رویداد به پایان رسیده است!
تحلیل بنیادی سهام فولادی (شرکت کاوه و ذوب آهن) در تاریخ شنبه ۱۷ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
شنبه ۱۷ آبان ساعت ۱۵:۳۰

تحلیل بنیادی سهام فولادی (شرکت کاوه و ذوب آهن)

  • رایگان
  • آنلاین
  • مالی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

نحوه برگزاری وبینار


🎯 این دوره چگونه برگزار می شود؟

شرکت در این دوره بسیار آسان است. کلاس ها کاملا آنلاین برگزار می‌شود در این سبک از کلاس که به وبینار هم معروف است، شما کاملاً با استاد در تعامل خواهید بود و تجربه ای مشابه حضور در کلاس حضوری را خواهید داشت. استاد به تدریس می‌پردازند و در حین تدریس شما می توانید سوالات خود را به راحتی از ایشون بپرسید. 

💻چطور وارد کلاس شوید؟

برای این دوره یک گروه تلگرامی تشکیل شده است و بعد از ثبت نام لینک ورود به گروه تلگرام برای اطلاع رسانی و تعامل با استاد و سایر دوستان از طریق ایوند برای شما ارسال می شود.(این لینک از طریق پیامک هم برای شما ارسال خواهد شد.) 
لینک مستقیم ورود به کلاس بدون نیاز به نام کاربری و رمز، حداکثر 2 ساعت قبل از شروع کلاس برای شما ایمیل می شود.  شما در روز کلاس با کلیک بر روی لینک وارد محیط کلاس شده و از مطالب درسی استفاده خواهید نمود.

🎥آیا ویدئوی کلاس هم ضبط و به شرکت کنندگان داده می شود؟

ویدئوی این ارائه به صورت اتوماتیک و با کیفیت HD ضبط شده و حداکثر 2 روز بعد از برگزاری کلاس لینک دانلود ویدئو صرفاً برای کسانی که در زمان برگزاری رویداد در کلاس حضور پیدا کنند ارسال خواهد شد.


سرفصل ها و توضیحات دوره


چرا در این دوره شرکت کنیم؟

تحلیل کامل و جامع سهام یکی از الزامات معامله‌گری موفق در بازار بورس است. روش‌های تحلیل بازار مالی به دو روش اصلی تکنیکال و بنیادی تقسیم می‌شوند. به دلیل ماهیت نسبتاً سنتی فرآیند سرمایه‌گذاری در بورس ایران، تحلیل بنیادی در این بازار از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. امروزه تحلیل بنیادی از حالت کلاسیک خارج شده و تحلیل‌گران بنیادی حرفه‌ای به صورت تخصصی صنایع مختلف را بررسی می‌کنند. این فرآیند سبب می‌شود، که تحلیل سهام به صورت کاملاً حرفه‌ای انجام شده و معامله‌گران با رویکرد مطمئن‌تری نسبت به انتخاب و سرمایه‌گذاری در سهام بنیادی بازار اقدام کنند. 

 

در کارگاه تحلیل سهام فولادی چه چیزهایی می‌آموزیم؟

فولاد یکی از صنایع مادر کشور بوده و همچنین از مهم‌ترین گروه‌های صنعتی بازار سهام یا اصطلاحاً لیدر بازار می‌باشد. از مزایای صنایع فولادی نسبت به سایرین می‌توان به صادرات، ارزآوری، طرح‌های توسعه‌ای فراوان، وجود مواد اولیه و تخصص فنی بالا در داخل کشور اشاره نمود. با توجه به مجموع موارد مذکور این کارگاه تحلیلی به سهام این گروه صنعتی اختصاص داده شده است. از میان سهام موجود در گروه فولادی نمادهای ذوب (ذوب آهن اصفهان) و کاوه (فولاد کاوه جنوب کیش) با توجه به اهمیت و وضعیت بنیادی شرکت برگزیده شده‌اند. سرفصل‌های ارائه شده در کارگاه تحلیل سهام فولادی به شرح زیر است: 

  •  معرفی اجمالی شرکت‌های ذوب آهن و فولاد کاوه جنوب کیش
  • بررسی مزایا و معایب فرآیند تولید از طریق احیای مستقیم و کوره بلند
  • تحلیل و مقایسه میزان فروش هر دو شرکت
  • بررسی ساختار مالی شرکت‌ها از طریق صورت‌های مالی 
  • پیش‌بینی میزان سودسازی و تحلیل ارزندگی سهم

برگزارکنندگان

کارگزاری مبین سرمایه
کارگزاری مبین سرمایه

سخنرانان

محمدرضا قاسمی
محمدرضا قاسمی
سرپرست واحد تحلیل مبین سرمایه
مجید ششمانی
مجید ششمانی
تحلیلگر ارشد مبین سرمایه

ما را در ایوند دنبال کنید


برگزار‌کننده

آواتار

کارگزاری مبین سرمایه

کارگزار بورس، فرابورس ، بورس کالا و انرژی

رویداد های برگزارشده۸۸
رویداد های فعال۱۱
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۷۰ نفر