رویداد به پایان رسیده است!
تندخوانی فانتوم در تاریخ چهارشنبه ۱۶ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۱۶ مهر ساعت ۲۰:۰۰

تندخوانی فانتوم

  • رایگان
  • آنلاین
  • تحصیلی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


به نام خدا

دوست خوبم سلام.

اگر دانش‌آموز هستید و یا اگر فرزند دانش‌آموز دارید پیشنهاد می‌کنم در این مقال با ما همراه باشید.

آیا شما هم می‌خواهید شب امتحان، بدون استرس و با اطمینان از کسب نمره عالی، یک خواب و استراحت راحتی را تجربه کنید؟

آیا شما هم می‌خواهید هم به درس و مدرسه خودتان برسید و هم به بازی و تفریح خود برسید؟

آیا شما هم می‌خواهید در همه امتحانات و آزمون‌ها نفر اول - شاگرد اول، شما باشید؟

اگر جواب شما به سوالات بالا بله است، در ادامه با ما همراه باشید.

آیا می‌دانید در مدارس و دانشگاه‌های کشورهای پیشرفته به دانش‌آموزان تندخوانی را آموزش می‌دهند؟

 

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
فقط داشتن سواد خواندن و نوشتن و مهارت استفاده از اینترنت.

توضیحات


چطور درس خواندن، کتاب خواندن و مدرسه رفتن و در  کل، تحصیل را برای خودمان کاری راحت و شیرین کنیم؟

چطور هیچ‌وقت نگران هیچ امتحان و آزمونی نباشیم؟ آیا شما هم همیشه شب‌های امتحان دچار استرس و فشار هستید و نگران امتحان فردا و نتیجه آن هستید؟

چطور نه تنها نگران نباشیم بلکه از کسب نتیجه عالی در همه امتحانات اطمینان داشته باشیم آن‌هم بدون استرس و سختی؟ 

حتی برای آزمون کنکور هم با اطمینان مسیر آموزش را دنبال کنیم؟

تندخوانی این کمک را به شما می‌کند که مطالعه، کتاب خواندن، آموزش و یادگیری را برای خودتان به فعالیتی شیرین و لذتبخش تبدیل کنید.

شاید بپرسید چگونه این امر اتفاق می‌افتد؟

در ادامه توضیح خواهم داد.

واقعیت این است که خانواده، مدرسه و دانش‌آموز مثل سه راس یک مثلث در آموزش هستند. 

پدر و مادر به عنوان والدین تمام تلاش و سعی خود را انجام می‌دهند تا فرزند دلبندشان در مدرسه‌ای عالی تحصیل کند و تا حد امکان محیط خانه را نیز برای درس‌خواندن فرزندشان آرام و آماده برای وی قرار می‌دهند.

مدیریت مدرسه، کادر آموزشی و معلمان زحمتکش مدرسه هم با تمام وجود برای یادگیری و آموزش دانش‌آموزان تلاش می‌کنند.

دانش‌آموزان نیز با حمایت‌های خانواده و آموزش‌های معلمان توانمند و پرتلاش به خوبی آموزش می‌بینند و هر آنچه لازم است را انجام می‌دهند. اما پس چه اتفاقی رخ می‌دهد که در پایان ترم یا سال تحصیلی نتیجه کسب شده و نمرات کارنامه، چنگی به دل نمی‌زند و هیچ‌کدام از راس های مثلث خانواده، مدرسه و دانش‌آموز راضی نیستند؟

در اینجا به نظر می‌رسد حلقه مفقوده‌ای وجود دارد که باعث نتیجه نگرفتن عالی و دست نیافتن به رضایتمندی کامل در پایان سال تحصیلی است. ما در تندخوانی معتقدیم این حلقه مفقوده مربوط به شیوه یادگیری است که در دنیا با نام تندخوانی و شیوه استاندارد مطالعه از آن نام می‌برند. 

تندخوانی این حلقه ارتباطی را کامل می‌کند و باعث می‌شود نتیجه مطلوب و رسیدن به رضایتمندی کامل به دست آید.

در تندخوانی افراد از نحوه کار مغز و ظرفیت‌های فراوان مغز آگاه می‌شوند و یاد می‌گیرند چگونه این ظرفیت‌ها را پرورش دهند و از آنها در یادگیری و آموزش خودشان نهایت استفاده را ببرند.

بدین گونه درس خواندن و کتاب خواندن را برای خود راحت، شیرین و لذتبخش می‌کنند. 

در زمان امتحان نه تنها زیر فشار و استرس قرار ندارند بلکه با آمادگی و اطمینان کامل در جلسه امتحان و آزمون حاضر می‌شوند و تنیجه عالی هم به دست می‌آورند چون کاملا آماده هستند. شب قبل، خواب و استراحت کامل و کافی داشته‌اند و روز امتحان هم با نشاط و شور فراوان و اعتماد به نفس کامل امتحان می‌دهند. 

 

سوالات متداول

تندخوانی به کنکوری‌ها چطور کمک می‌کند؟
تندخوانی با افزایش سرعت عمل در خواندن، درک مطلب و یادآوری بیشترین کمک ممکن را به داوطلبان کنکور می‌کند.

توضیحات


زمان اعلام نتایج کنکور برای برخی شیرین دلپذیر و همراه با شادی فراوان و برای برخی دیگر تلخ و ناخوشایند و همراه با ناراحتی است. اما چگونه این لحظه را برای خود، شیرین و خوشایند و همراه با شادمانی قرار دهیم؟

آماده شدن برای آزمون کنکور که نتیجه آن در زندگی و آینده هر فرد اهمیت به سزایی دارد نیازمند صرف زمان و انرزی زیادی است.

آیا شما هم می‌خواهید در زمان آزمون کنکور زمان کم نیاورید؟  

فرد کنکوری با استفاده از مهارت تندخوانی،  به دلیل سرعت عمل در زدن تست‌ها زمان کم نمی‌آورد و این عامل یعنی آرامش در زمان کنکور و یعنی اطمینان و اعتماد به نفس بالاتر که لازمه هر آزمونی به ویژه کنکور است. 

آیا می‌خواهید انقدر زمان داشته باشید که بارها و بارها مطالب و نکات کنکوری را مرور کنید؟

یک فرد تندخوان در هنگام شروع مطالعه درس‌ها، در زمان کمتر و با صرف انرژی کمتر، نه تنها زمان کم نمی‌آورد بلکه می‌تواند بارها و بارها مطالب را مرور کند در آزمون‌های آزمایشی بیشتر و بهتر خود را در محک امتحان قرار دهد و چون شیوه صحیح مطالعه را در تندخوانی آموخته است و دیگر نیازی به صرف زمان زیاد و مطالعه سخت ندارد. در واقع یک فرد تندخوان تلاشی سخت، اما هوشمندانه را در مطالعه دارد و این هوشمندی باعث کسب نتیجه عالی می‌شود.

همه ما می‌دانیم که در کنکور یک تست صحیح بیشتر،   گاه نتیجه یک سال تلاش و کوشش فرد را تغییر می‌‌دهد. 

نکته:

نکته مهمتر این هست که دانش‌آموزی که در کنکور قبول می‌شود و وارد دانشگاه می‌شود، به عنوان یک دانشجوی تازه وارد، با حجم زیاد کتاب‌های درسی دانشگاهی مواجه می‌شود. در اینجا دانشجویی که از قبل مهارت تندخوانی را فراگرفته نه تنها به مشکلی بر نمی‌خورد بلکه در ادامه راه دانشگاه هم موفق‌تر عمل می‌کند و این امتیاز را دارد که از این مهارت در دانشگاه و برای درس‌ها و کتاب‌های دانشگاهی خود نیز استفاده نماید.

 

پس می‌توان این‌گونه نتیجه گرفت که مهارت تندخوانی در سه مقطع به دانش‌آموزان کمک شایانی می‌کند:

ابتدا در مسیر آماده شدن برای کنکور و مرور مطالب، سپس در زمان آزمون کنکور که حساس ترین زمان ممکن است و در نهایت در دانشگاه، وقتی که به عنوان دانشجو در کلاس‌های دانشگاه حاضر می‌شوند.


توضیحات


تندخوانی و کاهش هزینه‌های آموزش:

آیا می‌خواهید هزینه‌های آموزشی خود را کم کنید؟

تندخوانی با افزایش بازدهی یادگیری و آموزش، باعث کاهش هزینه‌هاست.

وقتی شما با صرف زمان کمتر و انرژی کمتر بازدهی بیشتری را به دست ‌می‌آورید، نیاز به کلاس‌ها و آموزش بیشتر کاهش پیدا می‌کند.

 

وقتی تمرکز حواس شما بالاتر می‌رود و به جای آنکه مجبور باشید برای درک مطلبی به جای یک مرتبه چند مرتبه تکرار کنید، وقتی مطالب زود از حافظه‌تان پاک می‌شود و فراموش می‌کنید، اینها یعنی هزینه و بهای بیشتری برای یادگیری مجبورید بپردازید.

درحالیکه در تندخوانی شما یاد می‌گیرید یک کتاب را چگونه باید بخوانید تا برای همیشه مطالب آن در ذهن و حافظه‌تان باقی بماند.

در تندخوانی یاد می‌گیرید که برای مرور مطالب چطور باید عمل کنید تا هم مجبور نباشید تمام کتاب را از ابتدا بخوانید و هم زمان زیادی برای مرور صرف نکنید.

 

 

سوالات متداول

آیا در دوره تندخوانی صرفا تندخوانی آموزش داده می‌شود؟
در این دوره علاوه بر تندخوانی، تقویت حافظه و تمرکز حواس نیز آموزش داده می‌شود.

توضیحات


تندخوانی - تقویت حافظه - تمرکز حواس: 

در تندخوانی اعتقاد بر این است که مطالعه، حافظه و تمرکز حواس سه موضوع به هم تنیده هستند. مطالعه بدون حافظه و بدون داشتن تمرکز حواس هیچ نتیجه‌ای در برنخواهد داشت. شرط یک مطالعه همراه با نتیجه عالی، داشتن تمرکزحواس به همراه یک حافظه عالی است. به همین دلیل در تندخوانی در کنار افزایش سرعت مطالعه، سرعت درک مطلب وسرعت یادآوری، روی تمرکز حواس و تقویت حافظه هم تاکید می‌شود و آموزش‌ها شامل این دو موضوع اساسی هم هست.

 

طبق اعلام وزارت بهداشت بین هشت تا ده درصد ایرانیان دچار اختلال در حافظه هستند، بیش از پانصد هزار ایرانی مبتلا به آلزایمر هستند.

در تندخوانی روش‌ها و تکنیک‌های زیادی برای تقویت حافظه آموزش می‌بینید که نه تنها روند ابتلا به آلزایمر را کند می‌کند بلکه کمک می‌کند تا برای همیشه حافظه‌ای عالی و قدرتمند را تجربه کنید و هیچگاه مبتلا به آلزایمر نشوید. اگر چه به ظاهر این بیماری در سنین پیری بیشتر خود را نشان می‌دهد اما همیشه پیشگیری بهتر از درمان هست.


توضیحات


دوره تندخوانی فانتوم:

این دوره شامل هشت جلسه 2/5 الی 3 ساعتی است که هر هفته یک جلسه برگزار می‌شود.

در طول هر هفته تا جلسه بعدی، تمرین‌های هر جلسه به مدت یک هفته و هر روزباید انجام ‌شود تا در پایان دوره به یک فرد تندخوان تبدیل شوید.

بنده به عنوان مدرس دوره با افراد حاضر در دوره به صورت تلفنی و مجازی در ارتباط خواهم بود و پشتیبانی جهت رفع مشکلات و مسایل احتمالی را انجام خواهم داد. همچنین ارزیابی پیشرفت عزیزان را هم انجام خواهم داد.

پشتیبانی دوره تا یک ماه بعد از اتمام دوره ادامه خواهد داشت تا نسبت به کسب مهارت در تندخوانی اطمینان کامل توسط بنده حاصل شود.

 

شماره تماس: 09366070629

آیدی اینستاگرام: mahdi.tarri

به امید دیدار شما عزیزان در همایش تندخوانی فانتوم


توضیحات


مدرس دوره تندخوانی فانتوم:

مهندس محمدمهدی طاری فارغ‌التحصیل رشته برق-مخابرات و دارای سابقه سه سال تدریس تندخوانی و از جمله مدرسان تندخوانی گروه مطالعه شریف که علاوه بر برگزاری دوره‌های حضوری و خصوصی تندخوانی، در حال حاضر دوره‌های مجازی تندخوانی را برگزار می‌کند.

شماره تماس: 09366070629

آیدی اینستاگرام: mahdi.tarri

 

برگزار‌کننده

آواتار

محمدمهدی طاری

دوره جدید تندخوانی و تقویت حافظه پیشرفته فانتوم به نام خدا چه اتفاقی می‌افتاد اگر می‌توانستید هر چیزی را تا ۳ برابر سریع‌تر بخوانید؟ ایمیل‌ها، کتاب‌ها، روزنامه‌ها، مطالب امتحانی و تخصصی، به طور کلی هر آنچه را مطالعه می‌کنید. معمولا میزان مطالعه ما را

رویداد های برگزارشده۱۱
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر