه ۱۱ مرداد ساعت ۱۰:۰۰

بیزینس کوچینگ

 • رایگان
 • تهران
 • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.


 

 • نیروی انسانی ناکارآمد / تیم فروش ناکارآمد
 • فشار اقتصادی
 • تحریم
 • قیمت دلار
 • کاهش فروش
 • کارمندان تنبل، بی‌حال و پرتوقع‌...

 

 

 • از دولت و بهبود فضای اقتصادی ناامید هستید؟
 • از اینکه کسی مشکلات شما را درک کند ناامید شده‌اید؟
 • هیچ نهاد و وزارت خانه‌ای خواسته‌های شما را نمی‌فهمد؟
 • از اداره مالیات و بیمه تأمین اجتماعی متنفر هستید؟

 

 

 • آرزو دارید نیروهای انسانی (کارمندان) دلسوز، مودب، پرانرژی و اهل کار (پرتلاش) داشته باشید؟
 • آرزو دارید محصولات یا خدمات شما را مردم بدون درخواست تخفیف بخرند؟
 • آیا امید دارید که مدیران و مسئولین کار کشته‌تری سرکار بیایند و شرایط اقتصادی مردم بهتر شود تا مردم پول کافی برای استفاده از محصولات و خدمات شما داشته باشند؟
 • آیا اینک در بدترین سال اقتصادی قرار دارید؟
 • آیا اینک راندمان کارمندان‌ و تیم فروش تان نسبت به سال‌های قبل بدتر شده است؟
 • آیا مردم دیگر توان خرید محصولات یا خدمات شما را ندارند؟
 • آیا تعدادی از همکاران شما ورشکسته شده‌اند؟

 

 

 • دوست دارید کارمندانی لایق و پرتلاش پیدا کنید؟
 • دوست دارید زمانی که در محل کار حضور ندارید کارمندانتان کارشان را به نحو احسن انجام دهند؟
 •  
 •  
 • اگر حتی یکی از جملات بالا درد بیزینس شماست باید برای بقا کسب و کارتان یک اقدام جدی انجام دهید پس لطفا مطالب ذیل را با دقت مطالعه فرمایید.

 

 

سال‌ها تحصیل در دانشگاه، مطالعه کتاب‌های کسب و کار، ۱۸ سال فعالیت مستمر در بازار ایران از ویزیتوری گرفته تا صادرات ، واردات، ساخت و ساز، تولید صنایع غذایی و مشاوره به بیش از ۲۱۰ کسب و کار مرا به این نتیجه رسانده است که بیزینس کوچینگ تنها راه حل باقی مانده برای کسب و کارهای ایرانی است .

در یک سال آینده پایه‌های کسب و کارتان را مستحکم کنید تا در هر شرایطی کسب و کارتان رو به صعود و رشد باشد.

می خواهید در کسب و کارتان به فروش حداکثری دست پیدا کنید تا تمام رقیبانتان حسرت بخورند؟

 می‌خواهید در کسب و کارتان چنان بدرخشید و جایگاه رتبه یک را بدست بگیرید که رقیب‌هایتان فقط برای جایگاه دوم تلاش کنند؟

می‌خواهید در کسب و کارتان لیدر (رهبر) بازار باشید و علیرغم شرایط اقتصادی، در این سال بیشتر بدرخشید؟

فقط یک راه دارید...

 

 

من در 18 سال اخیر چند کسب و کار مختلف داشته‌ام و در سال 1395، 1396، 1397 و 1398 کمک کرده‌ام حداقل 210 کسب و کار فعالیت خود را شروع کند و کارشان را توسعه بدهند. وقتی هر روز به تعداد رقیبانتان افزوده می‌شود باید هزینه هایتان را کنترل، از جریان نقدینگی مراقبت و ساختار جدید ایجاد نمایید، پرسنل با راندمان پايين را کنار بگذارید و مشتریان وفادار و دو آتیشه بسازید. به همین دلیل همین الان باید بیزینس کوچینگ را بیاموزید کسب و کار خودتان را کوچ کنید تا رشد خیره کننده‌ای داشته باشد و سود کلانی به دست آورید.

 

 • چرا هیچ وقت به اندازه کافی وقت ندارم و همیشه یک سری کار عقب افتاده و تلمبار روی هم دارم؟
 • از جلسات خسته شدم خدایا چرا من همیشه باید در حال حرف زدن با تأمین‌کننده‌ها، مشتریان، کارکنان، اداره‌های مختلف و ... باشم؟
 • چرا هیچ کس نمی‌تونه به خوبی خودم، کار رو انجام بده؟!!
 • چرا قحطی کارمند خوب اومده؟! پس بقیه شرکت‌ها چی کار می‌کنن؟ رقیبم چطور یک تیم تقریباً خوب ساخته؟
 • چرا تا یه کم به کارمندم رو میدم سوءاستفاده می‌کند و پُررو میشه؟
 • چطور مشتریان متوجه نمی‌شن که محصول و خدمات من از رقیبم بهتره؟

__________________اگر با موارد بالا دست و پنجه نرم می‌کنید تنها راه‌حل شما اینه که: __________________

 

 

 


 

بیل گیتس مدیرعامل مایکروسافت، اریک اشمیت مدیرعامل گوگل، تونی رابینز مربی افسانه‌ای و خیلی افراد موفق و مشهور دیگر سیرینا ویلیامز تنیسور مشهور، اوپرا وینفری غول بزرگ رسانه، دارن هاردی مدیر مجله موفقیت، مایکل گربر مدیر افسانه‌ای، همه صحبت از کوچینگ می‌کنند.

این افراد اشاره می‌کنند که، همه نیاز به کوچ یا مربی دارند، و اذعان می‌کنند که، خودشان در مسیر رسیدن به موفقیت، از مربی استفاده کردند.

 

 

 

 

در حال حاضر طبق تحقیقات مجله کسب‌وکار هارواردHarvard Business Review( از معتبرترین و به روزترین نشریات حوزه مدیریت و کسب‌وکار)  به ازای هر یک میلیون نفر، تنها  ۷ کوچ حرفه ای وجود دارد. این واقعیت نشان می‌دهد افرادی که در این حوزه ورود پیدا می‌کنند به صورت رهبرانی حرفه‌ای نقش ایفا می‌کنند و یا اینکه حرفه‌ی کوچینگ را شغل اصلی خود انتخاب کرده و آینده بسیار درخشانی را پیش روی خود می‌بینند. هر کوچ در خارج از کشور به ازای هر ساعت ۵۰ یورو و هر بیزینس کوچ به ازای هر ساعت ۲۵۰ یورو دستمزد دریافت می کند. شما می توانید صاحب یک تخصص بین المللی شوید.

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

به هر حال بیزینس شما می‌چرخد (البته که بسیار سختی دارد و این موضوع را به عنوان صاحب کسب‌وکار و مشاور کسب و کارهای دیگر با گوشت و پوست و استخوانم درک می‌کنم) اما:

تنها راه بُرون رفت از شرایط اقتصادی فعلی و ارزشمندتر شدن پول ملی، داشتن بازار عمیق است. زمانی که بازار(مارکت) و صادرات وجود داشته باشد و دولت دست از سر کسب و کارها بردارد تولید رونق می‌گیرد. زمانی که تولید رونق بگیرد خط تولیدها راه بیفتد، بیزینس کوچ می‌تواند شرایط ابهام را کم‌رنگ‌‌تر کند، Outlook کسب و کارتان را ترسیم کند و شما به عنوان صاحب کسب و کار بدانید دقیقاً در چه جایگاهی قرار خواهید گرفت. یک پیش‌بینی علمی و آکادمیک به همراه تجربه در بازار ایران می‌تواند یک کسب و کار را نجات دهد. نجات یک کسب و کار یعنی نجات خانواده تمام افرادی که در آن کسب و کار مشغول به کار هستند. و اگر تمام کسب و کارهای ایرانی نجات پیدا کنند، رونق بگیرند و بتوانند مشکلات را پشت سر بگذارند جامعه نجات پیدا می‌کند.

 

آموزش بیزینس کوچینگ ببینید به تنهایی بروید تا ایران را آباد کنید. تصمیم بگیرید که ایران را بسازید. شما صاحب کسب و کار هستید و در همه جای دنیا ارزشمند هستید و ارج و قرب دارید. شما انسان توانمندی هستید که می‌توانید در این شرایط سخت یک کسب و کار را راهبری کنید پس وظیفه من و شماست تا ایران را بسازیم و چرخ اقتصاد را بچرخانیم و من اطمینان دارم خداوند هم به این نیت خیر کمک خواهد کرد.

شما به عنوان تک شمشیرزن کسب و کارتان باید بپذیرید که هیچ‌کس به اندازه شما دلسوز کسب و کارتان نیست. اگر شما انگیزه نداشته باشید و یا اگر ندانید مشکل سیستم چیست و یا کجاست آنگاه کل سیستم می‌خوابد و تک تک افراد تقصیر را به گردن دیگری می‌اندازند اما اصلاً مهم نیست که مقصر کیست چون کسب و کار متلاشی شده است و دیگر فایده ندارد.

من قصد دارم در کنار شما باشم و کمک کنم به بهترین شکل کسب و کارتان را رهبری و راهبری کنید.

صـــاحبین کـــسب و کار تنها امید مردم برای حــل مــــشکلات اقـــتصادی هـستند.

به کشورتان خدمت کنید کسب و کارتان را به قهرمانی و اوج برسانید شما فرد مفید و توانمندی هستید که می‌توانید اقتصاد کشور را رونق ببخشید و از این همه تاثیرگذاری لذت ببرید.

من از سن 7-8 سالگی به خوبی به یاد می‌آورم که در صف‌های طولانی شیر، ماست، نان و ... ساعت‌ها منتظر می‌ماندم. پُر کردن بشکه نفت را به خوبی به یاد می‌آورم. سنگینی کپسول‌های پرسی گاز را می‌توانم هنوز احساس کنم. کار کردن در مغازه پدرم در خیابان شمشیری تهران را به خوبی به یاد دارم. از آن زمان دوست داشتم یک کاری برای کسب و کار پدرم انجام بدهم بعدها که ویزیتور شرکت‌های موادغذایی شدم، زمانی که اولین مغازه خودم را در خیابان مولوی تهران (بازار موادغذایی) راه‌اندازی کردم و بعد به سرعت اولین شرکت تهیه و توزیع عمده مواد غذایی و سپس کارخانه تولید انواع مواد غذایی را راه انداختم، اولین ساختمانی که ساختم، اولین کسب و کار آموزشی که راه انداختم و اولین مشاوره‌ کسب و کاری که دادم را به خوبی به یاد دارم. از آن زمان تا حالا شرایط کار کردن و پول درآوردن بسیار متفاوت شده است. شاگردی اساتید تراز اول جهان از جمله تونی رابینز (گران‌ترین سخنران جهان)، برایان تریسی (نویسنده،سخنران انگیزشی و موفقیت)، جک کنفیلد (نویسنده مشهور آمریکایی)، کوین گسکل (مدیرعامل 3 کمپانی بزرگ خودروسازی جهان)، آنتونی تامسون (بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره اولین بانک مجازی جهان)، داو بارون (مشاور رسمی توسعه رهبران موفق و کاریزماتیک در سازمان ملل متحد)، اندرو گریل (مدیرعامل بخش دیجیتال کمپانی IBM Social Busines)، دکتر جان ماکسول (متخصص رهبری)، راه‌اندازی چندین کسب و کار برای خودم (از صفر) و کمک به حداقل 210 بیزینس دیگر درس‌های مهمی به من داده است که می‌توانم با کمال میل در اختیار بیزینس‌‌‌ها و مدیران ارشد کشورم بگذارم.

 

 

به شما قول می‌دهم بیزینس‌هایی که این مطالب را به سرعت آموزش نبینند و در کسب و کارشان به کار نبندند به زودی تعطیل خواهند شد!

اگر می‌خواهید در آبادانی سرزمین‌مان "ایران" سهم مهمی داشته باشید هم اکنون تصمیم بگیرید با شرکت در سمینار تخصصی بیزینس کوچینگ کسب و کار خود را کوچ کنید. این یک سمینار نیست بلکه عامل تعیین کننده برای موفقیت یا شکست کسب و کارتان است. 

 


 

همانطور که می‌دانید امسال سخت‌ترین سال اقتصادی کسب و کارهای ایرانی خواهد بود و اکثر مدیران و صاحبان کسب و کار در این شرایط حاضر نیستند روی آموزش خودشان و پلن‌های استراتژیک شرکت سرمایه‌گذاری کنند. پس بهترین زمان برای رشد کسب و کارتان الان است.

بیزینس کوچینگ یک تکه مهم از پازل کسب و کار است که در ایران جدی گرفته نشده است. این یک فرصت بزرگ برای مدیران باهوش و پیشرو است که از این شرایط به نفع خود استفاده کنند.

 

 

 

__________________ یک کوچ حرفه‌ای توانایی تغییر عادت‌ها و باورهای شما را دارد. __________________

تمام روش‌های کوچینگ موجود در ایران، حدود دو تا سه سال زمان نیاز دارند تا تغییرات دیده شوند اما بیزینس کوچینگ به روش فانتوم تمام عادت‌ها را تغییر می‌دهد.

 

 

 

 •  سمینار تخصصی بیزینس کوچینگ موجب می شود:
 •  
 • یک کسب و کار ناموفق از بحران جان سالم به در ببرد و خود را به سطح متوسط برساند.
 •  یک کسب و کار متوسط با استفاده از سهم بازار دیگران، خود را به سطح بالاتر برساند و سهم بازار دیگران را نیز بگیرد.
 •  یک شرکت خوب از فرصتی که بحران اقتصادی و تحریم به وجود آورده است به خوبی استفاده کند و لیدر بازار شود.

 

اگر می‌خواهید یاد بگیرید که یک Segment درست انتخاب کنید و بعد کاری کنید که مخاطب برای خرید محصولات شما روزشماری کند و بتوانید در بازار قدرت را دست بگیرید و رقبا را تقریباً حذف کنید قطعاً سمینار بیزینس کوچینگ برای شما طراحی شده است.

 

 

 

طبق آمار فدراسیون جهانی کوچینگ؛ ٪۹۹ از مشتریان کوچینگ، از داشتن کوچ در کنار خود رضایت داشته اند.

 

پژوهش‌های مؤسسه هی گروپ نتایج زیر را در مورد بیزینس کوچینگ نشان داده است:

 • تحقیقات فدراسیون بین‌المللی کوچینگ ICF نشان می‌دهد ۷۰ درصد صاحبان کسب‌وکارهای کوچک که یک کوچ کسب‌وکار را استخدام کرده‌اند، توانسته‌اند عملکرد خود را بهبود دهند و ۹۹ درصد از کارآفرینان خوشحال بودند که تصمیم به استخدام یک مربی کسب‌وکار گرفته‌اند.
 •  ۸۵ درصد از کسب‌وکارهایی که از خدمات بیزینس کوچینگ استفاده کرده‌اند، نرخ بازگشت سرمایه‌شان (ROI) مثبت بوده است. یعنی هزینه‌ای که برای این خدمات پرداخته بودند را از محل افزایش درآمد و سودآوری درآورده‌اند.
 • حدود ۴۰ درصد از شرکتهای فورچون، ۵۰۰( پانصد شرکت برتر دنیا)، از خدمات بیزینس کوچینگ استفاده می‌کنند.
 • بیزینس کوچینگ توانسته است تا حداکثر ۷۰۰ درصد بازگشت سرمایه (ROI) برای کسب‌وکارها ایجاد کند.

 

 

 

آمار موسسه بیزینس کوچینگ لندن نشان داده است که بازگشت سرمایه در بیزینس کوچینگ تا ۷۰۰٪ ، می‌باشد. همچنین آمارهای این موسسه نشان می‌دهد نزدیک به ۷۰٪ صاحبان کسب و کار که از خدمات بیزینس کوچینگ استفاده کرده‌اند، افزایش درآمد حداقل ۳ تا۱۰ برابری را تجربه کرده‌اند.

 

 

همان‌طور که می‌دانید جهان با سرعت بسیار زیادی هر روز در حال تغییر است. شکل کسب و کارها عوض شده است، رفتار مشتریان تغییر کرده است. در نهایت پول درآوردن دیگر شبیه گذشته نیست. به همین دلیل است که وضعیت کسب و کارها هر روز بدتر می‌شود چون اکثر مدیران و صاحبین بیزینس حاضر نیستند روی آموزش خودشان سرمایه‌گذاری و تغییر کنند. بیزینس کوچینگ تنها راه نجات کسب و کارها از بحران‌ها است.

 

 

 

 • در مورد طراح و مدرس بیزینس کوچینگ: سعید محمدی
 • نويسنده و مترجم:
 1. کتاب هر برند يك داستان از انتشارات سيته (ناشر تخصصی بازاريابی و تبليغات)
 2. کتاب 18 دقيقه از انتشارات نسل نوانديش (ناشر تخصصی كتاب‌های روان‌شناسی و موفقيت)
 3. کتاب دانسته‌هايت را به كار بگير (راهکارهایی برای عملی کردن اطلاعات و دانسته‌ها)
 4. کتاب انسان ٢٠٢٠
 5. کتاب بیزینس کوچینگ و تعامل(کارگروهی و تیم سازی) در آستانه انتشار
 • سخنران سمینار 9 شهریورماه 1397 در تالار وزارت کشور با حضور 3000 نفر
 • سخنران سمینار 21 اردیبهشت ماه 1397 در برج میلاد با حضور 1500 نفر
 • سخنران سمینار 17 دی ماه 1395 در برج میلاد با حضور 1500 نفر
 • سخنران، کارآفرین، نویسنده و بیزینس کوچ با 18 سال سابقه کار در بازار ایران

 

با شرکت‌ها و سازمان‌های زیر همکاری داشته ایم:


.

اگر هنوز می‌خواهید در مورد ""سعید محمدی"" بیشتر بدانید " اینجا کلیک کنید..."

.

مصاحبه های سعید محمدی را در لینک های زیر مطالعه کنید:

 1. برای مطالعه گفت و گوی فرهنگی با موضوع: هراس از نوشتن ریشه در نظام آموزشی دارد (اینجا کلیک کنید...)
 2. برای مطالعه گفت و گوی پایگاه جامع اطلاع‌رسانی رادیو با موضوع: علاقه دانش آموزان به متون درسی تقریبا صفر است! (اینجا کلیک کنید...)
 3. برای مطالعه گفت و گوی خبرگزاری مهر با موضوع: ایرانی‌ها به‌راحتی از نوشتن می‌گذرند. ( اینجا کلیک کنید...)
 4. تجربه مقابله با شکست در شرایط ابهام و بحران اقتصادی ( اینجا کلیک کنید...)
 5. برای مطالعه گفت و گوی پایگاه تحلیلی خبری نامه با موضوع: بیزینس کوچینگ در ایران مغفول مانده  ( اینجا کلیک کنید...)
 6. برای مطالعه گفت و گوی تی نیوز با موضوع: بیزینس کوچینگ در ایران مغفول مانده( اینجا کلیک کنید...)

 

.

 

 

 

در کانال تلگرام ما عضو شوید.

کانال تلگرام مطالعه شریف


سایت مطالعه شریف

motalesharif.com

 

 

 

 

 

 

 

 

سخنرانان

سعید محمدی
سعید محمدی
سخنران، نویسنده، بیزینس کوچ، مدرس و مربی کسب و کار و توسعه فردی

نويسنده و مترجم:

کتاب هر برند يك داستان از انتشارات سيته (ناشر تخصصی بازاريابی و تبليغات)

کتاب 18 دقيقه از انتشارات نسل نوانديش (ناشر تخصصی كتاب‌های روان‌شناسی و موفقيت)

کتاب دانسته‌هايت را به كار بگير (راهکارهایی برای عملی کردن اطلاعات و دانسته‌ها)

کتاب انسان ٢٠٢٠

کتاب بیزینس کوچینگ و تعامل(کارگروهی و تیم سازی) در آستانه انتشار

سخنران سمینار 9 شهریورماه 1397 در تالار وزارت کشور با حضور 3000 نفر

سخنران سمینار 21 اردیبهشت ماه 1397 در برج میلاد با حضور 1500 نفر

سخنران سمینار 17 دی ماه 1395 در برج میلاد با حضور 1500 نفر

سخنران، کارآفرین، نویسنده و بیزینس کوچ با 18 سال سابقه کار در بازار ایران

برگزارکنندگان

مطالعه شریف
مطالعه شریف
موسسه آموزشی
بیزینس کوچینگ
بیزینس کوچینگ
بیزینس آفیس

سوالات متداول

الان وقت ندارم در سمینار شرکت کنم!
اگر به هر دلیلی وقت ندارید یا با کمبود وقت مواجه هستید، همین نشان می دهد که باید سریعا تغییراتی در سبک زندگی تان ایجاد کنید! این سمینار وقت شما را آزاد خواهد کرد. حتما می دانید که یک مدیر حرفه ای بیشتر از بقیه نباید کار کند بلکه احتیاج به ساختار جدید و استراتژی دارد تا کسب و کار را به سمت جلو حرکت دهد.
من در شهرستان زندگی می کنم، برای من چه سودی دارد؟
این سمینار بسیار سمینار خاصی است و اگر شما صاحب کسب و کار یا مدیر ارشد هستید فرقی نمی کند در کجا زندگی می کنید یا محل کارتان در کدام شهر است لازم است بتوانید کسب و کارتان را در وهله اول نجات دهید و سپس رشد دهید.
در این سمینار چه چیزی به دست می آورم؟
شما یاد می گیرید که چگونه بیزینس خودتان را کوچ کنید. تمام چک لیست های لازم را به دست می آورید.
هنوز پرسشی دارید که ذهن تان را مشغول کرده است؟
کارشناس ما با کمال میل پاسخگوی سوالات شماست با شماره ۰۹۱۲۳۷۲۲۴۷۳ یا تلفن ۰۲۱۶۶۰۶۴۰۰۰ تماس بگیرید. می توانید حرف bc را به سامانه30004104 پیامک کنید.

آدرس

تهران خیابان آزادی، بلوار شهید اکبری، خیابان شهید قاسمی، پلاک v۱، جهاد دانشگاهی صنعتی شریف

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

مطالعه شریف

اگر دنبال اثر گذاری بیشتر در جامعه هستید و تصمیم برای تغییر زندگی تان دارید، در دوره نامبر وان که یک دوره حرفه ای در زمینه توسعه فردی و سبک زندگی است شرکت کنید. برای این کار نام و نام خانوادگی تان را به شماره   ۳۰۰۰۴۱۰۴  پیامک کنید و منتظر لینک رایگا

رویداد های برگزارشده۶۹
رویداد های فعال۲
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۵۵۰ نفر