رویداد به پایان رسیده است!
تهدید بزرگ فرصت بزرگتر در تاریخچهارشنبه ۲۲ اسفندبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

تهدید بزرگ فرصت بزرگتر

شروع:
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۹۷ ۱۶:۳۰
پایان:
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۹۷ ۲۰:۰۰
تهدید بزرگ فرصت بزرگتر
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

ترس از صحبت کردن در مقابل دیگران هم مانند دیگر ترس‌ها شما را محدود می‌کند و لذت به اشتراک‌گذاری عقاید و افکارتان با دیگران و تبادل نظر با آنها را از شما می‌گیرد. اگر نتوانید ترس و اضطراب خود را کنترل کنید، آن‌طور که شایسته شماست نخواهید توانست توانایی‌های خود را به دیگران بشناسانید و از فرصت های پیش‌روی خود بهره ببرید. ترس از صحبت کردن در مقابل دیگران، مجبورتان می‌کند سکوت کرده و نتوانید از حق خود دفاع نمایید. اگر این ترس بیش از اندازه و غیر قابل کنترل شود، به روابط شما با دیگران لطمه زده و زندگی تان را مختل خواهد کرد.

آمارها چه می گویند؟
با اینکه آمار و نتایج تحقیقاتی که در ادامه به آن استناد می‌شود، در اکثر منابع سخنرانی ذکر شده و همه منابع درخصوص ترس از صحبت در جمع به این نتایج اشاره کرده اند ولی برای اینکه خیالتان را آسوده کنم ترجیح دادم در این مقاله هم به آنها به‌طور مختصر اشاره نمایم. تحقیقات نشان داده که 76 درصد از سخنوران بزرگ قبل از رفتن به جایگاه سخنرانی دچار ترس و هیجان هستند. بر اساس آمارهای جهانی 19 درصد افراد ترس از صحبت در جمع در برابر دیگران را جزء بزرگترین ترس‌ها ذکر کردند و جالب است بدانید بسیاری از آنها این کار را حتی وحشتناک‌تر از مرگ تلقی کرده بودند. ترس از مرگ و ترس از عنکبوت و تاریکی در مکانهای بعدی قرار دارند. 75 درصد مردم از اضطراب سخنرانی رنج می برند و این درصد در میان خانمها و آقایان تقریبا برابر است. بیش از 5 درصد جمعیت بین 18 تا 54 سال جهان حداقل یکبار در طول زندگی خود با این ترس مواجه شده اند.

علائم ترس
قبل از اینکه به سراغ دلایل بوجود آمدن ترس و اضطراب برویم، بهتر است بدانید که ترس از صحبت در جمع و سخنرانی در افراد بصورت علائم متفاوتی ظاهر می‌شود با توجه به شخصیت هر فرد و درجه اهیمت موضوع، شدت آن می‌تواند کم یا زیاد باشد. خشکی دهان، تپش قلب، ناراحتی دستگاه گوارش، عرق‌کردن، لرزش صدا، سیاهی رفتن چشم، سرگیجه و فراموشی، قفل شدن زانو، سرد شدن دستان و کم آوردن نفس از جمله نشانه‌های اضطراب هستند که ممکن است یک یا چند مورد از آنها در شخص اتفاق بیفتد. اما این ترسها چرا بوجود می آیند و راهکارهای مقابله با آن چیست؟

با ما همراه باشید در این سمینار و این تهدید بزرگو به فرصت بزرگتر تبدیل کنید

سخنرانان

الهام میرشاه

الهام میرشاه

مدرس سخنرانی حرفه ای و ارتباط موثر مدرس دانشگاه علوم پزشکی شیراز رتبه دوم مسابقات کشوری سخنرانی

مدرس سخنرانی حرفه ای و ارتباط موثر مدرس دانشگاه علوم پزشکی شیراز رتبه دوم مسابقات کشوری سخنرانی

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی

آدرس:شیراز بلوار جمهوری بعد از میدان صدا وسیما حد فاصل کوچه 20 و 22 . پلاک 4-81 آموزشگاه متانا