رویداد به پایان رسیده است!
تولید محتوا؛ داستان از ما بهتران در تاریخ پنج‌شنبه ۱۰ خرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

تولید محتوا؛ داستان از ما بهتران

شروع:
پنج‌شنبه ۱۰ خرداد ۹۷ ۱۸:۳۰
پایان:
پنج‌شنبه ۱۰ خرداد ۹۷ ۲۰:۳۰
تولید محتوا؛ داستان از ما بهتران
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

محتوالی، دورهمی‌های متوالی علاقه‌مندان به حوزه تولید محتواست که معمولا پنجشنبه‌های هر هفته از ساعت ۵ تا ۷ عصر در کافه نیمکت باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار می‌شود. البته این هفته با توجه به همزمانی با ماه رمضان، ساعت برگزاری برنامه (همان روز پنجشنبه) شش و نیم تا افطار خواهد بود و پس از آن دور هم از بوفه افطار کافه استفاده خواهیم کرد.

با هر سطح دانشی که در حوزه محتوا باشید، به شرط علاقه و خالی بودن پنجشنبه عصرهایتان، می‌توانید در رویداد محتوالی شرکت کنید. محتوالی معمولا دو بخش دارد. در بخش اول با کمک حاضران در جلسه، در مورد موضوع جلسه صحبت خواهیم کرد و پس از دقایقی استراحت، پای گفتگوی داغ اما صمیمانه با مهمان جلسه خواهیم نشست.

در محتوالی 19، با علیرضا کریمی لیلی، نویسنده و کارگردان، گفتگو خواهیم کرد. علیرضا علاوه بر نویسندگی و کارگردانی به عنوان مدیر تولید و تدوینگر با پروژه های شناخته شده در صدا و سیما همکاری داشته است و از چند و چون نحوه واگذاری این پروژه ها و اعداد و ارقامی که در حوزه مارکتینگ این پروژه ها رد و بدل می شود، آگاه است. همچنین علیرضا سابقه قابل توجهی در تولید محتوای ویدئویی در فضای مجازی دارد. در همین زمینه ها، سوالات بسیاری است که علاقمندیم پاسخ آنها را از زبان علیرضا بشنویم.

حضور در رویداد رایگان است و شما تنها باید هزینه بوفه افطار کافه (10 هزار تومان) را پرداخت کنید. در برنامه این هفته، استثنائا بلیت محتوالی اولی نداریم.

آدرس:تهران میدان انقلاب - خیابان 16 آذر- پایین‌تر از خیابان ادوارد براون - جنب کلینیک 16 آذر- باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران - کافه نیمکت