رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه رایگان کاربرد های اتم اکسیژن فعال و استفاده از آن در مسافرت در تاریخ پنج‌شنبه ۱۷ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

یک‌شنبه ۱۲ بهمن

دوره‌ی آنلاین API Bug Hunting

  • آنلاین
  • ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
آواتارآکادمی راوین
چهارشنبه ۸ بهمن

دوره‌ی Advanced Linux Exploit Development

  • آنلاین
  • ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
آواتارآکادمی راوین
کاور
پنج‌شنبه ۱۷ بهمن ساعت ۱۶:۳۰

کارگاه رایگان کاربرد های اتم اکسیژن فعال و استفاده از آن در مسافرت

  • رایگان
  • تهران
  • گردشگری
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


ثبت نام در همایش آموزشی رایگان توانمندی های بی نظیر خانواده اکسیژن

 

صنعت هواپیمایی نگران گسترش بیماری های عفونی بوده بخصوص از زمانی که ویروس سارس شیوع پیدا کرده است . برای صرفه جویی در سوخت خطوط هواپیمایی ، جریان هوا را در قسمت های مربوط به مسافرین کاهش می دهند برای همین بسیاری از مسافرینی که در خطوط بین المللی تردد دارند دائم از کهنگی هوا ی داخل هواپیما در پرواز ها طولانی شکایت دارند.

 

بنابراین می بایست اقدامات کنترلی نسبت به ایمنی مواد غذایی و شرایط زیست محیطی سالم و تماس فرد به فرد صورت پذیرد ( ایزک بیوا و همکاران ، ۲۰۰۵) . تمام موارد کنترلی ذکر شده فوق در برای ضدعفونی گسترده در جهت اهداف ما می باشند( ایزک بیوا و همکاران ، ۲۰۰۵) . روش های ضد عفونی کنونی مانند کلرین مورد استفاده بر روی سطوح ، موثر می باشند اما این روش ها می تواند به پارچه ، فرش ، چوب و سطوح فلزی صدمه بزنند. ضدعفونی های شیمیایی نیز بایستی بطور مداوم تکرار گردند تا از عدم بازگشت آلودگی ها اطمینان حاصل گردد. بهره وری از فناوری” ازن ” ممکن است بهترین راه حل برای برنامه های کاربردی در صنایع مسافرتی و بیمارستانی مناسب باشد. ژنراتورهای ” ازن ” هوا را تمیز کرده و امکان خطر ابتلا به عفونت های میکروبی را کاهش می دهند . کاربرد ازن بسیار ارزان و سریع می باشد و وسایل مربوط به آن قابل حمل بوده و برای ضدعفونی یک اتاق معمولی زمان بسیار اندکی لازم می باشد. بوهای نامطبوع و هوای کهنه از شکایات رایج مسافران می باشد و ژنراتور های ازن کمک می کنند تا هوای اتاق ها و لابی هتل ها تازه و پاک و تمیز گردند و همانطور که در اوایل اشاره گردید ، ازن در از بین بردن دود سیگاربسیارموثر می باشد (EPA ) . همچنین ازن ممکن است موثرترین راه برای کاهش لغو رزرو اتاق ها توسط میهمانان بابت بوهای نامطبوع هتل ها باشد ( هاویند ،۲۰۰۱) .

 

 

جالبه برخی از نظرات دوستانی که در این کلاس ها شرکت کردند را مطالعه کنید:

▪️"چرا این روش اطلاع رسانی نمی شود!؟ "▪️ " خیلی جالب بود و تا حالا با نحوه پاکسازی و مبارزه با آلودگی ها به این شیوه آشنا نشده بودم "▪️ " حالا که با این روش فوق العاده آشنا شدم حتما در مورد آن بیشتر تحقیق و جستجو خواهم کرد " ▪️ " فکر می کردم تبلیغ باشه ولی واقعا فرق داشت و همه مطالبی که عنوان شد ، برام جالب و جذاب بود "

 

 

♻️پیشنهاد می کنم با توجه به این همه آلودگی نگران کننده در این کلاس شرکت کنید چون روشی را آگاه سازی می کنند که به سادگی و مطمئن از شر آلودگی های خطرناک شهری و بیماری های مختلف می توان خلاص شد و همین طور آلودگی ها را در آب، هوا ، مواد غذایی ، محیط ، لوازم و .... به خوبی می شه کنترل نمود.

 

👈البته باید بگم این روش خیلی کاربردهای دیگری به جز موارد فوق داره که در این کلاس با آن آشنا خواهید شد .

 

.

آدرس

تهران خیابان شریعتی، تقاطع طالقانی،جنب سینما صحرا، پلاک 173 ،کانون انصار

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

Gardina

رویداد های برگزارشده۱
رویداد های فعال۰