رویداد به پایان رسیده است!
تورنومنت شتابدهی معماری let's Talk در تاریخ دوشنبه ۱ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

تورنومنت شتابدهی معماری let's Talk

شروع:
دوشنبه ۱ آذر ۹۵ ۱۰:۰۰
پایان:
دوشنبه ۱ آذر ۹۵ ۱۳:۰۰
مکان: تهران
تورنومنت شتابدهی معماری let's Talk
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

اولین تورنومنت شتابدهی معماری در ایران با نام «Let’s talk» پاییر امسال در دانشگاه هنر برگزار میشود. در این رویداد برای دانشجویان و علاقه مندان به معماری این فرصت فراهم شده است تا در یک ورکشاپ 8 ساعته، با سایر شرکت کنندگان در رویداد شبکه سازی کنند و با تشکیل تیم، برای بدست آوردن امتیاز طراحی پروژههای کارفرمایان گوناگون، به رقابت بپردازند.

فرآیند مسابقات به این صورت است که در ابتدای تورنومنت، پروژههای مختلف اعم از طراحی نما، دکوراسیون داخلی، طراحی کامل ساختمان و موارد مشابه که از سمت سرمایه گذاران مشخص شده برای شرکت کنندگان تشریح میشود. در گام بعد شرکت کنندگان فرصت دارند تا با سایر حاضرین به تشکیل تیم های 3 یا چهار نفره بپردازند. پس از اتمام مهلت شبکه سازی، تورنومنت به صورت رسمی آغاز میشود.

در طول زمان تورنومنت، اساتید، مربیان و منتورهای معماری در محل برگزای مسابقه حضور دارند و به ارائه­ی مشورت و کرکسیون و اصلاح طرح تیم­ها می­پردازند. پس از اتمام زمان تورنومنت، زمان داوری طرح ها فرا میرسد.

در این رویداد، کارفرمایان و سرمایه گذاران حوزه عمران و معماری از سر تا سر کشور به عنوان داوران طرحها حضور خواهند داشت و از بین طرحهای ارائه شده بهترین آثار را انتخاب خواهند کرد. .

این رویداد، یک رویداد رایگان بوده و با هدف تسهیل ورود دانشجویان و علاقه مندان به بازار کار و ترویج فرهنگ کارآفرینی توسط گروه معماری آرتمیسان برگزار خواهد شد.
آدرس:تهران تهران - دانشگاه هنر