رویداد به پایان رسیده است!
بیست و هفتمین کافه کوچینگ کانون یادگیری فردا در تاریخ پنج‌شنبه ۲۶ دی به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۲۶ دی ساعت ۰۸:۳۰

بیست و هفتمین کافه کوچینگ کانون یادگیری فردا

  • از ۱۳۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • توسعه فردی و خانواده
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

کافه+کوچینگ


روش‌های متفاوتی برای آموزش وجود داره، اما ما از میان این روش‌ها «یادگیری تجربی» رو انتخاب کردیم.

چرا یادگیری؟ چون در یادگیری مسئولیت بر عهده خود شرکت‌کننده است و اوست که یادگیری رو برای خودش رقم می‌زنه؛ در این حالت هر کس یادگیری خودش رو رقم خواهد زد و نگاه و برداشت اوست که یادگیری رو رقم می‌زنه.

تجربه: طبق تحقیقات 70 درصد یادگیری افراد حاصل از تجربیات اون‌هاست.

در کافه کوچینگ فضایی ایجاد می‌شه که شرکت‌کننده در معرض تجربه کردن قرار بگیره.

 

در کافه‌کوچینگ با بازی کوچینگ رو یاد می‌گیرید

 

کوچینگ یک روش جدید است برای حل مسائل شما. از نگاه کوچینگ هر فردی متخصص زندگی خود است و بهتر از دیگران می داند که راه‌حل مسائلش چیست، کافی است فردی که خوب بلد است بشنود، خوب سوال می‌پرسد و خوب بازخورد می‌دهد در کنار او قرار بگیرد و با او گفتگو کند تا آگاهی های او را از درونش بیرون بکشد و از آن استفاده کند.

کسی که مهارت های پایه‌ی کوچینگ ( پرسیدن - شنیدن - بازخورد دادن) را بلد است می‌تواند بهتر خودش را بشنود و توانمندی‌های خود را مشاهده کند.

کوچینگ یک روش خودشناسی است، به بیان دیگر یک سفر درونی است به اعماق درون خود و کسی که مهارت‌های پایه کوچینگ را می‌داند بهتر خودش را می‌شناسد و برای زندگی خود تصمیم‌گیری کند.


کافه کوچینگ چیست؟


کافه‌کوچینگ رویدادی است که  به صورت ماهیانه در دفتر کانون یادگیری فردا برگزار می شود. شما در این کارگاه ضمن آشنا شدن با مفاهیم پایه‌ای کوچینگ، مهارت‌های کلیدی برقراری یک رابطه‌ی عمیق و همدلانه را فراخواهید گرفت.

در این رویداد سه مهارت “شنیدن”، “پرسش” و “بازخورد” از طریق بازی آموزش داده شود. شنیدن عمیق و همدلانه، پرسیدن سوالات کلیدی و بازخورد دادن سه مهارت کارسازی است که در افزایش عمق روابط نقش کلیدی‌ای را ایفا می‌کنند.

 


کوچینگ به چه دردی می‌خورد؟


بازخورد یکی از استفاده کنندگان از جلسه کوچینگ:

من از محل زندگیم راضی نبودم؛ همینطور از شغلم راضی نبودم. زندگیم آشفته بود. نمی‌دانستم چه می‌خواهم. از سمت اطرافیان متهم می‌شدم به از این شاخه به آن شاخه پریدن. سنم داشت به 28 می‌رسید و احساس می‌کردم کاری برای زندگیم انجام نداده‌ام و نگران تمام شدن فرصتم بودم.

با کوچینگ آشنا شدم. با کوچ خودم در جلسات کوچینگ مسائلم را مطرح کردم. او مرا بدون قضاوت شنید و هیچ پیشنهادی برای من نداشت. جالب آن است که او از من سوال می‌پرسید و من خودم توانستم راه‌حل‌های متناسب خودم را پیدا کنم و راه‌حل من تغییر محل زندگی و تغییر شغلم بود و خارق‌العاده‌تر اینکه من توانستم راه‌حل خودم را اجرا کنم.

من حالا در چیزی زندگی می‌کنم که دو سال پیش آرزویش را داشتم.

زمان‌بندی (ممکن است با کمی تغییر اجرا شود)

روز اول
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی۸:۳۰۸:۳۵
هر کس خودش رو معرفی می‌کنه۸:۳۵۹:۰۰
بازی ۹:۰۰۹:۱۵
گروه بندی۹:۱۵۹:۲۰
میز الگوی ذهنی۹:۲۵۱۰:۱۰
استراحت و پذیرایی۱۰:۱۵۱۰:۵۰
میز شنیدن۱۰:۵۵۱۱:۴۰
میز پرسش۱۱:۴۵۱۲:۳۰
جمع بندی و پرسش و پاسخ۱۲:۳۵۱۳:۳۰

برگزار کننده


کانون یادگیری فردا مجموعه‌ای است که توسط تعدادی از کوچ‌های حرفه‌ای آموزش دیده با مدرک مورد تایید فدراسیون بین‌المللی کوچینگ (ICF)  شکل گرفته است. کیف‌کو افتخار این را دارد که با ترکیب موثر آموزش‌های مهارت‌محور با کوچینگ و منتورینگ، در کنار شما همراهان گرامی باشد تا یادگیری را در خود و سازمان‌تان نهادینه کنید و بتوانید آینده‌تان را آن‌گونه که می‌خواهید و دوست دارید، بیافرینید.

آدرس

تهران خیابان سئول، شهرک سئول (روبروی باشگاه انقلاب)، خیابان نسترن، کوچه دوم شرقی، انتهای کوچه، پلاک 2، طبقه اول (به‌سایت ایران)

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

کلام یادگیری فردا(کیف کو)

کلام یادگیری فردا شامل تعدادی از کوچ‌های حرفه‌ای، مورد تایید فدراسیون بین‌المللی کوچینگ ICF است. این گروه آموزش‌های مهارت‌محور را با کوچینگ و منتورینگ، ترکیب کرده است؛ بدین ترتیب که موضوعات آموزشی با استفاده از روش کوچینگ ارائه می‌شود. این موضوعات به

رویداد های برگزارشده۹۷
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۶۰ نفر