رویداد به پایان رسیده است!
تولد یک باور 1 "تکنوازی میترا" در تاریخجمعه ۹ مهربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

تولد یک باور 1 "تکنوازی میترا"

شروع:
جمعه ۹ مهر ۹۵ ۱۷:۰۰
پایان:
جمعه ۹ مهر ۹۵ ۱۹:۰۰
تولد یک باور 1 "تکنوازی میترا"
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

میترا دختر معلول اما بسیار مستعدی است. دختری که با وجود اینکه دچار مشکلات مختلفی است، می‌تواند الگوی زندگی خیلی از ما باشد و آنقدر پیشرفت کرده که می‌تواند همانند یک فرد بدون معلولیت ارگ بنوازد. او با وجود انگشت‌های کوچکی که دارد سازی مثل ارگ می‌نوازد که احتیاج به انگشت‌هایی کشیده و بلند دارد. مهارتی که یک انسان سالم هم برای آموختن آن به سال‌ها آموزش احتیاج دارد.
میترا سال‌ها است که ارگ می‌نوازد. در ابتدا به‌صورت مبتدی با یکی از دوستان نواختن ارگ را آغاز کرد اما با توجه به استعدادی که داشت یکی از مربیان حرفه‌ای ارگ تدریس موسیقی میترا را به‌صورت حرفه‌ای به عهده می‌گیرد. میترا از استادش بسیار راضی است و بخش زیادی از موفقیت‌اش را مدیون او می‌داند و می‌گوید" او یک فرشته است."

بزرگترین آرزوی میترا این است که روزی بتواند مثل اساتید بزرگ، موسیقی آموزش دهد و در کنسرت‌های بزرگ حضور پیدا کند. میترا می‌گوید: دوست دارم با یک فرد حرفه‌ای در زمینه موسیقی کار کنم و از اعضای اصلی یک گروه حرفه‌ای در حوزه آهنگ‌سازی باشم.

 

موسسه آینده برتر بار دیگر در حمایت از افراد پر استعداد و دارای انگیزه که فرصت رشد و یا شرایط رسیدن به آرزوهایشان را نداشتند این امکان را فراهم کرده تا با حمایت همیشگی شما یاران خوش‌قلب، کنسرتی برای حمایت از توانایی‌های میترای عزیز در روز جمعه 9 مهر 95 از ساعت 17 الی 19 برگزار کند.


تهران میرداماد، میدان مادر، خیابان سنجابی (بهروز سابق)، نبش کوچه 4، پلاک 24، زنگ دوم

آدرس:تهران میرداماد، میدان مادر، خیابان سنجابی (بهروز سابق)، نبش کوچه 4، پلاک 24، زنگ دوم