ایوند با محدود کردن حق استفاده از اینترنت مخالف است.#صیانت_از_حقوق_کاربراناطلاعات بیشتر
کاور
"تندخوانی پیشرفته فانتوم" در تاریخ جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

تندخوانی برای ...

۱- داوطلبان سراسری ۱۴۰۰، ارشد، دکتری و آزمون وکالت

 

۲- اونهایی که کتاب‌های زیاد، پرحجم و پر نکته دارند:

آیا شما هم از حجم زیاد کتاب‌ها و زیاد بودن منابع درسی رنج می‌برید؟ 

خواندن کتاب‌های حجیم و پر نکته، زمان و انرژی زیادی رو لازم داره برای اینکه این پروسه را کوتاه‌تر کنیم و همچنین راحت‌تر بتوانیم مطالب این کتاب‌ها رو سریع‌تر مرور هم بکنیم.

 در تندخوانی، ابتدا سرعت مطالعه شما رو افزایش می‌دهیم و سپس تکنیک‌هایی برای یادداشت برداری موثر به روش کلمات کلیدی به شما آموزش می‌دهیم که کار را برای شما بسیار سهل، آسان و شیرین می‌کند، به گونه‌ای که یک پاراگراف، یک متن، یک بخش از یک فصل یک کتاب را تبدیل به چند کلمه کلیدی یا عبارت کلیدی می‌کنید طوری که تمام اونچه رو از اون بخش مطالعه کردید و خوندید رو بتونید به راحتی به خاطر بیارید.

 

۳- برای درس‌ها و کتاب‌های تخصصی و محاسباتی:

برخی تندخوانی را مناسب درس‌ها و کتاب‌های تخصصی نمی‌دونند در حالی که تندخوانی در واقع بیشترین کاربرد و کارایی‌ش برای درس‌ها و کتاب‌های تخصصی، جایی که محاسبات و نکات ریز و درشت زیاد هست. مطالب و متن‌هایی که پر از نوشته و جزئیات هست و هیچ بخش و نکته‌ای رو نمی‌تونیم حذف کنیم. در این شرایط نقشه ذهنی یا مایندمپ چاره ساز و راهکار اصلی است، که تندخوانی اونرو ارائه میکنه.

 تندخوانی بیشترین کمک را به مباحث تخصصی میکنه، اشکال عمده اینجاست که بسیاری از اساتید دانشگاه‌ها و معلمان و دبیران مدارس، با این مهارت‌ها هیچ آشنایی ندارند و برخی اصلا خبر هم ندارند. این که بسیاری از دانشجوها و دانش‌آموزها از کتاب و درس فراری هستند یکی از مهمترین دلایل آن، یاد نگرفتن و آموزش ندیدن روش‌های درست مطالعه و درس خوندن هست.

 ما چیزی به اسم آدم خنگ و کودن نداریم، اینکه بچه‌ها نمرات پایان ترم و آخر سال پایینی دارند، این که اکثریت قریب به اتفاق، شب امتحانی هستند و درس و مطالعه، خیلی سخت و ثقیل هست، چون روش درست رو نمی‌دونند و چون آموزش شیوه صحیح مطالعه رو ندیدند.

آیا می‌دانید پروسه یادگیری مغز چطوره؟

چه اتفاق‌هایی باید رخ بده تا مغز مطالب رو کامل یاد بگیره؟

 دونستن مراحل یادگیری مغز، منجر به شیرینی آموزش و درنتیجه اقبال بیشتر به یادگیری هست.

 

۴- اونهایی که موقع مطالعه تمرکز کمتری دارند:

تمرکز یکی از بیشترین مشکلات افراد هنگام مطالعه هست برای داشتن تمرکز چه کارهایی باید انجام بدیم؟ چیکار کنیم تمرکز ما هنگام مطالعه کامل باشه؟

تصور برخی این هست که حافظه ضعیفی دارند و نمی‌توانند مسائل و مطالب را خوب درک کنند و متوجه شوند و به خاطر بسپارند در حالیکه مسئله اصلی حافظه آنها نیست و هیچ مشکلی در حافظه ندارند بلکه موضوع اصلی نداشتن تمرکز حواس است که باعث این مسائل شده است.

 

چه کنیم تا دچار حواس پرتی و در نتیجه اتلاف وقت نشیم؟

از مطالعه خودمون بهترین و بیشترین نتیجه را به دست بیاریم؟

تمرکز حواس و توجه و دقت کامل داشتن از اصول اولیه برای مطالعه صحیح هست، مسئله‌ای که با آموزش درست میتونیم خیلی راحت به اون دست پیدا کنیم و حتی در شرایط پر سر و صدا هم تمرکز خودمون رو حفظ کنیم و به درس و مطالعه خودمون ادامه بدیم.

 

۵- اونهایی که مطالب رو زود فراموش می‌کنند:

شايد اين مسئله شما هم باشد که مطالب را خوانده و ياد گرفته ايد اما سر جلسه امتحان دچار فراموشی می‌شويد و مطالب به يادتان نمی‌آيند. اگر اینطور هست در این دوره یاد می‌گیرید که طوری بخوانید که  نه تنها همه مطالب را به یاد بیاورید بلکه مثل ۹۹ درصد افراد که شب امتحانی هستند و باید حتما شب امتحان مطالعه کنند نباشید و اتفاقا شب امتحان با اطمینان از خودتان و با اعتماد به نفس کامل، راحت استراحت کنید و روز امتحان هم سرحال، پرنشاط و پرانرژی همه مطالب را خیلی آسان به یاد بیاورید. 

 

 

۶- اونهایی که کنکوری یا آزمون‌های جامع در پیش دارند:

برای کنکور و آزمون‌های جامع، چطور مطالعه کنیم چطور آماده بشیم؟ کی تست بزنیم؟

شاید شما هم خیلی از افراد رو دیدید که برای کنکور، روزانه ۱۵ ساعت، ۱۸ ساعت طی یک سال زمان می‌گذارند! تا بتونن توی بهترین دانشگاه‌ها قبول بشن، در آزمون کنکور بهترین نتیجه را بگیرند و قبول بشن.

آیا روش بهتری وجود نداره؟ روشی که ما راحت‌تر درس بخونیم، راحت‌تر درک بکنیم، درک مطلب بالاتری داشته باشیم و با زمان کمتر و انرژی کمتر نتیجه خیلی بیشتری هم به دست بیاریم. تندخوانی بیشترین کمک را اتفاقاً به کنکوری‌ها میکنه، اونهایی که کتابها و درسهای پر نکته و حجیم زیادی دارند و زمان هم براشون خیلی محدود هست.

نیازمند این هستند که مدیریت زمان بهتری داشته باشند از لحاظ روحی، از لحاظ فیزیکی،  شرایط نرمال‌تری را تجربه کنند، تا آماده‌ترین حالت رو و آماده‌ترین شرایط رو برای کنکور به دست بیارن.

تندخوانی کمک می‌کنه که با صرف انرژی کمتر، با صرف زمان کمتر، موفقیت‌های بهتر و بیشتری رو کسب کنند. به همه اونهایی که آزمون‌های دیگری دارند به جز کنکور، به آنها هم کمک می کنه که بهتر درس بخوانند بدون استرس، با آرامش بیشتر درس بخوانند، موثرتر درس بخوانند و اثربخشی بیشتر و بهره‌وری یالاتری به دست بیاورند.

 

یک سوال اساسی:

تندخوانی چیست؟

 تندخوانی در واقع صحیح‌ترین و درست‌ترین روش مطالعه هستش که به ما کمک میکنه هم درست مطالعه کنیم هم صحیح‌تر یاد بگیریم هم درک مطلب بالاتری داشته باشیم، و هم مطالبی که بهشون نیاز داریم رو تو هر زمانی که لازم داشتیم خیلی راحت به یاد بیاریم و ازش استفاده کنیم. تندخوانی یکی از مهارت‌هاییه که توی زندگی امروزه لازم و ضروریه، لازمه که ما اون را یاد بگیریم، ضروری به اون تسلط پیدا کنیم در اون مهارت پیدا کنیم، مثل یک تندخوان حرفه‌ای بشیم وقتی یک کتاب رو گرفتیم خیلی راحت بتوانیم تا پایان کتاب ادامه بدیم و مطالبش رو هم کامل درک بکنیم.

 

 

ویدیو از آپارات

نتیجه جلسه اول برای من

زمان مطالعه را ارزشمندتر کنیم

جیم کوییک نویسنده کتاب "بی حد و مرز" معتقد است:

ما برای متحول‌کردن دنیای خود، به جادو نیاز نداریم.
تمام قدرت لازم برای این کار، درون خودمان است.
تنها راهِ بُردن این است که سریع‌تر از دیگران بیاموزید.
من نه‌تنها از تمام مغزهایی که دارم، بلکه از تمام مغزهایی که می‌توانم قرض بگیرم هم استفاده می‌کنم.
 زندگی هیچ محدودیتی ندارد، به‌جز محدودیت‌هایی که خودِ شما تعیین می‌کنید.

چه می‌شد اگر می‌توانستید کتاب‌های بیشتری بخوانید؟ اگر اراده و پشتکار کافی داشتید الان کجا بودید؟ چه مشکلاتی جلوی تمرکز و پیشرفت شما را می‌گیرد؟ فکر می‌کنید کدام افکار محدود کننده نمی‌گذارند به دنبال رویاهای خود بروید؟

همه اهالی مطالعه، اعم از یک کنکوری، دانشجو، محصل و یا علاقمندان به کتاب و تحصیل، ظاهرا زیاد مطالعه می‌کنند، پس چرا همه افراد به یک میزان یاد نمی‌گیرند؟

چرا همه افرادی که کتاب می‌خوانند همه مطالب و نکات در خاطرشان نمی‌ماند و نمراتی پایین‌تر از حد انتظار خود دریافت می‌کنند؟

مطالب را در زمان مورد نیاز به یاد نمی‌آورند؟

ما می‌خواهیم شما نه تنها سریع‌تر کتاب بخوانید بلکه سریع‌تر مطالب را یاد بگیرید و همچنین مطالبی که خواندید را سریع‌تر به یاد بیاورید.

زمان را برای مطالعه ارزشمندتر کنیم.

هفتمین دوره تندخوانی پیشرفته فانتوم

تندخوانی باعث تقویت حافظه، بهینه‌سازی مغز و یادگیری سریعتر است. 

تحصیلات رو پر قدرت ادامه بده و با سرعت به هدف‌های خودت برس. از خودت یک انسان تحصیل کرده قدرتمند با اندیشه‌های جدید بساز و بدان که ما در این مسیر در کنار تو هستیم. آرزو‌هایت را به سال بعد موکول نکن و همین حالا در راستای اهدافت گام بردار.

 

فانتوم باشید:

عمیقاً اعتقاد دارم که حتی درشرایط کنونی می‌توان به ‌راحتی از تحصیل بیشترین لذت را برد و تا بی‌نهایت پیش رفت به‌ شرط اینکه در زندگی امروز فانتوم باشیم. یادمان باشد فقط یک بار زندگی خواهیم کرد پس فرصت آموختن  بیشتر و سریع‌تر را از دست ندهیم. در زندگی امروز فانتوم باشیم.

 

چرا تندخوانی؟

اگر کنکور، آزمون جامع یا امتحانات پایان ترم در پیش دارید، اگر دانشجو یا دانش آموز هستید، همزمان با تحصیل، بهترین زمان برای یادگیری تندخوانی است چون یادگیری تندخوانی درس خواندن را برای شما لذتبخش می‌کند و همچنین از همین الآن کاربردی بودن تندخوانی را عملا تجربه می‌کنید. پس همین الآن بدون شک و دودلی در این دوره تندخوانی ثبت‌نام کنید.

 

بازهم چرا تندخوانی؟

فرض کنید چند ماه بعد کنکور دارید یا بایستی در آزمونی حساس و سرنوشت‌ساز شرکت کنید، چه می‌کنید؟

از همین الآن سخت شروع به مطالعه می‌کنید، شب و روز تلاش می‌کنید اما سرانجام بازهم قبل کنکور یا آزمون احساس می‌کنید هنوز کلی کتاب و مطلب نخوانده دارید، چه حسی در شما ایجاد می‌شود؟

اگر با وجود همه تلاش سخت و مستمر نتوانید موفقیت لازم را به دست آورید چقدر این حس تلخ و ناراحت کننده هست؟

حال فرض کنید به مهارت تندخوانی مسلط هستید و از زمان خود طوری استفاده می‌کنید  که نه تنها کتاب و مطلب نخوانده ندارید بلکه تمام آنچه خوانده‌اید را به راحتی به خاطر می‌آورید و دغدغه مرور هم ندارید، بلکه هر وقت و هر زمانی آزمونی بخواهند از شما بگیرند، کاملا آماده هستید و تمام آنچه مطالعه کردید به سهولت دسترسی داشته و با اعتماد به نفس کامل در آزمون شرکت می‌کنید و شیرینی قبولی را با تمام وجود می‌چشید و با سربلندی در بین اعضای خانواده، دوستان و همکاران لبخند رضایت می‌زنید و موفقیت خود را جشن می‌گیرید.

آیا میدانید چرا ثروتمندان هم علاقمند به مطالعه هستند؟

سپتامبر سال ۲۰۰۵ از بیل گیتس و وارن بافت پرسیدند اگر می‌توانستید یک قدرت ماوراء طبیعی داشته باشید آن قدرت چه بود؟

هر دو یک انتخاب کردند اینکه از هر فرد دیگری سریع‌تر بخوانیم.

 

 

بیل گیتس می‌گوید من هیچ کتابی را شروع نمی‌کنم مگر آنکه از قبل به خودم متعهد باشم که تا پایان آن کتاب را بخوانم و آن را به پایان برسانم.

 

وارن بافت هم که خود جزو ثروتمندترین افراد دنیاست و یکی از سرمایه‌دارترین بورس ‌بازهای دنیاست می‌گوید: روزانه حداقل شش ساعت کتاب می‌خوانم.

 

برایان تریسی یکی دیگر از ثروتمندترین افراد دنیا و نویسنده ده‌ها کتاب در زمینه ثروت و موفقیت می‌گوید:

اگر می‌خواهید مورد توجه دیگران قرار بگیرید!

اگر می‌خواهید سود عظیمی در کسب‌کارتان به دست آورید!

اگر می‌خواهید به تمام اهداف مالی، تحصیلی و خانوادگی خود برسید!

اگر می‌خواهید مدیر موفق و به روزی باشید!

حتما هفته‌ای یک جلد کتاب در زمینه تحصیلی یا شغلی خود مطالعه کنید.

 

آنتونی رابینز یکی دیگر از معروفترین ثروتمندان آمریکایی و مربی توسعه فردی و شغلی نیز در کتاب‌ها و سخنرانی‌هایش دقیقا به این نکته اشاره می‌کند که در ابتدا نگهبان هتل بوده‌ است با درآمد و حقوقی بسیار ناچیز. حقوق و درآمد کم او، انگیزه‌ای برای مطالعه کتاب‌های فراوان برای یافتن راه رشد و توسعه‌اش بوده اما چون سرعت مطالعه کم و فرصت کمی هم داشته تصمیم گرفت به دوره‌های تندخوانی برود و در این زمینه مهارت به دست آورد. در کتاب موفقیت نامحدود می‌گوید: که با یادگیری مهارت تندخوانی توانستم در کمتر از دو سال بیش از هفتصد کتاب در زمینه‌های موفقیت فردی و مالی و روانشناسی موفقیت بخوانم و این امر را همچنان ادامه می‌دهم.

 

✅  آیا می‌دانید ثروتمندترین افراد ایرانی هم یکی از اصلی‌ترین کارهایشان مطالعه کتاب‌ها و استفاده از مطالب ناب کتاب‌ها برای رشد و گسترش کسب‌ و کارهای‌شان است.

 

اگرچه به دلیل فرهنگ عمومی کشورمان، ثروتمندان ایرانی هیچگاه علنی و در انظارهای عمومی دیده نمی‌شوند اما وقتی به طور خصوصی با آنها دیدار می‌کنیم و یا مصاحبه‌ای با آنها صورت می‌دهیم به مطالعه کردن و علاقه شدیدشان به کتاب خوانی پی می‌بریم.

شاید کمتر فرد ثروتمندی را بتوان یافت که حداقل یک کتابخانه بزرگ شخصی در منزلش نداشته باشد.

حتی برخی از آنها در اتاق خوابشان هم کتابخانه‌ای مملو از کتاب دارند و قبل از خواب هم اقدام به مطالعه در کتابخانه شخصی خود می‌کنند.

شما هم می‌توانید با وجود مشغله‌های فراوان کاری و زندگی خیلی راحت هفته‌ای یک کتاب مفید را با تمرکز و درک کامل بخوانید، کافیست تا تندخوانی یاد بگیرید و از فرصت‌های هر چند کوتاه که در طول روز‌های هفته به دست می‌آورید خیلی عالی بیشترین استفاده را برای مطالعه حداقل یک کتاب ببرید و اثر آن را در زندگی، شغل و ارتباطات خود به روشنی ببینید.

چرا ثروتمندان هم علاقمند به مطالعه هستند؟

هر کتابی نتیجه سال‌ها تجربه و دانش نویسنده کتاب است که در آن مطالب فراوانی برای موفقیت، رشد و پیشرفت کسب و کارها وجود دارد، آگاهی از فقط  یک نکته از یک موضوعی در تجارت، گاه تا سال‌ها یک تاجر و بازرگان را جلو می‌اندازد. نکته ای به ظاهر ساده مثلا در مورد نوشتن قرارداد در زمان بحران، نحوه فروش به اشخاص یا جامعه‌ای خاص، نحوه تنظیم قرارداد فروش یا خرید و بسیاری نکات دیگر را یک فرد با مطالعه یک کتاب می‌تواند به دست آورد در حالیکه ندانستن همان نکته شاید حتی باعث ورشکستگی او شود و نتیجه سال‌ها تلاش و زحمتش را بر باد دهد. 

اگر مدیر، تاجر، بازرگان هستید باز هم تندخوانی مهارتی مهم برای شما به حساب می‌آید. 

ویدیو از آپارات

مهارت آموزی

آنچه در دوره تندخوانی فانتوم یاد می گیریم عبارتند از:

آنچه در دوره تندخوانی فانتوم یاد می‌گیریم عبارتند از:

افزایش سرعت مطالعه:

سرعت مطالعه شما، حداقل سه برابر اضافه میشه. به همین میزان، میزان درک مطلب شما هم می‌بایستی که اضافه بشه، همچنین سرعت یادآوری‌تون هم بالاتر میاد.

در یک پژوهش دانشمندان محاسبه کرده‌اند که یک فرد از کلاس اول ابتدایی تا پایان دوره لیسانس، زمانی‌که فرد بدون یادگیری روش‌های تندخوانی، مطالعه می‌کند زمانی نزدیک به◦◦◦۲۲ ساعت صرف مطالعه می‌کند، کافیست در تندخوانی فقط سرعت مطالعه شما دو برابر شود، یعنی بیش از ◦◦◦۱۱ ساعت صرفه جویی و اگر سرعت مطالعه سه برابر شود یعنی بیش از ◦◦◦۱۴ ساعت صرفه‌جویی در زمان شما رخ می‌دهد.

 

 

 

حافظه و تمرکز حواس:

حافظه چطور عمل می‌کند؟ چطور مطالب در حافظه باقی می‌ماند؟ چرا برخی مطالب در حافظه باقی نمی‌ماند؟ چیکار کنیم آنچه یاد می‌گیریم به طور کامل در حافظه ما باقی بماند و هر جایی لازم بود به آن مطالب دسترسی داشته باشیم و حافظه خیلی بهتری رو تجربه کنیم.

تمرکز حواس‌مون چطور افزایش پیدا ‌کند؟

تکنیک‌ها و آموزش‌هایی برای این که حافظه بهتری داشته باشید و تمرکز حواس‌تان بیشتر افزایش پیدا کند، به شما آموزش خواهیم داد.

 

تقویت نیمکره‌های راست و چپ:

 نیمکره‌های راست و چپ شما تقویت میشه، به ویژه نیمکره راست که جایی هستش که حافظه بلند مدت ما در آنجا قرار داره. حافظه تصویری و خلاقیت شما بارور شده و رشد می‌کند. بر طبق تحقیقات پروفسور اسپری، متخصص مغز آمریکایی و برنده جایزه نوبل، جایگاه خلاقیت در نیمکره راست مغز قرار دارد.

تکنیک‌ها و تمرین‌های فراوان برای افزایش توانمندی نیمکره راست و درعین حال برای تقویت نیمکره چپ یاد می‌گیرید.

 

کلمات کلیدی:

در متن‌ها و مطالبی که میخونیم همه متن و تمام مطلب از اهمیت یکسانی برخوردار نیستند. بلکه بخش‌هایی هستند که از اهمیت و ارزش بیشتری برخوردار هستند. به آنها بخش‌های اصلی و کلیدی آن متن، بخش یا پاراگراف می‌گوییم. کلمات کلیدی یا عبارت‌های کلیدی رو میتونیم خیلی راحت پیدا بکنیم. به شما یاد می دهیم که چطور کلمات کلیدی رو از دل متن‌ها و مطالب در فصل‌هایی که می‌خونید به دست بیارید.

چطور سوال گذاری انجام بدید، در مطالبی که می‌خونید چه سوالاتی بپرسید تا خیلی راحت کلمات کلیدی رو پیدا کنید، به ویژه در مطالب تخصصی و سخت.

 

نقشه‌ذهنی:

نقشه‌ذهنی مهمترین روش برای مطالب پیچیده و تخصصی هست تا به راحتی این متون سخت رو درک کنیم و هر زمانی به آنها نیاز داشتیم به راحتی به خاطر بیاوریم.

آنچه مطالعه می‌کنید به ویژه مطالب سخت و تخصصی رو به نقشه ذهنی تبدیل بکنید. در نقشه‌ذهنی به شما آموزش می‌دهیم که چطور نقشه ذهنی طراحی بکنید و از آن چطور استفاده بکنید. نظم، ارتباطات، شیوه صحیح طراحی، استفاده از نماد و شکل و ... را در نقشه‌ذهنی خواهید آموخت.

 

 

سیستم مطالعه QSM

سیستم مطالعه QSM رو به شما آموزش خواهم داد در این سیستم یاد می‌گیرید که چطور مطالعه کنید چطوری یاد بگیرید که برای همیشه در ذهنتون، در خاطرتون باقی بمونه و هیچ وقت فراموش نکنید.

سیستم مطالعه استاندارد QSM اصلی‌ترین بخش تندخوانی هست که بعد رفع عوامل کندخوانی، افزایش سرعت و دقت، درک مطلب و آموزش کشف و استخراج کلمات کلیدی به سیستم QSM می‌رسیم.

با یادگیری مهارت تندخوانی مطالعه لذت‌بخش‌تر، موثرتر و با صرف زمان و انرژی کمتری را تجربه خواهید کرد.

با ثبت نام و حضور در این دوره و آموزش‌های این دوره، به همراه انجام تمریناتی که در طول دوره به شما خواهم داد و با اجرای کامل و دقیق آنها، به مهارت تندخوانی مسلط خواهید شد.

 

چه فردی تندخوان حرفه‌ای می‌شود؟

این یک سوالی مهم هست که باید بپرسیم. شخصی تبدیل به یک تندخوان تام و تمام می‌شود که متعهد باشد تمرین‌ها و آموزش‌ها را مو به مو، به طور منظم و دقیق، متعهدانه انجام دهد. شما هم فقط در صورتی که متعهد به خودتان، متعهد به پیشرفت و موفقیت خودتان هستید در این صورت، من هم به شما قول می‌دهم که تمام هم و غم خودم را یرای یادگیری شما صرف کنم تا به یک تندخوان حرفه‌ای تبدیل بشوید.

شرط موفقیت تنها یک کلمه است اینکه متعهد باشید و مسئولانه نسبت به آنچه در این دوره یاد می‌گیرید پیگیری، تمرین و اجرا کنید طوریکه به مهارت شما تبدیل شود.

 

 

این دوره مناسب چه کسانی است؟

این دوره مناسب  دانشجویان، دانش‌آموزان، محصلان و همه علاقمندان به کتاب و یادگیری است. افرادی که به دنبال ارتقاء سطح ارتباطی، شغلی و مالی هستند، همه آنهایی که علاقمند به کتاب، مطالعه، آموزش هستند مناسب و اثربخش است. در طی دوره شما یاد می‌گیرید کاملا علمی و روش‌مند کتاب بخوانید و به تمام مطالب و آنچه در هر کتاب گفته شده مسلط بشوید.

تندخوانی یک مسیر برای رسیدن از وضع معمولی به وضعیت مطلوب و عالی در مطالعه و یادگیری هست.

 

پشتیبانی دوره:

پشتیبانی دوره:

این دوره طی هشت جلسه و هر هفته شامل دو جلسه دو ساعتی( که ممکن است تا سه ساعت ادامه داشته باشد روزهای جمعه و دوشنبه) برگزار می‌شود. این دوره دارای پشتیبانی کامل دو ماهه است. بعد از هر جلسه به صورت مجازی و تلفنی باهم در ارتباط خواهیم بود تا نسبت به رفع و حل مشکلات و پاسخگویی به  سوالات شما، راهنمایی‌های لازم را ارایه همچنین بعد از پایان هشت جلسه آموزش، به مدت چهار هفته دیگر نیز با شما در ارتباط خواهم بود تا نسبت به اجرای تمرین‌ها، رفع اشکال و تبدیل شما به یک تندخوان حرفه‌ای اطمینان کامل حاصل شود.

 

   

در پایان دوره به افرادی که به حد نصاب مد نظر در سرعت مطالعه، دقت و درک مطلب رسیده باشند و همچنین اصول حرفه‌ای تندخوانی را کاملا فراگرفته باشند، با تقاضای داوطلب و پرداخت هزینه مدرک و با تایید  مدرس، مدرک تندخوانی فانتوم از طرف موسسه مطالعه شریف  صادر می‌شود.

 

 

اگر داوطلب کنکور هستید و یا آزمون مهم و سخت در پیش دارید، قبل از هر اقدامی باید مهارت تمرکز حواس، تقویت حافظه و تند خوانی فانتوم را بیاموزید.

صادقانه بگویم هیچ اتفاقی نمی‌افتد، فقط شما جزو همان ۹۵ درصد معمولی جامعه که فقط به دلیل نداشتن مهارت در تحصیل و کار جزو هشتاد درصد کم درآمد و کم بهره‌ور جامعه هستند خواهید ماند و سال‌ها بعد افسوس خواهید خورد که ای کاش مثل پنج درصد سطح بالای جامعه مهارت‌ها و در نتیجه درآمدی هم سطح آنها داشتید اما دریغ!

پس چه بهتر که همین الآن به جمع پنج درصدی‌های سطح بالای جامعه ملحق شوید و در آینده زندگی شیرین‌تر و شادتری با سطح درآمد بالاتری را تجربه کنید و حسرت این روزها را نخورید که می‌توانستید کاری انجام دهید ولی انجام ندادید.

 

 

ثبت نام و حضور در جلسه اول کاملا رایگان است.

مدرس دوره کیست؟

 

 

مهندس محمدمهدی طاری مدرس  دوره تندخوانی فانتوم، دارای مدرک تندخوانی از هاروارد و موسسه مطالعه شریف است.

 وی از مدرسان تندخوانی موسسه مطالعه شریف هست.

 مدرس حوزه تندخوانی فانتوم و فارغ‌التحصیل رشته برق-مخابرات هست.  

در حال حاضر به مدت سه سال است که افتخار تدریس تندخوانی به دانشجویان و دانش‌آموزان عزیز را دارد. 

برگزارکننده دوره‌های تندخوانی فانتوم به صورت حضوری، خصوصی و مجازی هست. 

در حال حاضر دوره‌ها را به صورت مجازی برگزار می‌کند. 

برای آشنایی بیشتر می‌توانید آیدی اینستاگرامی  به آدرس: mahdi.tarri را دنبال کنید.

از صحبت با شما خوشحال می شویم، هر زمان دوست داشتید تماس بگیرید:

شماره تماس:  ۰۹۳۶۶۰۷۰۶۲۹

واتساپ:  ۰۹۱۰۴۸۱۵۸۱۳

 

سخنرانان

مهندس محمدمهدی طاری
مهندس محمدمهدی طاری
مدرس دوره تندخوانی پیشرفته فانتوم

برگزارکنندگان

مهندس محمدمهدی طاری
مهندس محمدمهدی طاری
مدرس دوره تندخوانی پیشرفته فانتوم

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
جلسه اول دوره هفتم تندخوانی پیشرفته فانتوم جمعه ۲۶ دی ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۳۰جمعه ۲۶ دی ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۰

برگزار‌کننده

آواتار

محمدمهدی طاری

دوره جدید تندخوانی و تقویت حافظه پیشرفته فانتوم به نام خدا چه اتفاقی می‌افتاد اگر می‌توانستید هر چیزی را تا ۳ برابر سریع‌تر بخوانید؟ ایمیل‌ها، کتاب‌ها، روزنامه‌ها، مطالب امتحانی و تخصصی، به طور کلی هر آنچه را مطالعه می‌کنید. معمولا میزان مطالعه ما را

رویداد های برگزارشده۳۱
رویداد های فعال۱
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۷۰ نفر

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

تا ۲۱ دی

تندخوانی پیشرفته فانتوم

 • آنلاین
 • ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 • محمدمهدی طاری
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۰

دوره جامع كتاب‌نويسی پرنويسا

 • آنلاین
 • از ۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
 • پروین شیربیشه (پرنويسا)
دوشنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۰

دوره آموزشی استعدادیابی و شناخت فردی

 • آنلاین
 • ۵۱۵,۰۰۰ تومان
 • باشگاه نانو
پنج‌شنبه ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۰

میکاپ و گریم

 • آنلاین
 • ۳۰۰,۰۰۰ تومان
 • یاری