کاور
"دوره آنلاین تحلیل تکنیکال مقدماتی بورس" در تاریخ یک‌شنبه ۱۲ بهمن ساعت ۲۱:۳۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
بلیط ثبت نام ویژه دانشجویان
این بلیط ویژه دانشجویان دانشگاه های کشور می باشد و نیاز می باشد عکس کارت دانشجویی و یا در صورت نداشتن هرمدرکی که نشان دهد هم اکنون دانشجو هستید را بارگذاری بفرمایید.
-
۲۹۵,۰۰۰ تومان
اتمام ظرفیت اتاق
بلیط ثبت نام ویژه سایرین
-
۳۵۰,۰۰۰ تومان
اتمام ظرفیت اتاق
دریافت مشاوره رایگان(با وارد کردن کد تخفیف ۱۰۰٪ رایگان اطلاعاتتان را وارد نمایید.)کد تخفیف: off
کد تخفیف ۱۰۰ درصد را وارد و به صورت رایگان فرم را تکمیل نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.
کد تخفیف: off
-
۵,۰۰۰ تومان
اتمام ظرفیت اتاق

برگزارکنندگان

مرکز آموزش های ضمن خدمت دانشگاه تهران
مرکز آموزش های ضمن خدمت دانشگاه تهران
با مدیریت دکتر بزرگی عضو هیئت علمی دانشکده صنایع دانشگاه تهران

امروزه یکی از مهمترین وظایف سازمان ها، شناسایی و اجرای برنامه های آموزشی و توانمندسازی شغلی و فردی کارکنان به منظور افزایش مهارت ها و در نهایت افزایش کارایی و اثربخشی آنان در سازمان می باشد. امروزه سازمان‌هایی پیشرو محسوب می‌شوند که به امر آموزش، توانمندسازی و توسعه منابع انسانی تاکید و اهتمام دارند. آموزش نیروی انسانی و نیرومند کردن کسانی که در سازمان‌ها به خدمت مشغول هستند، در سراسر جهان به عنوان یکی از برنامه‌های حیاتی و راهبردی مدیریت در راستای دستیابی به سازمان های یادگیرنده شناخته شده است و این بدان دلیل است که همه اهداف و برنامه‌های دیگر سازمان، به کیفیت این عامل پیوند خورده است. سازمان یادگیرنده می‌تواند این گونه توصیف شود: سازمانی که آینده خودش را جستجو می‌کند، سازمانی که یادگیری را یک فرآیند خلاق و جاری برای اعضایش در نظر می‌گیرد و سازمانی که پیشرفت، تغییرات و تحولاتش در جهت پاسخ به نیازها و خواسته‌های افراد درون و بیرون سازمان می‌باشد.

در همین راستا و نظر به اهمیت موضوع، دانشگاه تهران به عنوان نماد آموزش عالی، تصمیم به ایجاد مرکزی تحت عنوان مرکز آموزش‌های ضمن خدمت در قالب اداره کل ذیل معاونت اداری و مالی دانشگاه تهران گرفت. این مجموعه، با هدف ارائه خدمات آموزش های سازمانی و مشاوره‌ای به کارکنان و مدیران دانشگاه تهران و سایر سازمان ها و جامعه، با بهره گیری از توان علمی و تخصصی اساتید مجرب و توانمندی های دانشگاه تهران، با عنوان مرکز آموزش های ضمن خدمت دانشگاه تهران تشکیل گردید. در حال حاضر، ریاست مرکز برعهده آقای دکتر علی بزرگی امیری، عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی صنایع، می‌باشد.

توضیحات دوره

تحلیل تکنیکال مقدماتی
تحلیل تکنیکال یکی از دو بال لازم برای پرواز در آسمان بورس است. در تحلیل تکنیکال مقدماتی شما هنر استفاده از روش ها و تکنیک های اثبات شده ای را خواهید آموخت که شامل ابزار ها، نمودارها، اندیکاتور ها و … هستند؛ و قادر خواهید بود با مطالعه ی رفتار های بازار سرمایه هدف های قیمتی آینده ی سهم های بازار را پیش بینی کنید. شما با دیدن آموزش تحلیل تکنیکال مقدماتی نحوه ی تشخیص جهت درست و اصلی روند بازار و همچنین معامله گری اصولی در جهت روند را یاد خواهید گرفت تا قادر باشید از سرمایه ی خودتان حفاظت کنید و از به وجود آمدن ضررهای مالی سنگین که برخی از افراد در پی ماجرا جویی هایی که در بازار و در خلاف جهت روند می کنند، جلوگیری کنید.

پکیج تحلیل تکنیکال FMA 

پکیج صفر تا صد تحلیل تکنیکال تحت عنوان FMA در 5 سطح ارائه میگردد که دوره تحلیل تکنیکال مقدماتی مربوط به دوره سطح ۱ یک پکیج می باشد. در ویدئویی که در پایین همین متن برایتان آماده کرده ایم، دکتر علیرضا رشیدی مدرس دوره کل جزئیات پکیج را شرح داده است.

 

تحلیل تکنیکال در کدام بازار ها کاربرد دارد؟
شما باید بدانید که با یادگیری دوره تحلیل تکنیکال مقدماتی می توانید علاوه بر بازار بورس اوراق بهادار در بازار ارزهای خارجی، بازار طلا و فلزات گرانبها و یا هر نوع کالا، شاخص و سهامی که دارای نمودار و چارت باشند فعالیت کنید و سودهای زیادی را نصیب خودتان کنید.

تحلیل تکنیکال بهتره یا فاندامنتال؟
یک تحلیلگر حرفه ای برای انتخاب نوع تحلیل به هیچ وجه تعصبی برخورد نمی کند . بهتر است که سهم مورد نظر رو از دو روش تکنیکال و فاندامنتال تحلیل کنیم. اما از نظر برتری این دو نسبت به هم دکتر رشیدی مدرس دوره بعد از ۱۸ سابقه معامله گری حرفه ای وزن تحلیل تکنیکال را ۷ و فاندامنتال را ۳ از ۱۰ در نظر گرفته است.

این دوره مناسب چه کسانی است؟
این دوره هیچ پیش نیازی نیاز ندارد و از صفر می توانید اموزش بورس را شروع کنید

سرفصل های این دوره:

 • معرفی بازار های مالی و بورس تهران و بازار بین الملل
 • معرفی روش های تحلیل گزی
 • تعریف روند
 • استراتژی خط روند
 • سطوح حمایت و مقاومت
 • الگو های ادامه دهنده
 • الگو های برگشتی

مدرس این دوره کیست؟
دکتر علیرضا رشیدی از مدرسان برتر تحلیل تکنیکال که تنها قسمتی از رزومه ایشان را مطرح می کنیم:

18 سال سابقه کار در بازارهای مالی داخلی و بین المللی
مدرس دوره مدیریت عالی سرمایه گذاری در بازار بورس با گرایش تحلیل تکنیکال در:

 • کارگزاری آگاه تهران شعبه میدان سپاه
 • مجتمع فنی تهران
 • مجتمع فنی نوین پارسیان
 • دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران ویژه دانشجویان  DBA
 • دانشگاه علم و صنعت
 • دانشگاه صنعتی اصفهان
 • دانشگاه خاتم
 • و...

روش آموزشی در این دوره چیست؟
در این دوره شرکت کنندگان در خانه با لپ تاپ یا حتی مبایل می توانند دوره را به صورت آنلاین تماشا کنند.در این دوره مانند کلاس حضوری،محیط نرم افزار،پاور پوینت و تصویر مدرس در صفحه شما قابل رویت با کیفیت بالا است و مدرس از روی پاور پوینت توضیحات تئوری، و سپس کاربرد آن هارا به صورت عملی در محیط رهاورد آموزش می دهد. در هر جلسه تایم های مشخصی برای پاسخ به سوالات شما در نظر گرفته شده است که میتوانید با میکروفون یا در قسمت چت باکس به صورت تایپی مطرح کنید. این دوره در 4 جلسه 3 ساعته برگزار می شود.بازپخش ویدئو های کلاس به مدت یک ماه بر روی پنلتان موجود خواهد بود.

شرکت کنندگان در این دوره چگونه رفع اشکال کنند؟
در این دوره،با تشکیل گروه تلگرامی، به علت احتیاط در خرید و فروش و معاملات،با مطرح کردن سوالات خود در گروه تحت نظارت دستیار مدرس دوره اقدام به خرید و فروش می کنید و به سایر سوالات شما جهت رفع اشکال پاسخ داده خواهد شد.

هزینه دوره ؟؟

دوره تحلیل تکنیکال مقدماتی ۳۵۰ هزار تومان می باشد. در صورتی که هم اکنون دانشجو هستید مبلغ دوره برایتان ۲۹۵ هزار تومان محاسبه خواهد شد.

گواهی حضور در دوره چگونه است؟

پس از اتمام دوره، برایتان گواهی معتبر از دانشگاه تهران صادر خواهد گشت.

موفقیت در بازار مالی :آموزش+استراتژی+صبر

راه های ارتباطی با ما: 

شماره تلفن ۰۹۹۲۷۷۴۷۳۰۷ 
آیدی  تلگرام   t.me/dr_rashidi_admin

 


 

معرفی دکتر علیرضا رشیدی و پکیج FMA

فیلم آشنایی با دکتر علیرضا رشیدی

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
شروع کلاس۱۸:۳۰۲۰:۰۰
تایم استراحت۲۰:۰۰۲۰:۱۵
ادامه کلاس۲۰:۱۵۲۱:۳۰

سوالات متداول

این رویداد پیش نیازی ندارد و شما تنها به یک عدد کامپیوتر یا لپ تاپ نیاز دارید.
می توانید با کامپیوتر ،لپ تاپ با سیستم عامل مک یا ویندوز یا گوشی هوشمند با سیستم عامل اندروید یا ios در کلاس شرکت کنید..

گالری تصاویر

برگزار‌کننده

آواتار

مرکز آموزش های ضمن خدمت و تخصصی دانشگاه تهران

    ·

رویداد های برگزارشده۱۷
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۳۰ اردیبهشت

مجموعه دوره‌های بهاره "مدرسه مالی"

 • آنلاین
 • از ۲۹۹,۰۰۰ تومان
 • مدرسه مالی | Finace School
تا ۲۳ اردیبهشت

برنامه‌نویسی R با رویکرد بیوانفورماتیکی

 • آنلاین
 • ۷۹۰,۰۰۰ تومان
 • Computer Researchers
شنبه ۳ مهر

سیسکو مایکروسافت لینوکس امنیت شبکه آموزش کاربردی CCNA CCNP MCSA MCSE CEH ITIL LPIC CCIE Network Security Cisco Microsoft Linux

 • آنلاین
 • از ۱۹۰,۰۰۰ تومان
 • سمینار لایو نیما یگانه دوره تخصصی توسعه کسب کار تکنولوژی فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ وبینار آموزش رایگان Nima Yeganeh
شنبه ۴ اردیبهشت

آموزش نوسانگیری در بورس

 • آنلاین
 • رایگان
 • کارگزاری مبین سرمایه