رویداد به پایان رسیده است!
تحلیل کارآفرینی فیلم CREED در تاریخدوشنبه ۴ دیبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

تحلیل کارآفرینی فیلم CREED

شروع:
دوشنبه ۴ دی ۹۶ ۱۶:۰۰
پایان:
دوشنبه ۴ دی ۹۶ ۱۸:۳۰
تحلیل کارآفرینی فیلم CREED
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

درباره فیلم کرید

« کرید » هفتمین قسمت از مجموعه فیلمهای « راکی » می باشد که البته تفاوت زیادی با سری پیشین خود دارد. اینبار کارگردانی فیلم برعهده رایان کوگلر قرار داده شده که در سال 2013 فیلم ارزشمند « پاسگاه فروتویل » را کارگردانی کرد و سبب مشهور شدن بازیگری به نام مایکل بی جوردن شد؛ بازیگر که اینبار در فیلم « کرید » نیز از او استفاده کرده است.

راکی بالبوا ( سیلوستر استالونه ) که دیگر سن و سالی ازش گذشته، در فیلم « کرید » به بیماری سختی مبتلاست و به نظر می رسد که به پایان خط نزدیک شده باشد. اما ملاقات او با یک جوان بوکسور جویای نام به نام آدونیس ( مایکل بی جوردن ) باعث ایجاد تغییراتی در زندگی وی می شود. آدونیس پسر رقیب سرسخت سابق راکی بالبوا یعنی آپولو کرید است و حالا پسر رقیبش، از او درخواست می کند تا تمرین دهنده و مربی او برای تبدیل شدنش به یک بوکسور حرفه ای باشد. راکی در ادامه داستان رابطه ای عاطفی و پدرانه ای با آدونیس برقرار می کند و...

رایان کوگلر، کارگردان و نویسنده فیلم می گوید: «از وقتی که فیلمسازی را شروع کردم می خواستم فیلمی درباره مشت زنی بسازم. ورزش فوق العاده ای است، به زیبایی به زبان سینمایی ترجمه می شود و همیشه فیلم های موفقی هستند. صرف نظر از پس زمینه داستانی، این ورزش برای کارگردان ها بخوبی قابل اقتباس است. من با راکی بزرگ شدم و هوادار آن بودم. ولی فکر نمی کردم روزی یک فیلم راکی بسازم.»

« کرید » شباهت بسیاری به اولین قسمت از « راکی » دارد که آن فیلم حاوی پیام های متعدد برای کارآفرینان بود.در این فیلم نیز اصول و روش های مربی گری بسیار مورد توجه قرار گرفته است و کارگردان با استفاده از تمام ظرفیت های موجود این موضوع را به نمایش کشیده است .

آدرس:تهران خیابان شهید تیموری ساختمان پژوهشکده انرژی شریف باشگاه کارآفرینی تیوان