رویداد به پایان رسیده است!
دوره آنلاین DBA پیوسته در تاریخ شنبه ۳۱ خرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
دوشنبه ۱۵ مهر ساعت ۱۷:۰۰

دوره آنلاین DBA پیوسته

  • رایگان
  • اصفهان
  • مدیریت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


حذف از بازار رقابت یا نجات کسب و کار توسط خودمان، تنها گزینه‌های صاحبان کسب و کار در شرایط ابهام‌آلود اقتصاد فعلی کشور است. اداره موفق کسب و کار برای گذر از شرایط بحرانی، امری است که نه در توان مشاوران است و نه تحت تأثیر بازار و جامعه!
مدیران کسب و کار هستند که باید بتوانند با آموزش و توسعه مهارت‌های مدیریتی خود، قدرت مجموعه خود را برای پشت سر گذاشتن مشکلات و موفقیت در آینده تضمین کنند. دوره آموزشی مدیریت عالی کسب و کار تنها دوره جامع با استانداردهای جهانی، ویژه مدیرانی است که می خواهند توانایی رهبری مؤثر بخش‌های مختلف یک سازمان را به دست آورند.


دوره عالی مدیریت کسب و کار


دوره مجازی (آنلاین)  پیوسته مدیریت عالی کسب و کار - DBA آنلاین پیوسته

 

برای اولین بار در کشور

بالافاصله پس از گذراندن دوره MBA وارد دوره DBA شوید

 

با گواهینامه مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات  و موسسه EBS سوئد


تخفیف ویژه یک میلیون تومانی ثبت نام فقط تا آخر روز شنبه 6 مهرماه

 

اگر به دنبال دستیابی به جایگاه یک رهبر انقلابی و پژوهشگر موفق یا متخصص تحلیل کسب و کار هستید، با دوره آنلاین DBA، چشم‌انداز استراتژیک کسب‌وکار را خود را توسعه دهید. مدل آموزشی ما به شما کمک می‌کند تا ترکیبی از دانش، مهارت و توانایی رهبری را ایجاد کنید که می‌تواند منجر به اثربخشی بیشتر شخصی و حرفه‌ای شود.

آکادمی مجازی ایرانیان با تجربه برگزاری 27 دوره آنلاین MBA در کشور، با ترکیب فناوری روز، تجربه و پشتیبانی بین‌المللی EBS سوئد، اساتید برجسته و جدیدترین روش‌های آموزش حرفه‌ای، دوره آنلاین MBA و DBA را به شما مدیرانی که دغدغه پیشرفت دارید، پیشنهاد می‌کند.


دوره این دوره آنلاین  با بهره‌مندی از روش‌های زیر به موفقیت شما به‌عنوان یک رهبر متفاوت، در سازمان و بازار کمک خواهد شد:


- شما ابتدا دانش جدید، کاربردی و متناسب با نیازهای کشور را با مدرسانِ کارآفرین، در کلاس‌های آنلاین (اینترنتی) می‌آموزید.
- بدون محدودیت مکانی با لب تاپ، تب لت یا گوشی هوشمند خود به اینترنت وصل شده و وارد کلاس می‌شوید.
- برای تکمیل این دانش در وبینارهای مهارتی و کارگاه‌های عملی مخصوص نیز حضور می‌یابید.
- از شروع دوره به مرور به شما کمک خواهد شد تا این دانش را در کسب و کار خود پیاده کنید.
- در پایان دوره، شما علاوه‌بر کسب نگرش و بینش مدیریتی جدید و پیشتازی در رقابت، گواهینامه بین‌المللی EBS سوئد و گواهینامه مورد تایید وزارت علوم را دریافت خواهید کرد.


دوره DBA مخفف کلمات Doctorate of Business Administration است که معنی تحت‌الفظی آن، دوره عالی مدیریت حرفه‌ای کسب و کار می‌باشد. این دوره یک سطح بالاتر از دوره MBA قرار دارد.

اکوسیستم آموزش آنلاین DBA ما با پشتیبانی EBS سوئد، شما را با یک سیستم پشتیبانی حمایت می کند. این اکوسیستم شامل دسترسی به محققان و مدرسان با تجربه، ابزار تحقیق و پروژه‌های آنلاین است. اینها تنها برخی از دلایلی است که ما را همچنان به عنوان یک انتخاب برتر برای داوطلبان DBA متمایز می‌کند.

در دوره آنلاین DBA شما از هر جایی که هستید از طریق اینترنت وارد کلاس‌های آنلاین می‌شوید. ما به شما کمک می کند با کمترین دانش کامپیوتر و اینترنت، به سادگی از همه امکانات بی‌نظیر دوره استفاده کنید. پس فقط بر روی موفقیت در آموزش این دوره سطح بالا متمرکز خواهید بود.


دوره آنلاین DBA پیوسته


دوره آنلاین DBA پیوسته ویژه آن دسته از افرادی است که تا کنون دوره MBA را نگدرانده اند اما تمایل دارند در دوره DBA شرکت کننده بدین ترتیب با حضور در دوره DBA پیوسته ابتدا مفاهیم  حوزه  MBA را گذرانده و مستقیما وارد دوره DBA خواهند شد.

مزیت های دوره DBA پیوسته:

کاهش زمان گذارندن همزمان دو دوره MBA و DBA به 18 ماه

کاهش چشمگیر در هزینه های گذراندن همزمان دو دوره

امکان دریافت مدرک معتبر هم برای دوره MBA و هم DBA بطور همزمان

 


پیشنهاد ویژه


* شما می توانید پس از تکمیل فرم ثبت نام رایگان، برای ارزیابی نهائی، یک هفته به صورت رایگان در کلاس‌های آنلاین شرکت کنید. 


همین حالا فرم دریافت مشاوره رایگان دوره آنلاین DBA پیوسته را تکمیل کنید، تا ضمن دریافت مشاوره تلفنی از کارشناس ما از تخفیف ویژه مالی ما بهره‌مند شوید.

 

 فرم دریافت مشاوره رایگان دوره آنلاین DBA جهت دریافت تخفیف ویژه

 

 

 

برگزارکننده

آکادمی مجازی ایرانیان
آکادمی مجازی ایرانیان
www.elearnever.com

همکاران و مشتریان راهبردی آکادمی

آدرس

اصفهان میدان امام حسین ارگ جهان نما فاز 4 طبقه 5 واحد 501

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

آکادمی مجازی ایرانیان

آکادمی مجازی ایرانیان یک مرکز ارائه دوره های تخصصی به صورت آنلاین و مجازی است. همچنین طراحی و توسعه زیر ساختهای آموزش مجازی بر بستر تلفن همراه با همکاری اپراتورهای تلفن همراه در آکادمی انجا می شود. کارآفرین برگزیده ملی، رتبه اول تولید محتوای مهارتی س

رویداد های برگزارشده۳۶
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر