تور صنعتی پانزدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع

شروع:
جمعه ۵ بهمن ۹۷ ۰۸:۰۰
پایان:
جمعه ۵ بهمن ۹۷ ۱۶:۰۰
تور صنعتی پانزدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

پکیج های تور صنعتی

پكيج 1) تور صنعتي بازديد از كارخانه شيشه اردكان و فرآورده هاي كنجدي برسام

حركت از هتل: جمعه 5 بهمن 97 ؛ ساعت  7:30 صبح

ساعت برگشت به فرودگاه/راه آهن/ترمينال/هتل: ساعت 4-5 عصر

معرفي كلي

 كارخانه شيشه اردكان (بزرگترین کارخانه تولید شیشه فلوت در خاورمیانه): کارخانجات شیشه فلوت اردکان به مساحت ٧٥ هکتار در اردکان یزد تأسیس و عملیات ساختمانی اولین خط تولید این شرکت با ظرفیت ٩٠٠ تن در روز در سال ١٣٨٧ برای تولید انواع شیشه های فلوت ساده شفاف ، رنگی ، رفلکس ، آئینه ، لمینیت ، دو جداره و نشکن آغاز و طی نیمه دوم سال ١٣٩٠ تکمیل و به بهره برداری رسید. کارخانجات شیشه فلوت اردکان با دارا بودن بزرگترین کوره تولید شیشه در خاورمیانه و ارائه سبد کاملی از انواع محصولات شیشه تخت ، کاملترین مجتمع تولیدی شیشه در غرب آسیا بشمار می آید.

در حال حاضر، کارخانجات شیشه فلوت اردکان با بهره گیری از نیرو و تخصص ١٠٠٠ نفر پرسنل، مالکیت بر معادن بسیار عظیم و مرغوب مواد اولیه شیشه بویژه سیلیس ، دولومیت و آهک که در فاصله بسیار نزدیک کارخانه قرار دارند، خرید و استفاده از تجهیزات معدن کاری و استخراج مستقیم از معادن خود ، ایجاد بزرگترین کارخانه دانه بندی و فرآوری سیلیس که در غرب آسیا رتبه اول را از نظر حجم تولید دارا می باشد ، به چهار کارخانه مستقل تقسیم شده است که هر یک بصورت حلقه ای تکمیلی از زنجیره تولید با هم ارتباط دارند.  

 

فرآورده هاي كنجدي برسام: توليد كننده انواع محصولات كنجدي شامل ارده، حلوا ارده، كرم ارده، روغنهاي كنجدي.

 

 

 


 

پكيج 2) تور صنعتي بازديد از مجتمع گندله سازي اردكان و فرآورده هاي كنجدي ثمر

حركت از هتل: جمعه 5 بهمن 97 ؛ ساعت  7:30 صبح

ساعت برگشت به فرودگاه/راه آهن/ترمينال/هتل: ساعت 4-5 عصر

معرفي كلي

مجتمع گندله سازي اردكان: اين مجتمع با ظرفیت تولید سالانه 4/3 میلیون تن گندله از کنسانتره سنگ آهن در 25 کیلومتری غرب جاده اردکان-نایین در زمینی به مساحت 780 هکتار احداث گردیده است. قرارداد مربوط به احداث این کارخانه در سال 1381 تنفیذ گردید. پایان پروژه و شروع بهره برداری از کارخانه در سال 1386 تحقق یافت. سرمایه گزاری این طرح از محل منابع داخلی شرکت و استفاده از تسهیلات ارزی در قالب فاینانس تامین گردید. محصول این کارخانه ماده اولیه اصلی برای تولید آهن اسفنجی است که با استفاده از روش احیا در تولید شمش فولادی به کار می رود. ساير اطلاعات مجتمع به شرح زير است:

 

 

 

   فرآورده هاي كنجدي ثمر: توليد كننده انواع محصولات كنجدي شامل ارده، حلوا ارده، كرم ارده، روغنهاي كنجدي.

برگزارکنندگان

انجمن علمی مهندسی صنایع

انجمن علمی مهندسی صنایع

دانشگاه یزد

دانشگاه یزد

دانشگاه یزد