رویداد به پایان رسیده است!
تیم سازی در تاریخجمعه ۲۷ اردیبهشتبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

تیم سازی

شروع:
جمعه ۲۷ اردیبهشت ۹۸ ۰۸:۰۰
پایان:
جمعه ۲۷ اردیبهشت ۹۸ ۱۴:۰۰
مکان: تهران
تیم سازی
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

چرا ساختن تیم مهم است


در مورد فواید و منافع کار تیمی و داشتن تیم های قدرتمند به اندازه کافی شنیده و دانش داریم. امروزه بسیاری از سازمانها حتی در ارزش ها و چشم اندازهای سازمانی خود نیز از تیم نام برده اند، ولی واقعا چند درصد این سازمانها توانسته اند در کار تیم سازی موفق عمل کنند و تیمهای قدرتمندی را تشکیل دهند که افراد را ترغیب به فعالیت در تیم کنند تا فعالیت فردی؟

متاسفانه تعداد بسیار کمی از مدیران از اصول تیم سازی و تشکیل یک تیم موفق که بتوان دانش، تجربه و انگیزه ی افراد را در عینیت بخشید به خوبی مطلع هستند. یادگرفتن مهارت یم سازی کار سختی نیست، اما بسیار کم هستند مدیرانی که آستین همت بالا بزنند و وقت و انرژی برای یادگیری این مهارت اساسی مدیریت بگذارند.
به سادگی می توان تیمهایی را اعم از تیمهای ورزشی ، کاری ، دولتی و غیره در اطراف خود پیدا کرد که شکست خورده اند. حتی ممکن است در سازمان و واحد کاری خودتان هم تیم های شکست خورده بسیاری را پیدا کرد.

اغلب مدیران گله مند هستند که کارمندان من انفرادی کار می کنند و تیمی کار نمی کنند.
باید در جواب گفت وقتی مدیر توانایی تشکیل و هدایت یک تیم هدفمند و مقتدر را ندارد، طببیعی است که کارمندان ترجیح می دهند خودشان به تنهایی کار را پیش ببرند به جای همکاری با تیم.

مهارت تیم سازی

درصورتی که بتوانید مهارت تیم سازی را یاد بگیرید و تیم های موفقی را تشکیل و هدایت کنید، به سینرژی (هم افزایی) در تیم دست پیدا خواهید کرد، چون کارایی افراد بالاتر می رود. به همین خاطر است که توسعه و ساختن تیمهای موثر و کارا از پرورش خود افراد مهمتر است. تیم های موثر و کارا افراد را هم در خود حل کرده و به دنبال خود می کشانند.

برای ساختن تیم های برتر و کارا باید گامهای استانداردی را طی کرد. در این کارگاه شما این گام ها را خواهید آموخت و از اشتباهات رایج در تیم سازی آگاه خواهید شد.

در این دوره چه مطالبی ارائه می شود؟

چگونه یک تیم بسازیم

سازماندهی ساختار تیم

انتخاب اعضا ووظایف آنها

تعداد اعضای مناسب یک تیم

اشتباهات رایج در تیم سازی

تیم یکدست نسازید

محدودیت برای تیم ایجاد کنید

تیم رهبر و مربی میخواهد

اثر نظم تیم در موفقیت آن

چرا تیم ها نتیجه نمیگیرند

انواع تیم ها

اختلاف در تیم های مدیریتی، خوب است یا بد

 هماهنگی بین تیم و ارتباط درست بین اعضای تیم

چطور به تیم مان کمک کنیم

افزایش مهارتهای کار تیمی

با شرکت در این کارگاه دقیقا چه چیزی را دریافت می کنم؟فایل صوتی کارگاه (سه روز بعد از کارگاه)

جزوه مطالب این کارگاه

حمایت آقای مهندس دکامی تا پایان پیاده سازی سیستم کنترلی خودتان

 گواهینامه قابل استعلام از آکادمی MPT اتریش

این دوره ویژه کسانی است که میخواهند ساختن تیم را یاد بگیرند و مهارتهای هدایت تیم را در خودشان تقویت کنندتوانایی کار در تیم مهارتی است که هرکسی میتواند آن را یاد بگیرد. کافی است اصول آن را به آنها یاد دهید. البته اول از خودتان باید آغاز کنید. سپس به بقیه افراد تیم کمک کنید حرکت کنند.

سخنرانان

ارشیا دکامی

ارشیا دکامی

بنیانگذار مدیریت کاربردی در ایران

www.dekami.com

درباره مدرس

 ارشیا دکامی 

بنیانگذار مدیریت کاربردی در ایران

موسس اولین مرکز آموزش مدیریت کاربردی در ایران

(نویسنده، مشاور و مدرس حرفه ای مدیریت کاربردی ) دیدن رزومه

سوالات متداول

در انتهای این کارگاه واقعا چه اتفاقی رخ خواهد داد؟
شما می توانید با تمرین و بکار بردن مهارت تیم سازی ، تیم های موفق و برنده ای را تشکیل و هدایت کنید. شما در این کارگاه تقویت کار تیمی در بین افراد تیم و سازمانتان را یاد خواهید گرفت و دیگران از شما الگو خواهند گرفت. با ساختن تیم های موفق، شاهد همکاریهای فوق العاده فی مابین افراد تیم برای دستیابی به اهداف خواهید بود. بعد از انجام فرآیند تیم سازی ، از اجرا و پیاده سازی برنامه ها و اهداف شگفت زده خواهید شد. هنگامی که با بکار بردن مهارت تیم سازی مشغول فرآیند تبدیل گروه به تیم هستید. کم کم از روند صعودی پیشرفت تیم خود متعجب خواهید شد.
برای چه کسانی مفید است؟
این دوره برای تمامی کسانی که در حال مدیریت هستند و یا قصد مدیر شدن را دارند مناسب است. مدیران منابع انسانی، مدیران تخصصی، مدیران ارشد و تمامی افرادی که به نوعی مشغول سرپرستی و مدیریت در سازمان، شرکت،موسسه ، دانشگاه ، بانک، مرکز آموزش و هر مکان دیگری که قرار است افرادی را سرپرستی و نظارت کنند همچنین کسانیکه علاقمندند در یک تیم فعالیت کنند و موفق به نظر برسند بسیار مفید است.
آیا برای دانشجویان و فارغ التحصیلان مفید است؟
قطعا مفید است . چرا که در دانشگاههای ما هیچ مطلب کاربردی آموزش داده نمی شود فقط یک سری مطالب کهنه و منسوخ شده مربوط به ۵۰ سال پیش را آموزش می دهند در صورتی که مدیریت علم فیزیک و ریاضی نیست در مدیریت همیشه دو بعلاوه دو چهار نمی شود بلکه در هر سازمان و کشور و فرهنگی جواب متفاوتی خواهد داشت حتی جواب امروز با فردای این معادله متفاوت است. در مرکز آموزش مدیریت کاربردی ارشیا دکامی، این عزیزان می توانند مدیریت در دنیای واقعی را بیاموزند و به محض ورود به کار با انجام این اقدامات همه را شگفت زده خواهند کرد من این قول را به آنها هم می دهم.
تفاوت این کارگاه با کارگاه ها و دوره های دیگر چیست؟
شاید تا کنون ده ها دوره رفته باشید اما واقعا چند درصد از مطالب آنها را توانستید در محل کار خود استفاده کنید؟ اگر تاکنون از اعضای کانال مدیریت کاربردی بوده باشید و مطالب نوشته شده توسط مهندس دکامی را خوانده باشید حتما متوجه شده اید در این مطالب خبری از مطالب تئوری نیست بلکه تمامی مطالب ارائه شده کاربردی هستند وبه سادگی میتوان از آنها در محل کار استفاده کرد. لذا این دوره هم توسط ایشان طراحی و تدوین شده است و خودشان هم آموزش می دهند.

اطلاعات بیشتر در مورد گروه آموزشی ارشیا دکامی

تلفن موسسه: 02128421681

سایت: www.dekami.com

تلگرام: کانال مدیریت کاربردی

اینستاگرام: @practicalManagement

 

تمامی کارگاه های ما تضمین بازگشت وجه دارند

آدرس:تهران تهران خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد