رویداد به پایان رسیده است!
ریشه یابی پرخاشگری در نوجوانان و راهکارهای کمک به آنان برای کنترل خشم در تاریخ سه‌شنبه ۲۸ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

جمعه ۱ فروردین

اردوی آنلاین مرحله دوم المپیاد شیمی 1399

  • از ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
آواتارآیریسک
جمعه ۱ فروردین

اردوی آنلاین مرحله دوم المپیاد زیست 1399

  • از ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
آواتارآیریسک
سه‌شنبه ۲۰ اسفند

تبیین و نقد رویکرد روانشناسی تربیتی غرب

  • تهران
  • ۹۶,۰۰۰ تومان
آواتارکرامت
کاور
سه‌شنبه ۲۸ آبان ساعت ۱۵:۳۰

ریشه یابی پرخاشگری در نوجوانان و راهکارهای کمک به آنان برای کنترل خشم

  • ۱۴,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • علوم انسانی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

نکته مهم


1. مخاطبان گرامی توجه داشته باشند بعد از ثبت نام پیامکی از سمت سامانه ایوند ارسال می گردد که شامل کد ثبت نام و لینک نصب اپلیکیشن این سامانه می باشد که نیازی به نصب آن نیست و شما باید منتظر باشید تا در روز 25 آبان ماه پیامک اطلاع رسانی به شماره موبایل ثبت شده در این سامانه، ارسال گردد.

2. تنها راه های ارتباطی با ما شماره تلفن 88365335 و آیدی     http://ble.im/karamat_majazi در پیام رسان بله می باشد و به پیام های ثبت شده در سایت ایوند امکان پاسخگویی وجود ندارد. 

استاد

دکتر عطاالله پورعباسی
دکتر عطاالله پورعباسی
روانشناس و استاد دانشگاه

مخاطبین


شرکت در این رویداد آموزشی به عموم والدین، معلمان، مربیان تربیتی مدارس  و سایر علاقه‌مندان حوزه تعلیم و تربیت توصیه می‌شود.


آیین نامه و مقررات


1. لطفا در حین ثبت‌نام به مدل برگزاری دوره (حضوری یا مجازی) و امکان مشارکت خود، متناسب با بستر اعلامی برای دوره توجه نمایید.

2. شرکت در رویداد، منوط به ثبت اطلاعات فردی و پرداخت هزینه‌ به صورت اینترنتی در مهلت مقرر می‌باشد و امکان ثبت‌نام حضوری در جلسه فراهم نمی‌باشد.

3. صحت کدهای تخفیف در هنگام صدور بررسی می‌شوند؛ لذا در صورت عدم اعمال کد تخفیف صادر شده توسط دارنده، مرکز تربیت مربی تعهدی برای بازگرداندن مبلغ تخفیف به مخاطبان ندارد.

4. در صورت عدم مراجعه مخاطب به درگاه در مهلت مقرر و درخواست شرکت در جلسه پس از اتمام مهلت ثبت‌نام، پذیرش ثبت‌نام ایشان منوط به وجود ظرفیت اجرایی و بدون اعمال تخفیفات خواهد بود.

5.انصراف از دوره پس از ثبت‌نام و استرداد وجه پرداختی به هیچ وجه امکان‌پذیر نمی‌باشد. لذا قبل از پرداخت نسبت به امکان حضور خود اطمینان کسب نمایید.

6.اطلاع‌رسانی‌های رویداد از طریق سامانه پیام‌کوتاه و پیام‌رسان بله صورت خواهدگرفت. لذا علاوه بر عضویت در کانال مربیگرام به نشانی  http://ble.im/morabigeram ، نسبت به فعال بودن پیامک‌های تبلیغاتی شماره همراه خود اطمینان حاصل نمایید.

7.حفظ اخلاق و شئونات اسلامی برای حضور در دوره‌ها الزامی است.

8.در صورتی که به دلیل شرایط پیش بینی نشده (مانند وقوع حوادث طبیعی)، مکان یا زمان برگزاری دوره تغییر یابد، دوره در مکان یا زمان جایگزین برگزار خواهد شود.

در صورت وجود هرگونه سوال، انتقاد یا پیشنهاد می‌توانید در ساعات 8 الی 16 روزهای شنبه الی چهارشنبه با پشتیبانی مرکز تربیت مربی در پیام رسان بله با شناسه karamat_majazi@ و یا شماره تلفن مستقیم 02188365335 تماس بگیرید.


درباره استاد


دکتر عطا الله پور عباسی، دارای مدرک تحصیلی دکترا پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین دکترا تخصصی روانشناسی سلامت از پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم این دانشگاه می باشند. از جمله سوابق و فعالیت های ایشان در عرصه ی امور آموزشی و پژوهشی به تدریس کارگاه های آموزشی در زمینه ی مدیریت استراتژیک، برنامه ریزی استراتژیک، مداخلات روانشناختی در درمان چاقی و…، تألیف چندین جلد کتاب نظیر “تشریح عملی سر و گردن” (۱۳۸۵) و همچنین نگارش مقاله و چاپ آن در مجله های معتبر داخلی و خارجی که در میان این آثار می توانم از مقاله ای تحت عنوان “با دانش آموز خمود چه کنیم” چاپ شده در مجله رشد مشاور مدرسه (شماره ۴، ۱۳۸۸) و… نام برد.

سوابق تحصیلی و حرفه ای

دکترای تخصصی روان شناسی سلامت
دکترای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران
متخصص علوم اعصاب
عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران
بنیان‌گذار و دبیر بنیاد طب تربیتی و سلامت مدارس
مولف بیش از 30 عنوان کتاب و مقاله علمی در حیطه‌های مختلف طب تربیتی و سلامت مدارس
عضو کارگروه تدوین اهداف برنامه درسی ملی در حیطه سلامت، وزارت آموزش و پرورش

عضو انجمن روانشناسی ایران
عضو انجمن متخصصان غدد درون ریز و متابولیسم ایران

  • شروع: سه‌شنبه ۲۸ آبان ساعت ۱۵:۳۰
  • پایان: سه‌شنبه ۲۸ آبان ساعت ۱۷:۰۰

آدرس: تهران شهرک قدس - بلوار دریا - روبروی پارک دلاوران - نبش خیابان موج - پلاک 98 - طبقه 3