رویداد به پایان رسیده است!
رویداد آنلاین معرفی نیازهای فناورانه شرکت بیمه سامان-Reverse Pitch در تاریخ چهارشنبه ۳۰ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
چهارشنبه ۳۰ مهر ساعت ۱۵:۰۰

رویداد آنلاین معرفی نیازهای فناورانه شرکت بیمه سامان-Reverse Pitch

  • رایگان
  • آنلاین
  • تکنولوژی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

درباره رویداد بیشتر بدانیم


Reverse Pitch چیست؟

 

Reverse Pitch یا ارائه وارونه یک رویداد مبتنی بر تقاضای نوآوری و فناوری است. بر خلاف رویدادهای مبتنی بر عرضه که طی آن استارتاپ­ ها اقدام به ارائه نوآوری و مدل کسب و کار خود در برابر سرمایه­ گذاران می ­نمایند، در ریورس­پیچ این سرمایه ­گذاران و شرکت­ های بزرگ هستند که چالش ها و نیازهای فناورانه و حوزه ­های مورد علاقه خود برای سرمایه­ گذاری را معرفی می­کنند.

 

بیمه سامان از برگزاری این رویداد چه هدفی دارد؟ 

 

بیمه سامان به عنوان یکی از پیشروترین شرکت ­های بیمه کشور از مدت ­ها قبل به استقبال نوآوری در صنعت بیمه رفته، گواه این مدعا راه ­اندازی نخستین مرکز نوآوری بیمه کشور با عنوان پلنت است.

پلنت باور دارد شبکه­ سازی و همکاری گروه‌های فناور و متخصصان منجر به آفرینش ایده‌ها، محصولات و خدماتی می‌شود که آینده صنعت بیمه و مالی ایران را متحول خواهد کرد و این­بار برای دور هم جمع‌کردن همه بازیگران کلیدی حوزه بیمه و مالی که دغدغه نوآوری دارند، رویداد Reverse Pitch خود را برنامه ریزی کرده است.

برای برگزاری منظم و حرفه ­ای رویداد، بومرنگ که یکی از شناخته­ شده­ ترین شرکت­ های فعال در زمینه برگزاری رویدادهای نوآورانه است در کنار پلنت خواهد بود.

 

در Reverse Pitch بیمه سامان چه اتفاقی رخ می ­دهد؟

 

قرار است در این رویداد که اولین رویداد تقاضا محور بیمه سامان است:

o       توضیحاتی با رویکرد تکنولوژی در صنعت بیمه ایران ارائه شود.

o       برخی از چالش ­ها و مسائل فناورانه بیمه سامان تشریح گردد.

o       منابع، زیرساخت ها و ظرفیت ­های بیمه سامان برای همکاری با استارت­آپ­ ها معرفی شود.

و در نهایت از استارت­آپ ­ها خواسته شود تا پیشنهادات نوآورانه خود را برای رفع چالش­ ها و همکاری با بیمه سامان ارائه نمایند.

 

چه چالش­ هایی در این رویداد تشریح می ­شود؟

 

o      ارزیابی خسارت سریع، دقیق، هوشمند و تشخیص تقلب در زمینه‌های بیمه‌های اتومبیل، بیمه‌ درمان، بیمه‌های آتش‌سوزی یکی از چالش­ هاییست که در این رویداد ارائه خواهد شد. در این بخش ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص وضعیت موجود ارزیابی خسارت بیمه ­ها در ایران، ویژگی ­های مطلوب این فرآیند تشریح می­ شود.

o      نوآوری در مدل کسب و کار بیمه‌های حمل و نقل تجاری (با محوریت بیمه مسئولیت متصدی حمل و نقل) چالش دیگریست که در رویداد طرح می­شود. توضیحات در خصوص بیمه ­های حمل و نقل و مدل­ های کسب و کار موجود آن و ظرفیت ­های صنعت بیمه کشور برای شکل ­گیری مدل ­های جدید کسب و کار محور اصلی این بخش است.

 

اگر ما برای چالش ­های مطرح شده در رویداد پیشنهاد فناورانه داشته باشیم باید چه­ کار کنیم؟

 

درهای پلنت، بر روی استارت‌آپ‌ها، شرکت‌ها، سازمان‌ها، نهادهای دولتی، مراکز تحقیقاتی، دانشگاه‌های برتر، سرمایه‌گذاران و کلیه فعالان صنعت بیمه و مالی باز است. چنانچه شما حتی به عنوان یک شخص حقیقی پیشنهادی نوآورانه­ برای چالش­ های مطرح شده در رویداد داشته باشید تا یک ماه بعد از رویداد فرصت دارید تا پیشنهادهای خود را با روشی که طی رویداد معرفی می­ شود برای پلنت ارسال نمایید.

این پیشنهادها طی فرآیندی سریع و دقیق ارزیابی می­شوند و مواردی از نظر فنی و اقتصادی امتیاز لازم را کسب کنند مورد حمایت پلنت و بیمه سامان قرار خواهند گرفت.  

 

 

رویداد کی و کجا برگزار می­شود؟ برای شرکت در رویداد باید چه کاری انجام دهیم؟

 

این رویداد در ساعت 15 تا 18 چهارشنبه 30 مهرماه 99 به صورت آنلاین برگزار می­شود و محل فیزیکی ندارد. بنابراین فعالان صنعت بیمه، مهندسین نرم­ افزار، متخصصین کسب و کار و همه علاقه ­مندان به فناوری از سراسر کشور می ­توانند در آن شرکت کنند. 

شرکت در این رویداد هزینه ­ای ندارد اما برای برنامه­ ریزی بهتر لازم است حتما در صفحه ایوند رویداد ثبت ­نام کنید. پیش از رویداد برای شما یک لینک ارسال (پیامک و ایمیل) می ­شود و شما می­ توانید از طریق این لینک وارد فضای رویداد شوید.

 

 

همکاران ما در بومرنگ آماده ­اند تا پاسخگوی سایر سوالات شما در خصوص رویداد و محتوای آن باشند.

02188398543-02188398563

 

 

 

 

 

برگزارکنندگان

بیمه سامان
بیمه سامان

بیمه سامان به عنوان یکی از پیشروترین شرکت های بیمه کشور در حوزه های بیمه عمر، بیمه درمان و حوادث، بیمه آتش سوزی، بیمه مسافرتی، بیمه مسئولیت مدنی، بیمه باربری و بیمه مسافرتی فعالیت می نماید .این شرکت از مدت-ها قبل به استقبال نوآوری در صنعت بیمه رفته است، گواه این مدعا راه اندازی نخستین مرکز نوآوری بیمه کشور با عنوان پلنت است.

شبکه نوآفرینی پلنت
شبکه نوآفرینی پلنت

پلنت یک زیرساخت منعطف و مجهز برای کسانی است که تلاش می‌کنند در سیاره‌ای آرام و با آینده‌ای امن‌تر زندگی کنند. پلنت در پی ارائه راهکارهای نوآورانه به بازیگران صنعت بیمه است تا افزایش رضایت خاطر و آرامش جامعه را با تقویت این صنعت و کاهش قیمت برای مشتریان فراهم کند. قصد داریم مداوم و پویا کنار ارائه‌دهندگان سرویس و محصولات بیمه‌ای باشیم. به همین منظور، با ساختاری چابک و منعطف در سومین سوله کارخانه نوآوری آزادی فعالیت می‌کنیم.‏

شبکه خدمات نوآوری بومرنگ
شبکه خدمات نوآوری بومرنگ

ما جمعی از متخصصان و مشاوران مدیریت نوآوری و فناوری هستیم. اواخر دهه هشتاد، مطالعه روی الگوهای توسعه نوآوری سازمانی را آغاز کردیم و با بررسی تجارب شرکت‌های موفق دنیا، تصمیم گرفتیم بستری برای تبادل فناوری و ارتباط بین سرمایه گذاران و تولیدکنندگان با افراد و شرکت های نوآور ایرانی ایجاد کنیم و بومرنگ خلق شد.

برگزار‌کننده

آواتار

بیمه سامان

رویداد های برگزارشده۱
رویداد های فعال۰